Toyjoy ToyJoy Bliss Clit Vibe vibrátor

Toyjoy ToyJoy Bliss Clit Vibe vibrátor

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vibrátor Bliss Clit Vibe Bliss Clit je moderný vibrátor, strednej veľkosti so stimulátorom klitorisu, ktorý je potiahnutý hypoalergénnym silikónom. Mäkké, ohybné, telo sa zvýrazneným žaluďom sa ľahko prispôsobí vašim požiadavkám. Celý popis
52,15 €
Vrátane DPH
39,20 €
-24%

Skladom u partnera 5+ kusov

2.12.2021 - 3.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100038604129

Popis

Vibrátor Bliss Clit Vibe

Bliss Clit je moderný vibrátor, strednej veľkosti so stimulátorom klitorisu, ktorý je potiahnutý hypoalergénnym silikónom. Mäkké, ohybné, telo sa zvýrazneným žaluďom sa ľahko prispôsobí vašim požiadavkám.

Bliss Clit sa ľahko hygienicky udržiava, je pachovo úplne neutrálny, nevyvoláva žiadne alergické reakcie. Rabbit Vibe je dvojmotorový vibrátor, vybavený nezávisle riadenými vibráciami.

Vďaka ideálne umiestnenému stimulátora klitorisu prežijete rôzne stupne vibrácií, od ľahkých príjemných pulzácií, cez neuveriteľne uspokojujúce chvenie, až po veľmi intenzívne vibrácie. Je úplne vodotesný s možnosťou dobíjania cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia.

ovládanie:
Tromi tlačidlami, ktoré sú ukryté pod silikónovým telom s spolu s vibrátorom tak tvoria dokonale čistý a zladený dizajn.
Stlačením prostredného tlačidla na cca 3 sekundy dôjde k zapnutiu vibrátora. Týmto tlačidlom sa ovládajú aj programy vibrácií.
Horným tlačítkom + sa pridáva intenzita vibrácií
Spodným tlačidlom – sa intenzita vibrácií znižuje.
Stlačením prostredného tlačidla počas cca 3 sekúnd sa vibrátor vypne v akomkoľvek programe.

nabíjanie:
Vykonáva sa priloženým USB káblom. Vstupný nabíjací otvor je veľmi nenápadný, je umiestnený na spodnom konci vibrátora a je opísaný písmenami „DC“

Parametre produktu:
Dĺžka celková: 19,5 cm
Napájanie: cez USB kábel, ktorý je súčasťou balenia
Materiál: silikón / ABS plast (očko rukoväte)
Max. priemer: 3,4 cm
Vibrácie: 4 intenzity + 7 programov pulzácií
Farba: čierna
Akumulátor: Li-Ion 
Vodeodolný (waterproof): áno

Nepoužívať silikónové lubrikačné gély a oleje. odporúčané používať lubrikačný gél na vodnej báze . Pre použitie odporúčame vibrátor umyť vodou a ošetriť dezinfekciu .

Parametry

  • Délka: 19,5 cm
  • Materiál: silikón
  • Napájení: akumulátor
  • Průměr: 3,5 cm
  • Typ baterií: Li-Ion
  • Voděodolný: ano