Tenga Tenga SOFT Soft Tube Cup Keith Haring

Tenga Tenga SOFT Soft Tube Cup Keith Haring

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tenga SOFT Soft Tube Cup Séria SOFT je z mäkšieho materiálu a je vhodná pre citlivé penisy. Limitovaná edícia Keith Haring. Celý popis
15,50 €
Vrátane DPH
11,58 €
-25%

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100063137750

Popis

Tenga SOFT Soft Tube Cup

Séria SOFT je z mäkšieho materiálu a je vhodná pre citlivé penisy.

Limitovaná edícia Keith Haring. Masturbátor Tenga SOFT Soft Tube Cup má vo vnútri uretánového obalu jemne stužený gél s vlastnosťami mäkkého hubovitého silikónu, ktorý vďaka lubrikáciu dostáva nekonečnú kĺzavosť.

Sila zovretia, ktorú riadite vy. Pocit úplnej kontroly. Sami si určujete intenzitu stimulácie menším či väčším stlačením masturbátoru. Proste ako chcete. Má mäkšie vnútornú textúru a perfektne sadne na vašej veľkosť. Jemnejšie materiál vám poskytne úplne iný zážitok ako štandardný Soft Tube. Nemusíte penis len zasúvať a vysúvať, skúste jej rôzne natáčať a nakláňať dopredu či dozadu alebo stláčať. Ako keď máte na kolenách svoju partnerku.

Tenga je značka japonských masturbátorov s praktickým plastovým obalom, tzv. Pohárikom, v ktorom sa masturbátor používa a zároveň tiež uchováva pre ďalšie použitie, je vhodný na cesty, jeho rozmery sú malé, ale výkon celkom nadpriemerný. Stačí len zavrieť pohárik viečkom a je pripravený na cestu.

Vnútorný tvar Tenga SOFT Soft Tube Cup je s premenlivým priemerom, 24 vzduchovými komorami as niekoľkými desiatkami nopkov a vrúbkov. Celý tento komplex je špeciálne navrhnutý pre dosiahnutie dokonalej priľnavosti na penis, výnimočne intenzívnemu dráždeniu a tiež neobvyklému saciemu efektu, ktorý viac ako verne napodobní podtlak pri simulácii orálneho sexu.

Tenga má na začiatku tunela dômyselný zásobník lubrikačného prostriedku, ktorý je už od výrobcu naplnený, takže sa môže ihneď po rozbalení použiť.

Rozmery masturbátora – vagíny sú:
Dĺžka celková 13 cm,
hĺbka vnútorné 12 cm,
vnútorný priemer od 1,5 cm,
priemer vonkajší obale 7,5 cm,
hmotnosť 190 gramov.

Tenga masturbátory sú číslom 1 na japonskom trhu medzi pomôckami pre masturbáciu a onanii, teraz dobývajú Európu a USA.

Parametre produktu:
Hĺbka (cm): 12
Napájanie: nie
Priemer vnútorný (cm): 1.5
Vibrácie: ne

Nepoužívať pre masturbátory Tenga silikónové lubrikačné gély a oleje. Doporučené používať lubrikačné lubrikačný gél na vodnej báze. Pre použitie odporúčame vibrátor umyť vodou a ošetriť dezinfekciu.

Parametry

  • Materiál: TPE
  • Napájení: ne
  • Voděodolný: ano