Tenga Masturbátor pre mužov Original Vacuum Cup

Tenga Masturbátor pre mužov Original Vacuum Cup

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Tenga masturbátory sú spojením kvalitného materiálu, overených mechanizmov a výborného spracovania. To všetko vám umožní prežiť veľmi intenzívny, realistický zážitok, rovnako slastný ako keď vám partnerka robí hlboký orálny sex. Celý popis
7,80 €
Vrátane DPH
Partner: Vivantis

Skladom u partnera 5+ kusov

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100004413592

Popis

Tenga masturbátory sú spojením kvalitného materiálu, overených mechanizmov a výborného spracovania. To všetko vám umožní prežiť veľmi intenzívny, realistický zážitok, rovnako slastný ako keď vám partnerka robí hlboký orálny sex.

Tajomstvo tohto unikátneho masturbátora netkvie len v slastnom zovretí vášho penisu a jeho dráždenie po celej dĺžke, ale aj v podtlaku, ktorý sa vytvára vo vnútri pomôcky a dá sa regulovať vo vrchnej časti pomôcky. Vložka, ktorá sa stará o vašu slasť je spojená pevne s plastovým obalom, ten je ergonomicky tvarovaný a dobre sa drží.

Unikátny elastický materiál a tvarovanie vnútri zabezpečí, že váš penis bude krásne zovretý, žaluď bude úplne obklopený dráždiacimi výstupkami. Značka Tenga je zárukou spokojnosti, o efektivite pomôcky vypovedá tiež fakt, že v Japonsku je Tenga najobľúbenejším masturbátorom.

Výrobca odporúča použiť pomôcku len raz, znečistenie je možné obmedziť použitím kondómu, alebo je samozrejme možné masturbátor po použití vyčistiť. Efekt sania a pôsobivého stisku vnesie vašim intímnym chvíľkam úplne iný rozmer.

Ako používať:

Používajte podľa návodu.

Upozornenie:Podľa smernice EÚ L 144_19 ÚRADNÝ VESTNÍK EURÓPSKYCH SPOLOČENSTIEV 4.6.1997 SMERNICA EURÓPSKEHO PARLAMENTU A RADY 97_7_ES z 20. mája 1997 sú erotické pomôcky považované za tzv. Tovar zvláštneho (intímneho) charakteru a ich vrátenie a výmena nie je z hygienických dôvodov možná.