De'Longhi automatický kávovar ESAM420.80.TB

De'Longhi automatický kávovar ESAM420.80.TB

Výpredaj
Plnoautomatický kávovar s patentovaným systémom LatteCrema systém pre krémové cappuccino s hustou penou. Delonghi ESAM420.80.TB je vybavený automatickou čistiacou funkciou vstavanou do gombíka na reguláciu peny, 6 nápojmi na jedno stlačenie a funkciou MY pre nastavenie nápoja podľa vlastnej chuti. Celý popis
S našimi odbornými asistentami môžete nakúpiť cez telefón v pracovné dni od 08:00 do 20:00 na čísle +421 232 331 910
695,80 €
Vrátane RP a DPH
519 €
-25%
Tovar od predajcu MALL
Nízka cena overená
Pravidelne overujeme viac než 100 000 produktov a upravujeme cenu tak, aby ste u nás mohli nakúpiť najlacnejšie.
Platí do 5.2.2023 alebo do vypredania

Už sa nepredáva

Kód: 18511515

Popis

Kľúčové vlastnosti De'Longhi ESAM420.80.TB

 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Automatický systém napeňovania mlieka
 • Osobné nastavenie kávy a uloženie do My Menu
 • LCD displej s dotykovými tlačidlami
 • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
 • Tlak čerpadla 15 barov
Kávovar De'Longhi ESAM420.80.TB

DeLonghi ESAM420.80.TB

Vždy čerstvo zomletá káva

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom k získaniu tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De´Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú tak presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú i profesionálni baristi! Naviac vďaka tzv. „Tubeless Systému“ sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo zomletej kávy.

DeLonghi ESAM420.80.TB

Moderný systém ohrevu vody „Termoblok“

Pre dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De´Longhi vybavené systémom „Termoblok“ s vysoko presným elektronickým ovládaním. Dve topné telesá pracujú nezávisle od seba, jedno zabezpečí optimálnu teplotu vody na prípravu kávy, a to druhé paru na napenenie mlieka. Výhodou je taktiež tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého systému.

DeLonghi ESAM420.80.TB

Vynímateľná jednotka vylúhovača

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. jednotka vylúhovača, ktorá dávkuje čerstvo zomletú kávu tak, ako by to vykonával profesionálny barista. Patentovaná jednotka vylúhovača De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa zvoleného nápoja. Naviac je vyberateľná, aby bolo možné, ju aspoň jedenkrát v mesiaci opláchnuť pod tečúcou vodou, bez nutnosti používať chemické čistiace prostriedky.


DeLonghi ESAM420.80.TB

Intuitívne ovládanie vďaka LCD displeju

Intuitívny LCD displej a menu v slovenskom jazyku zaručujú pohodlné používanie a jednoduchú obsluhu kávovaru. Vďaka tlačidlám priamej voľby postačuje jemné stlačenie k tomu, aby ste pripravili svoj obľúbený nápoj počas okamihu. Prehľadné informácie zobrazované na displeji vás prevedú všetkými krokmi údržby kávovaru.

DeLonghi ESAM420.80.TB

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. Dokonca si môžete vybrať jeden z troch stupňov napeňovania – horúce mlieko, stredná pena alebo hustá pena. LatteCrema systém si poradí i s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Pre jednoduchšiu údržbu a čistenia mliečneho systému je karafa vybavená funkciou – automatické čistenie, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho môžete všetky súčasti karafy umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas a budete mať istotu, že karafa je dokonalo čistá.

DeLonghi ESAM420.80.TB

Funkcia Moje káva

Bez ohľadu na to, či preferujete espresso alebo šálku veľkej kávy, nastavenie veľkosti a aróma nebolo nikdy jednoduchšie. Stlačením tlačidla „My Menu“ môžete využiť špeciálny profil, v ktorom veľmi ľahko upravíte všetky nápoje podľa seba a uložíte do pamäti kávovaru.


DeLonghi ESAM420.80.TB

Užite si ďalšiu extra funkciu kávovaru

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška adaptéru, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressa zároveň, čo ušetrí čas. V kávovare je taktiež možné použiť vopred zomletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali horúce dlhší čas, disponuje kávovar praktickou funkciou nahrievania šálok. Vďaka funkcii „Štatistika“ si môžete jednoducho overiť koľko káv a mliečnych nápojov ste na kávovary pripravili.

DeLonghi ESAM420.80.TB

Jednoduchá údržba kávovaru

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví sa tak kávových usadenín. Kávovar ohlasuje odvápňovanie a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápňovania vášho kávovaru. Časti kávovaru je možné taktiež umývať v umývačke riadu.

DeLonghi ESAM420.80.TB

Funkcia automatického vypnutia

Funkcia automatického vypnutia umožňuje šetriť energiu a starostlivosť o životné prostredie, i keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden z piatich dostupných intervalov, po uplynutí zvoleného intervalu sa kávovar automaticky prepne do pohotovostného režimu.


.

Vlastnosti

 • Automatický kávovar
 • Patentovaný LatteCrema systém pro krémové cappuccino s hustou mléčnou pěnou a dokonalou teplotou
 • Automatická čistící funkce vestavěná do knoflíku na regulaci pěny – karafa tak může být po použití uložena do lednice
 • 6 nápojů na jedno stisknutí a mnohem více v Drink Menu
 • Nový recept Karafa kávy a skleněná karafa na kávu součástí balení
 • MY funkce pro nastavení nápoje dle vlastní chuti – silné, střední nebo jemné aroma, teplota kávy horká, střední nebo nižší teplota
 • Intuitivní ovládací panel s LCD displejem a dotykovými tlačítky pro snadné použití
 • Vyjímatelná spařovací jednotka pro snadné čištění a obsluhu
 • Odkapávací tácek s inovovanou mřížkou proti poškrábání

Technické parametry

Příkon 1450 W
Tlak 15 bar
Typ mlýnku Ano
Objem nádrže na vodu 1,4 l
Displej Ano
Parní tryska Ano
Nádoba na mléko Ano
Funkce horká voda Ano
Funkce odvápňování Ano
Výška 40 cm
Šířka 28,1 cm
Hloubka 42,5 cm
Hmotnost 11,9 kg
Barva Titan/černá

Odkazy


*Použité fotografie mohou být ilustrační.