Tenga Tenga Egg Lovers

Tenga Tenga Egg Lovers

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tenga Egg Lovers Masturbátor pre mužovTenga pripravila špeciálnu edíciu obľúbených maturbačních vajíčok s názvom Egg Lovers. Egg Lovers je originálny darček pre muža. Celý popis
8,20 €
Vrátane DPH
7,42 €

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100039116016

Popis

Tenga Egg Lovers

Masturbátor pre mužov
Tenga pripravila špeciálnu edíciu obľúbených maturbačních vajíčok s názvom Egg Lovers. Egg Lovers je originálny darček pre muža. Štýlová vnútorná štruktúra srdiečok v transparentnej farbe a pekný dizajn novej kolekcie dopĺňa existujúce rad šiestich druhov masturbačná vajíčok.

Stačí rozbaliť, kvapnúť priložený lubrikačný gél a dopriať si nebetyčný pocity slasti. Perfektná hračka na cesty – noste ju vždy pri sebe a užite si orgazmus kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť. Vajíčko pre chlapcov Tenga Egg Lovers je darček, ktorý urobí radosť nielen gurmánom.

Japonská firma vytvára pre mužov úplne netradičné, ale neskutočne účinné pomôcky pre dráždenie mužského penisu s názvom TENGA. Japonci si potrpia na malé rozmery a precízne prevedenie, čo tieto výrobky úplne jednoznačne potvrdzujú – malé veľkostí, ale plne funkčný s premysleným dizajnom.

Tenga Egg je japonské kúzelné vajíčko s vnútorným extra dráždivým povrchom s tromi druhmi výstupkov pre stimuláciu špičky penisu pri masturbácii. Materiálom je veľmi mäkký a pružný materiál – transparentný silikón s veľkou poddajnosťou a rozťažnosťou.

Vnútorné dráždiace výstupky a komôrky sú v 4 typoch vajíčok – Egg Wavy – vlnky s jemnými oválnymi komôrkami, Egg Clicker s válcovytými komôrkami a Egg Spider s obdĺžnikovými komôrkami a sieťovými prepážkami, Egg Lovers darčeková edícia s vnútornou štruktúrou srdiečok.

Tenga Egg Lovers je 7 cm dlhé, vonkajší priemer je 6 cm, vnútorný priemer od 1,5 cm, rozťažný aj na priemer nad 6 cm. Je dodávané v praktickej škrupine, v ktorej ho môžete uchovávať. Padne presne do dlane, jednoducho sa ovláda.
Vhodný lubrikačný gél na vodnej báze.

Tenga Egg je určená len na jedno použitie, avšak hygienickým zaobchádzaním napr. Použitie dezinfekcia z našej ponuky a užitím lubrikantu môže byť použitá aj viackrát.

Parametry

  • Materiál: TPE
  • Voděodolný: ano

Video