De'Longhi Dinamica ECAM 350.75 S

92%
Hodnotenie: 4,6
De'Longhi

De'Longhi Dinamica ECAM 350.75 S

92%
Hodnotenie: 4,6
De'Longhi

Plnoautomatický kávovar De'Longhi Dinamica ECAM 350.75.S s patentovaným LatteCrema systémom, ktorý pripravuje hustú a krémovú mliečnu penu pri ideálnej teplote na prípravu Vášho obľúbeného cappuccina alebo latte macchiato, a to jednoduchým jedným stlačením. Kávovar má zabudovaný 13-stupňový, tichý, oceľový mlynček pre použitie zrnkovej kávy, zásobník má kapacitu 300 gramov. Je možné použiť aj namletú kávu, ideálne napríklad pre bezkofeínovú. Celý popis

645.5
4.6 54
899 € Vrátane RP a DPH
645,50 €
-28%
Na sklade 4 kusy

Kód: 1007705

Mesačne od:
64,55 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Plnoautomatický kávovar De´Longhi Dinamica ECAM 350.75.S

Plnoautomatický kávovar talianskej značky De'Longhi z radu Dinamica, v exkluzívnom striebornom prevedení a dynamickým dizajnom.


Najchutnejšie cappuccino v okolí

Milujete lahodné cappuccino s krémovou a hustou mliečnou penou? Doprajte si dokonalý pôžitok v pohodlí Vášho domova a predveďte svojim známym domácu kaviareň! Zamilujete si De'Longhi patentovaný LatteCrema systém na prípravu lahodných mliečnych nápojov, ktorý pripravuje hustú a krémovú mliečnu penu pri ideálnej teplote na prípravu Vášho obľúbeného cappuccina alebo latte macchiata a to jednoduchým jedným stlačením. Hustotu napenenia je možné regulovať pomocou vstavaného kolieska. Rovnako tak ľahké je aj čistenie mliečnej nádoby, vďaka automatickej čistiacej funkcii. Horúcou parou a vodou sa prečistí obvod LatteCrema systému, vďaka tomu tak môžete nádobu so zostávajúcim mliekom jednoducho umiestniť do chladničky a použiť zase ďalší deň.

Tie najlepšie vlastnosti správneho kávovaru!

Vzhľadu kávovaru dominuje intuitívny ovládací panel s grafickým displejom (so 16 jazykmi vrátane češtiny a slovenčiny) a dotykovými tlačidlami. Kávovar má zabudovaný 13-stupňový, tichý, oceľový mlynček pre použitie zrnkovej kávy, zásobník má kapacitu 300 gramov. Je možné použiť aj namletú kávu, ideálne napríklad pre bezkofeínovú. Zásobník uchováva arómu kávy vďaka obvodu potiahnutému tesniacou gumou. Samozrejmosťou je vyberateľná sparovacia jednotka pre jednoduchú údržbu pravidelné čistenie a nádržka na vodu s objemom 1,8 litra. Tlak kávovaru je 15 barov. Objavte funkciu „nahrievania šálok“ a svoju šálku si môžete predhriať tak, aby Vám káva zostala čo najdlhšie teplá a mali ste dokonalý servis ako v kaviarni. Kávovar má nastaviteľný odtok kávy pre rôznu veľkosť šálky až po 135 mm. Elegantná strieborná farba sa skvele hodí do väčšiny kuchýň.

A akú kávu máte radi vy?

S týmto kávovarom ľahko pripravíte svoju obľúbenú kávu jednoduchým stlačením tlačidla: espresso, kávu (veľká káva bez funkcie predsparenia) a long (veľká káva pripravená v pulzoch počas dvoch sparovacívh cyklov), alebo cappuccino, latte macchiato, či horúce mlieko. Zvyšných 7 nápojov (ako napr. Doppio +, long, caffee latte, flat white alebo espresso macchiato) nájdete v nápojovom menu. Pre každú kávu si jednoducho zvolíte jej intenzitu a veľkosť, prípadne pomer mlieka a kávy. Vďaka funkcii „MY“ si jednoducho nastavte každý z týchto nápojov presne podľa svojej chuti a uložte do pamäte kávovaru, tak aby ste si zakaždým pripravili svoju obľúbenú kávu. Pre úsporu Vášho času je možné pripraviť dve šálky espressa naraz. Funkcia horúca voda, Vám umožňuje uvariť čaj aj bez rýchlovarnej kanvice.
V pamäti kávovaru sa automaticky ukladá štatistika vydaných nápojov. Tiež si v menu môžete nastaviť tvrdosť vody, nainštalovať vodný filter aj nastaviť úsporu energie. Veľká kapacita nádobky na kávovú usadeninu umožňuje skladovanie usadeniny až zo 14 šálok alebo až 72 hodín. Pri zapnutí a vypnutí kávovaru sa sám kávovar automaticky prepláchne. Pri potrebe odvápneni Vás kávovar sám upozorní. Príkon kávovaru je 1450 W. Hmotnosť prístroja je 9,5 kilogramov.

Možné dokúpiteľné príslušenstvo:

Odvápňovač De´Longhi

Nový ekologický odvápňovací prostriedok na ešte účinnejšie odstraňovanie vodného kameňa vnútri kávovarov. Je vyrobený z prírodných a vysoko kvalitných surových materiálov, ktoré sú biologicky odbúrateľné a neznečisťujú životné prostredie. Objem: 500 ml – pre 5 cyklov odvápnenie.

Vodný filter De´Longhi

Na zmäkčenie vody pre prístroje ECAM, ETAM, EC 680, ESAM 5500

Káva Kimbo De´Longhi

3 druhy v balení 1kg alebo 250g:
  • Classic (60% Robusta, 40% Arabica)
  • 100% Arabica,
  • Prestige (65% Arabica, 35% Robusta)

Poháre

Ručne fúkané poháre s dvojitými termo stenami z borosilikátového skla. Možno ich umývať v umývačke. Príjemne sa držia. Uchovávajú nápoje studené či teplé. 3 druhy: cappuccino, espresso, latte macchiato.

Milk Clean

Milk Clean je špeciálny čistič zvyškov mlieka, vhodný pre automatické a manuálne čistenie všetkých zvyškov mlieka u peniacich trysiek aj automatického systému penenia. Milk Clean je dezinfekčný a antibakteriálny. Čistí bezpečne a dôkladne, ale zároveň šetrný k chúlostivým povrchom. Možno ho tiež použiť na čistenie vonkajších častí prístroja a to na všetky nečistoty r

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ espressa automatické
Funkcia Auto-Cappuccino áno
Mlynček na zrnkovú kávu áno
Použitie zrnkovej kávy áno
Automatické prepláchnutie áno
Tlak 15 bar
Displej áno
Parná tryska áno
Farba strieborná
Použitie mletej kávy áno
Objem nádrže na vodu 1.8 l
Funkcia odvápňovania áno
Funkcia horúca voda áno
Typ displeje TOUCH
Funkcia nahrievania šálok áno
Šírka 29 cm
Príkon 1450 W
Nastaviteľná pamäť prístroja áno
Použitie porciovanej kávy nie
Osvetlenie šálok nie
Kapacita zásobníka zrnko. kávy 300 g
Výška 35 cm
Hĺbka 43 cm
Hmotnosť 9.5 kg
Smart nie