Gaggia GranGaggia DeLuxe

Gaggia GranGaggia DeLuxe

Hodnotenie: 5
181,89 € 149,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Pákový kávovar v čierno striebornom prevedení je štýlovým doplnkom do každej kuchyne. Gaggia GranGaggia DeLuxe disponuje otočnou parnou tryskou o 180°, funkciou rýchlej pary, možnosťou výdaja 2 káv súčasne. Použiť môžete mletú kávu, ale tiež porciovanú z podov (E.S.E.). Vďaka parnej tryske si pripravíte tiež lahodnú mliečnu penu.

Gaggia VivaGaggia DeLuxe

Gaggia VivaGaggia DeLuxe

Hodnotenie: 4
154,62 € 114,90 €

Pákový kávovar v kompaktnom prevedení skvele zapadne do každej kuchyne. Gaggia VivaGaggia DeLuxe pripraví dokonalú kávu a vďaka parnej tryske a systému Pannarello aj hustú mliečnu penu. Zvoliť môžete mletú alebo porciovanú kávu, takzvané pody.

Gaggia GranGaggia Prestige
216,72 € 152,60 €

Pákový kávovar v elegantnom dizajne je štýlovým doplnkom do každej kuchyne. Gaggia GranGaggia Prestige disponuje otočnou parnou tryskou o 180°, funkciou rýchlej pary, možnosťou výdaja 2 káv súčasne. Použiť môžete mletú kávu, ale tiež porciovanú z podov (E.S.E.). Vďaka tryske na mlieko si pripravíte tiež lahodnú mliečnu penu.

Gaggia Carezza De Luxe-13%

Gaggia Carezza De Luxe

Hodnotenie: 3
263,90 € 229 €

Výpredaj

Pákové espresso Gaggia Carezza De Luxe je kompaktná pákovka do každej kuchyne. Kávovar má aj parnú trysku, takže trebárs napenenie mlieka do cappuccina pre vás nebude žiadny problém.

Gaggia VivaGaggia Prestige

Gaggia VivaGaggia Prestige

Hodnotenie: 3,6
193,29 € 144,30 €

Pákový kávovar s vonkajším plášťom z nerezovej ocele. Gaggia VivaGaggia Prestige v kompaktnom prevedení pripraví dokonalú kávu a vďaka parnej tryske a systému Pannarello aj hustú mliečnu penu. Zvoliť môžete mletú alebo porciovanú kávu, takzvané pody.

Gaggia New Classic

Gaggia New Classic

Hodnotenie: 4,6
424,16 € 359,90 €

Pákový kávovar v novém designu. Gaggia New Classic disponuje novým ovládáním se speciálními kontrolkami, vylepšenou parní tryskou, magnetickým ventilem a tradičním bojlerem Gaggia Classic, který zaručuje teplotní stabilitu během procesu vaření kávy. Kávovar byl navržen i vyroben v Itálii.

Gaggia Naviglio

Gaggia Naviglio

Hodnotenie: 5
418,40 €

Automatické espresso pro přípravu lahodného espressa. Gaggia Naviglio si díky parní trysce hravě poradí i s mléčnými nápoji. Technologie Gaggia Adapting System provede předspaření a garantuje ten nejkvalitnější požitek z vaší kávy.

Gaggia VELASCA CMF
695 € 506,60 €

Automatické espressovýkonným bojlerom pre rýchlu prípravu kávy bez čakania. Gaggia VELASCA CMF s integrovanou karafou na mlieko pripraví aj mliečne kávové nápoje, napr. cappuccino. Zvládne pripraviť dve kávy súčasne a kávu si môžete prispôsobiť vašej chuti. Kávovar bol navrhnutý a vyrobený v Taliansku.

Espressa a kávovary

Je pre vás kvalitná káva neoddeliteľnou súčasťou dňa? Kúpte si domov kávovar, ktorý kávu dokonale pripraví! Na Mall.sk ponúkame automatické espressa a kávovary, pákové kávovary, prekvapkávače na kávu aj mokka kanvice a Frenchpress.

Na cesty sa skvele hodia cestovné kávovary. Ku káve na cesty si môžete zaobstarať príslušenstvo v podobe praktických obalov na kávovary.