STARESSO Mini SP-200M - Deep Black
61 €

Novinka

STARESSO MINI je najmenší espresso kávovar na svete. Pripravte si počas niekoľkých sekúnd espresso ako od baristu.

STARESSO SP-200 kávovar - White
53,80 €

Novinka

Patríte medzi milovníkov dobrej kávy a chcete si ju dopriať nielen doma, ale aj v kancelárii alebo na cestách? STARESSO je riešenie presne pre Vás!

Asobu Pour Over - medený
61,50 €

Novinka

Kávovar Asobu Pour Over kombinuje elegantný štýl s funkčnosťou a prenositeľnosťou, ktorá prináša novú metódu prípravy kávy na excelentné úrovni!

STARESSO SP-200 kávovar - Deep Black
57,60 € 53,80 €

Patríte medzi milovníkov dobrej kávy a chcete si ju dopriať nielen doma, ale aj v kancelárii alebo na cestách? STARESSO je riešenie presne pre Vás!

Handpresso Auto SET Hybrid
209 €
+ doprava zadarmo

Handpresso Auto Hybrid je ručná kávovar určený predovšetkým pre cesty autom. Prístroj je vybavený prípojkou do 12V zapaľovača, vďaka ktorej ohrejete vodu priamo v kávovare.

Handpresso Auto Capsule
195 €
+ doprava zadarmo

Novinka na trhu – kávovar Handpresso Auto Capsule je perfektným spoločníkom do vozidla alebo do ďalších dopravných prostriedkov, ktoré majú k dispozícii zásuvku na 12 alebo 24 V.

Wacaco Nanopresso - šedé
69 €

Cestovný kávovar Wacaco Nanopresso pripraví chutné espresso na cestách bez použita elektrickej energie.

Handpresso kávovar WILD Hybrid
99 €

Handpresso Wild Hybrid je ďalší z radu cestovných kávovarov. Vzhľadom k svojej nízkej hmotnosti (480 g) a malým rozmerom sa vojde aj do toho najmenšieho batôžku.

Wacaco Pipamoka
40,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Unikátny spôsob prípravy filtrovanej kávy pomocou podtlaku. Stačí horúca voda, káva a trocha vlastné sily.

Handpresso Outdoor SET Hybrid
188 €

Handpresso Outdoor SET Hybrid – všetko, čo potrebujete, aby ste pripravili dokonalé espresso kdekoľvek vás napadne!

Asobu Pour Over - červený
61,50 €

Novinka

Nový kávovar Asobu Pour Over kombinuje elegantný štýl s funkčnosťou a jedinečnou funkciou prenosnosti, ktorá prináša novú metódu prípravy kávy na úplne excelentné úrovni!

Espressa a kávovary

Je pre vás kvalitná káva neoddeliteľnou súčasťou dňa? Kúpte si domov kávovar, ktorý kávu dokonale pripraví! Na Mall.sk ponúkame automatické espressa a kávovary, pákové kávovary, prekvapkávače na kávu aj mokka kanvice a Frenchpress.

Na cesty sa skvele hodia cestovné kávovary. Ku káve na cesty si môžete zaobstarať príslušenstvo v podobe praktických obalov na kávovary.