Bait-Tech Tekutá Aróma A Pojidlo Special G Glug 250 ml

Značka: Bait-Tech Náš kód: 100002242027
Bait-Tech Tekutá Aróma A Pojidlo Special G Glug 250 ml

Partnerský predaj

Bait-Tech Tekutá Aróma A Pojidlo Special G Glug 250 ml

A je tu nové Special G Glug pojivo, ktoré je úplne vyrobené z prírodných látok a vďaka vyváženosti nutričných hodnôt je ideálnym pojivom s akýmkoľvek boilies, ktoré je tak možné podávať kaprom po celý rok. Celý popis

9.66

9,66 € vrátane DPH

Na sklade u partnera

Tovar na vás čaká v jednom z našich partnerských skladov, pripravený k expedícii priamo k vám.

Doručenie dopravcom :18.12.2018

Popis

Popis produktu

A je tu nové Special G Glug pojivo, ktoré je úplne vyrobené z prírodných látok a vďaka vyváženosti nutričných hodnôt je ideálnym pojivom s akýmkoľvek boilies, ktoré je tak možné podávať kaprom po celý rok.

Toto delikátne a veľmi chutné pojivo je zložené z prémiovej rybej múčky a rybieho oleja, ktoré maximálne funguje v každom ročnom období. Vysoka koncentrácia atraktívnych látok zaručuje zakaždým úspešný lov.

 

Special G Glug zvýši frekvenciu záberov, nie je celkom priaznivcom PVA sáčkov, ale ak ho už použijete, je potrebné okamžite nahadzovať. Nutričné bohatosť tohto pojiva Vám pomôže k dosiahnutiu väcších a vyšportovanějších kaprov.

 

Prečo Special G Glug? Vyrobený z prírodných látok, zaručuje častejšie zábery na háčik, unikátne zloženie z prémiovej rybej múčky a rybieho oleja. Možno přirdávat do Method mixov, spod mixov, či nadipovat peletky či boilies, je ale dôležité ponechať v pojive dlhšiu dobu, viac potom peleta či boilies pojme a ak následne necháme odstáť, začne opätovne tvrdnúť, čo umožňuje potom dlhšiu výdrž a pomalšie a stálejšie uvoľňovanie atraktiv do vody.


Parametre

Parametre produktu %1% %2%