Miele CM 6150 lotosovo biela
1 239 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávovar s mlynčekom na kávu umožňuje pripraviť 2 nápoje naraz vďaka funkcii OneTouch for Two. Perfektnú mliečnu penu zabezpečí Cappuccinatore systém. Väčšina komponentov je vhodná do umývačky riadu a zjednoduší vám tak prácu pri čistení. Miele CM 6150 lotosovo biela je sofistikovaným a moderným doplnkom do každej domácnosti.

Miele CM 5300 černicová
949 €

Posledný kus za túto cenu!

Voľne stojaci kávovar s funkciou OneTouch for Two pre kratšiu dobu prípravy. Miele CM 5300 černicová disponuje AromaticSystemom pre intenzívnejšiu arómu a funkciou Cappuccinatore, s ktorou pripravíte horúce mlieko alebo nadýchanú penu. Jednoduché čistenie vďaka vyberateľným komponentom a možnosti umývať v umývačke.

Miele CM 5300 obsidian čierna
949 €

Posledný kus za túto cenu!

Voľne stojaci kávovar s funkciou OneTouch for Two pre kratšiu dobu prípravy. Miele CM 5300 obsidian čierna disponuje AromaticSystemom pre intenzívnejšiu arómu a funkciou Cappuccinatore, s ktorou pripravíte horúce mlieko alebo nadýchanú penu. Jednoduché čistenie vďaka vyberateľným komponentom a možnosti umývať v umývačke.

Miele CM 6150 grafitovo šedá
1 244 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávovar s mlynčekom na kávu umožňuje pripraviť 2 nápoje naraz vďaka funkcii OneTouch for Two. Perfektnú mliečnu penu zabezpečí Cappuccinatore systém. Väčšina komponentov je vhodná do umývačky riadu a zjednoduší vám tak prácu pri čistení. Miele CM 6150 grafitovo šedá je sofistikovaným a moderným doplnkom do každej domácnosti.

Miele CM 6350 grafitovo šedá
1 429 €

Kávovar s mlynčekom na kávu umožňuje pripraviť 2 nápoje naraz vďaka funkcii OneTouch for Two. Perfektnú mliečnu penu zabezpečí Cappuccinatore systém. Väčšina komponentov je vhodná do umývačky riadu a zjednoduší vám tak prácu pri čistení. Miele CM 6350 grafitovo šedá je sofistikovaným a moderným doplnkom do každej domácnosti.

Miele CM 6350 lotosovo biela
1 438 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávovar s mlynčekom na kávu umožňuje pripraviť 2 nápoje naraz vďaka funkcii OneTouch for Two. Perfektnú mliečnu penu zabezpečí Cappuccinatore systém. Väčšina komponentov je vhodná do umývačky riadu a zjednoduší vám tak prácu pri čistení. Miele CM 6350 lotosovo biela je sofistikovaným a moderným doplnkom do každej domácnosti.

Miele CM 6350 obsidian čierna
1 429 €

Posledný kus za túto cenu!

Kávovar s mlynčekom na kávu umožňuje pripraviť 2 nápoje naraz vďaka funkcii OneTouch for Two. Perfektnú mliečnu penu zabezpečí Cappuccinatore systém. Väčšina komponentov je vhodná do umývačky riadu a zjednoduší vám tak prácu pri čistení. Miele CM 6350 obsidian čierna je sofistikovaným a moderným doplnkom do každej domácnosti.

Miele CM 7300 obsidian čierna
2 099 €

Posledný kus za túto cenu!

Voľne stojaci automatický kávovar s kužeľovým mlynčekom. Miele CM 7300 v obsidiánovo čiernej farbe vám pripraví cez 20 kávových i iných špecialít vrátane cappuccina, latte macchiata alebo zeleného čaju. Vďaka funkcii OneTouch for Two si ľahko pripravíte i dve kávové špeciality naraz. Nastaviť si môžete aj stupeň a množstvo namletia kávy. Vďaka CupSensoru sa tryska sama nastaví do optimálnej výšky podľa veľkosti šálky.

Miele CM 7550 obsidian čierna
2 399 €

Posledný kus za túto cenu!

Voľne stojaci automatický kávovar s kužeľovým mlynčekom. Miele CM 7550 v obsidiánovo čiernej farbe vám pripraví cez 20 kávových i iných špecialít vrátane cappuccina, latte macchiata alebo zeleného čaju. Vďaka funkcii OneTouch for Two si ľahko pripravíte i dve kávové špeciality naraz. Kávovar ľahko spárujete so svojím smartfónom vďaka funkcii WiFiConn@ct. Vďaka CupSensoru sa tryska sama nastaví do optimálnej výšky podľa veľkosti šálky.

Miele CM 7750 obsidian čierna
2 799 €

Posledný kus za túto cenu!

Voľne stojaci automatický kávovar s kužeľovým mlynčekom. Miele CM 7750 v obsidiánovo čiernej farbe vám pripraví cez 20 kávových i iných špecialít vrátane cappuccina, latte macchiata alebo zeleného čaju. Disponuje tromi zásobníkmi na kávové zrnká. Vďaka funkcii OneTouch for Two si ľahko pripravíte i dve kávové špeciality naraz. Kávovar ľahko spárujete so svojím smartfónom vďaka funkcii WiFiConn@ct. Vďaka CupSensoru sa tryska sama nastaví do optimálnej výšky podľa veľkosti šálky.

Miele CM 5500 zlatoružová PearlFinish
1 049 €

Voľne stojaci automatický kávovar s kužeľovým mlynčekom. Miele CM 5500 zlatoružová PearlFinish vám pripraví 10 kávových špecialít vrátane cappuccina, latte macchiata alebo ristretta. Vďaka funkcii OneTouch for Two si ľahko pripravíte i dve kávové špeciality naraz. Nastaviť si môžete aj stupeň a množstvo namletia kávy. Vďaka úspornému Eco módu ušetríte elektrickú energiu.

Miele CM 6150 obsidian čierna
1 244 €

Kávovar s mlynčekom na kávu umožňuje pripraviť 2 nápoje naraz vďaka funkcii OneTouch for Two. Perfektnú mliečnu penu zabezpečí Cappuccinatore systém. Väčšina komponentov je vhodná do umývačky riadu a zjednoduší vám tak prácu pri čistení. Miele CM 6150 obsidian čierna je sofistikovaným a moderným doplnkom do každej domácnosti.