10× viac produktov za najlepšie ceny
10× viac produktov za najlepšie ceny

De'Longhi automatický kávovar Dinamica ECAM350.50.B

De'Longhi automatický kávovar Dinamica ECAM350.50.B

14 hodnotenia
Plnoautomatický kávovar s tlakom 15 bar so systémom LatteCrema pre prípravu mliečnych nápojov. Delonghi Dinamica ECAM350.50.B ponúka možnosť úpravy receptov podľa preferencií, automatické čistenie mliečnej karafy, čistiaci a odvápňovací systém a integrovaný mlynček.
519,90 €
Tovar od: MALL
519,90 €
Posledné 2 kusy
Iní predajci

Už zajtra na vašej adrese

Popis

Kľúčové vlastnosti De'Longhi Dinamica ECAM350.50.B

 • Oceľový mlynček s 13 stupňami hrubosti mletia
 • Automatický systém penenia mlieka
 • Osobné nastavenie arómy, veľkosti a teploty kávy 
 • Automatická funkcia čistenia a odvápňovania
 • Tlak čerpadla 15 barov
 • Príprava 2 káv súčasne
Kávovar De'Longhi Dinamica ECAM350.50.B

DeLonghi Dinamica ECAM350.50.B

Jemné mletie

Jemné a rovnomerné mletie je základným predpokladom k získaniu tej najlepšej arómy z kávy. Kávovary De´Longhi majú zabudovaný oceľový mlynček s 13 stupňami nastavenia hrubosti mletia. Oceľové mlecie kamene sú tak presné, odolné proti poškodeniu a neutrálne voči chuti kávy. Práve tento typ mlynčeka používajú i profesionálni baristi! Naviac vďaka tzv. „Tubeless Systému“ sa znižuje na minimálne množstvo kávy, ktorá zostáva v mlynčeku. Vaše espresso je tak pripravené vždy z čerstvo zomletej kávy.

DeLonghi Dinamica ECAM350.50.B

Systém ohrevu Termoblok

Pre dosiahnutie plnej arómy z čerstvo namletej kávy je dôležitá správna teplota vody, preto sú kávovary De´Longhi vybavené systémom „Termoblok“. Vysoko presné elektronické ovládanie zabezpečuje optimálnu teplotu vody, aby boli dosiahnuté perfektné výsledky v šálke kávy. Výhodou systému je, taktiež, tichá prevádzka a rýchle nahriatie celého kávovaru.

DeLonghi Dinamica ECAM350.50.B

Vynímateľná jednotka vylúhovača

Dôležitou súčasťou kávovaru je tzv. jednotka vylúhovača, ktorá dávkuje čerstvo zomletú kávu tak, ako by to vykonával profesionálny barista. Patentovaná jednotka vylúhovača De´Longhi má nastaviteľnú komoru, ktorá dokáže spracovať rôzne množstvo kávy podľa zvoleného nápoja. Naviac je vyberateľná, aby bolo možné, ju aspoň jedenkrát v mesiaci opláchnuť pod tečúcou vodou, bez nutnosti používať chemické čistiace prostriedky.


DeLonghi Dinamica ECAM350.50.B

Vychutnajte si svoje obľúbené cappuccino

Patentovaný LatteCrema systém vám pripraví tak dokonalé cappuccino s hustou a krémovou mliečnou penou, že ho budete chcieť piť každý deň. Dokonca si môžete vybrať jeden z troch stupňov napeňovania – horúce mlieko, stredná pena alebo hustá pena. LatteCrema systém si poradí i s napenením sójového, mandľového či ryžového nápoja. Pre jednoduchšiu údržbu a čistenia mliečneho systému je karafa vybavená funkciou – automatické čistenie, ktorá spustí cyklus preplachovania vodou a prúdom pary. Okrem toho môžete všetky súčasti karafy umyť v umývačke riadu. Ušetríte čas a budete mať istotu, že karafa je dokonalo čistá.

DeLonghi Dinamica ECAM350.50.B

Nastavte si chuť svojej obľúbenej kávy

Kávovar pripraví váš obľúbený nápoj jediným stlačením tlačidla. Aby však bola káva pripravená vždy podľa vašej chuti, je možné upraviť veľkosť kávy, intenzitu, pomer kávy a mlieka, požadovanú teplotu a následne uložiť do pamäti kávovaru.

DeLonghi Dinamica ECAM350.50.B

Užite si ďalšiu extra funkciu kávovaru

Pri používaní kávovaru určite oceníte praktické funkcie ako je nastaviteľná výška dávkovača, možnosť pripraviť iba horúcu vodu na čaj alebo 2 espressa zároveň, čo ušetrí čas. V kávovare je taktiež možné použiť vopred zomletú kávu, napríklad bezkofeínovú. Aby pripravené nápoje vydržali horúce dlhší čas, kávovar disponuje praktickou funkciou nahrievania šálok.


DeLonghi Dinamica ECAM350.50.B

Jednoduchá údržba kávovaru

Pre ešte lepší užívateľský komfort sú kávovary De´Longhi vybavené automatickým procesom čistenia a odvápňovania. Z vnútorného okruhu sa zvyšky kávy odstraňujú už pri zapnutí kávovaru a to počas automatického preplachovania. Zároveň sa nahrieva vnútorný okruh, aby mala vaša káva správnu teplotu. Pred vypnutím kávovaru sa vnútorný okruh znovu prepláchne a zbaví sa tak kávových usadenín. Kávovar ohlasuje odvápňovanie a jednoducho vás prevedie jednotlivými krokmi procesu odvápňovania vášho kávovaru. Časti kávovaru je možné taktiež umývať v umývačke riadu.

DeLonghi Dinamica ECAM350.50.B

Nastavenie tvrdosti vody

Špecifickou vlastnosťou kávovaru De´Longhi je možnosť naprogramovania tvrdosti používanej vody. Na výber sú 4 stupne tvrdosti. Zároveň sa odporúča používanie vodného filtra. Ten nie len predchádza tvorbe vodného kameňa v kávovare, ale taktiež predlžuje jeho životnosť. Má taktiež vplyv na chuť a arómu kávy.

DeLonghi Dinamica ECAM350.50.B

Funkcia automatického vypnutia

Funkcia automatického vypnutia umožňuje šetriť energiu a starostlivosť o životné prostredie, i keď na to sami zabudnete. Stačí len nastaviť jeden z piatich dostupných intervalov, po uplynutí zvoleného intervalu sa kávovar automaticky prepne do pohotovostného režimu.


.

Vlastnosti

 • Plnoautomatický kávovar s tlakom čerpadla 15 bar
 • LatteCrema systém pre mliečne nápoje
 • Automatické čistenie mliečne karafy, ktorú možno uložiť do chladničky
 • Príprava nápojov jedným stlačením – Espresso, Káva, Cappuccino, Latte Macchiato, Horúce mlieko
 • Nahrievacia plocha udrží vždy správnu teplotu hrnčekov a pohárov na kávu
 • Vyberateľná sparovacia jednotka
 • Odkvapkávacia tácka so špeciálnou mriežkou – vhodná do umývačky riadu
 • Zásobník na zrná s kapacitou 300 g
 • Možnosť úpravy receptov podľa preferencií
 • Zabudovaný mlynček
 • Čistiaci a odvápňovací systém
 • Moderný design

Technické parametre

Príkon 1450 W
Tlak 15 bar
Typ mlynčeka Áno
Objem nádrže na vodu 1,8 l
Displej Nie
Parná tryska Áno
Nádoba na mlieko Áno
Funkcia horúca voda Áno
Funkcia odvápňovanie Áno
Výška 34,8 cm
Šírka 23,6 cm
Hĺbka 42,9 cm
Hmotnosť 9,4 kg
Farba Strieborná/čierna

Odkazy


*Použité fotografie môžu byť ilustračné.