Espressa a kávovary Profi Cook

  • Značka
    Profi Cook
    ×
-24%
Profi Cook PC-KA 1152
6x

Profi Cook PC-KA 1152

115 €
87 €

Ďalšia ponuka za 81 €

Momentálne nedostupné

Kávovar s integrovaným mlynčekom pre použitie so zrnkovou alebo už mletou kávou. Profi Cook PC-KA 1152 s nádobou s objemom 500 ml, ktorá je podsvietená modrou farbou pri mletí kávových zrniek, alebo červenou farbou pri varení. Chuť kávy si môžete individuálne nastaviť vďaka 2 stupňom mletia. Trvalý filter je vyrobený z nylonu.

Viac informácií
Tovar od predajcu MALL
-16%
Profi Cook PC-KA 1138
1x

Profi Cook PC-KA 1138

172,50 €
144,40 €

Momentálne nedostupné

Kávovar s integrovaným mlynčekom z vysoko kvalitnej nehrdzavejúcej ocele pre zachovanie arómy kávy. Profi Cook PC-KA 1138 s 5-stupňovou predvoľbou namletia kávy pre 2–10 šálok. Možnosť použiť zrnkovú aj už namletú kávu. Jednoduché ovládanie pomocou senzorových tlačidiel na displeji. Pogumované nožičky udržia kávovar pevne na kuchynskej linke.

Viac informácií
Tovar od predajcu MALL

Espressa a kávovary

Je pre vás kvalitná káva neoddeliteľnou súčasťou dňa? Kúpte si domov kávovar, ktorý kávu dokonale pripraví! Na Mall.sk ponúkame automatické espressa a kávovary, pákové kávovary, prekvapkávače na kávu aj mokka kanvice a Frenchpress.

Na cesty sa skvele hodia cestovné kávovary. Ku káve na cesty si môžete zaobstarať príslušenstvo v podobe praktických obalov na kávovary.