Wacaco Nanopresso - Arctic Blue + obal zadarmo

Wacaco Nanopresso - Arctic Blue + obal zadarmo


Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner

Kávovar Wacaco Nanopresso pripraví chutné espresso na cestách bez použitia elektrickej energie. Stačí horúca voda, káva a trochu vlastnej sily. Celý popis

76.88
76,88 € Vrátane RP a DPH
Skladom u partnera 5+ kusov
 

Kód: 100005665150

Popis

Popis produktu

Kávovar Wacaco Nanopresso pripraví chutné espresso na cestách bez použitia elektrickej energie. Jednoduchým pumpovaním dosiahnete tlak až 18 barov, čo je dokonca viac, než dosahujú bežné automatické espresso kávovary.

Nanopresso je autentický outdoorový espresso kávovar. K príprave Vám stačí káva, horúca voda a trocha vlastnej sily. Je postavený na novo patentovanom čerpacom systéme, vďaka čomu je schopný dosiahnuť s pomocou vašich rúk veľmi vysoký tlak pre jedinečnú kvalitu extrakcie kávy. Nanopresso pracuje najlepšie s jemne mletou kávou, ktorá je pevne stlačená.

Dôraz je kladený na 100% kvalitu a trvanlivosť. Kávovar je nekompromisne spracovaný, ľahko ovládateľný a veľmi ľahko použiteľný.

Zariadenie váži iba 336 gramov, takže ho skutočne môžete brať kamkoľvek so sebou a dopriať si naozajstné espresso s bohatou cremou a lahodnou chuťou.

Nanopresso vyžaduje o 15% menej sily k pumpovanie v porovnaní s predchádzajúcimi modelmi (MINIPRESS prvej generácie). S Nanopresso je sila koncentrovaná v zariadení, nie vo vašich rukách. Po každom espresso shote kávy trvá údržba Nanopresso len niekoľko sekúnd. V prípade potreby sú všetky súčasti ľahko oddeliteľné pre hĺbkové čistenie.

Extrakcia kávy pumpovaním trvá zhruba 30 sekúnd, počas prvých 8 stlačení sa prístroj natlakuje a až následne dôjde k extrakciu kávy.

Kávovar Nanopresso je vyrobený z odolného plastu, ktorý neobsahuje BPA. Filter je vyrobený z nerezovej ocele a je plne rozoberateľný pre jednoduché čistenie. Kávovar spĺňa medzinárodné bezpečnostné normy FDA, EU, RoHS, LFGB, GB.

Rozmery: 156 × 71 × 62 mm

Hmotnosť: 336 g

Objem zásobníka na vodu: 80 ml

Objem zásobníka na kávu: 8 g

Maximálny tlak: 18 barov.

https://www.youtube.com/watch?…

Návod k použití kávovaru WACACO

 


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ espressa cestovné
Použitie zrnkovej kávy nie
Tlak 18 bar
Displej nie
Parná tryska nie
Farba modrá/tyrkysová
Použitie mletej kávy nie
Objem nádrže na vodu 0.08 l
Funkcia horúca voda nie
Kapacita zásobníka mletej kávy 8 g
Výška 15.6 cm
Hĺbka 6.2 cm
Hmotnosť 0.33 kg
Typ prípravy espresso
Určené do do prírody, ideálne na loď, karavan
Druh kávy mletá káva