Tenga Tenga Egg Twister

Tenga Tenga Egg Twister

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tenga Egg TwisterMasturbátor pre mužov Užite si fenomenálne pocity z originálne profilovaných Tenga Egg masturbátorov – vajíčok. Tieto malé zázraky sú dokonale elastické a prispôsobí sa každej veľkosti. Celý popis
8,20 €
Vrátane DPH
6,63 €
-19%

Skladom u partnera 5+ kusov

29.10.2021 - 2.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100038603958

Popis

Tenga Egg Twister

Masturbátor pre mužov

Užite si fenomenálne pocity z originálne profilovaných Tenga Egg masturbátorov – vajíčok. Tieto malé zázraky sú dokonale elastické a prispôsobí sa každej veľkosti. Vďaka dvojitému krúžku na vstupe dokonale sedia. Stačí rozbaliť, kvapnúť priložený lubrikačný gél a dopriať si nebetyčný pocity slasti.
Perfektná hračka na cesty – noste ju vždy pri sebe a užite si orgazmus kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť. Vajíčko Tenga Egg je darček, ktorý urobí radosť nielen gurmánom.

Twister – zažijete tornádo. Vlnky a rafinovane skrutkovité vnútorná štruktúra Vás vynesie do oblakov.

Japonská firma vytvára pre mužov úplne netradičné, ale neskutočne účinné pomôcky pre dráždenie mužského penisu s názvom TENGA. Japonci si potrpia na malé rozmery a precízne prevedenie, čo tieto výrobky úplne jednoznačne potvrdzujú – malé veľkostí, ale plne funkčný s premysleným dizajnom.

Je snom každého japonce mať svoju Tengu. Teraz si tieto japonské masturbátory získavajú aj Európu.
Tenga Egg je japonské kúzelné vajíčko s vnútorným extra dráždivým povrchom s tromi druhmi výstupkov pre stimuláciu špičky penisu pri masturbácii. Materiálom je veľmi mäkký a pružný materiál – transparentný silikón s veľkou poddajnosťou a rozťažnosťou.

Vnútorné dráždiace výstupky a komôrky sú v 6 typoch vajíčok – Egg Wavy – vlnky s jemnými oválnymi komôrkami, Egg Clicker s válcovytými komôrkami, Egg Spider – s obdĺžnikovými komôrkami a sieťovými prepážkami, Egg Twister – s vnútornou špirálou a dráždiacimi komôrkami, Egg Stepper – s pologuľovými komôrkami, Egg Silky – s jemnou drážkou po celom obvode.

Môžete si vybrať typ, ktorý sa Vám zapáči, každý vyvoláva špecifické, ale intenzívne dráždenie.
Mužský penis je veľmi citlivý, ale najcitlivejšie časťou je práve žaluď, takže aj takýto jednoduchý a maličký masturbátor Vás privedie k rýchlemu vyvrcholeniu.

Tenga Egg Twister je 7 cm dlhé, vonkajší priemer je 6 cm, vnútorný priemer od 1,5 cm, rozťažný aj na priemer nad 6 cm. Je dodávané v praktickej škrupine, v ktorej ho môžete uchovávať. Jeho vnútorná výstupky majú tvar špirály, čo spôsobuje intenzívne dráždenie pri prechode cez žaluď. Tieto komôrky navyše vytvára podtlak, takže sa vám prisáva na penis a tým napodobňuje orálny sex.

Tenga Egg Twister je veľmi diskrétny, môžete ho mať so sebou všade na cestách, vo vrecku, v taške, v ruksaku a budete ho mať ihneď k dispozícii.
Padne presne do dlane, jednoducho sa ovláda.
Vhodný lubrikačný gél na vodnej báze.

zaujímavosť:
Pri testovaní Tenga Egg vydržalo naťahovanie do dĺžky na 30 cm a do šírky na 20 cm, čo dokazuje jeho pružnosť a pritom pevnosť.
Obsahuje lubrikant a zdrsnenie blanu pre dokonalý pocit z masturbácie. Tenga Egg je určená len na jedno použitie, avšak hygienickým zaobchádzaním a použitím lubrikantu môže byť použitá aj viackrát. Masturbačný blana je zaoblená špeciálne tak, aby stimulovaný naozaj každé citlivé miesto. Je veľmi populárny ako cestovný hračka.

Parametry

  • Materiál: TPE
  • Napájení: ne
  • Voděodolný: ano

Video