Sinner Gear Sinner Gear Metal Sperm Stopper kovový krúžok a sperm stopper 32 mm

Sinner Gear Sinner Gear Metal Sperm Stopper kovový krúžok a sperm stopper 32 mm

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Železný sperm stopper a krúžok okolo žaluďa Sinner Gear Metal Sperm Stopper. Na výber z dvoch priemerov krúžku – 26 mm a 32 mm. Kovová gulička s priemerom 8 mm zamedzuje úniku spermie. Železný krúžok a sperm stopper je garanciou najlepšieho orgazmu. Celý popis
16,63 €
Vrátane DPH
14,63 €
Partner: ErosStar.sk

Skladom u partnera posledný 1 kus

25.10.2021 - 26.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100065160564

Popis

Hľadáš kvalitné a pevný penis plug? Metal Sperm Stopper z kolekcie pre poriadnych chlapov Sinner Gear je perfektná voľba. Železný krúžok a sperm stopper v jednom je garanciou najlepšieho orgazmu.

Sinner Gear Metal Sperm Stopper sa nasadzuje okolo žaluďa. Pri erekcii funguje ako ostatné krúžky. Zadržiava krv v žaluďa, čím ho robí citlivejšie a väčšie. Sperm stopper sa zasúva do močovej trubice a funguje ako hrádza, cez ktorú sa nedostane žiadna kvapka spermie. Pri stoporenie penisu a napumpovanie žaluďa krvou sa okolo kovové guľôčky na konci penis plugu vytvorí nepriechodné brána. Guľôčka má priemer 8 mm.

Železný krúžok a sperm stopper Sinner Gear Metal Sperm Stopper sa vyrába v dvoch veľkostiach – 26 mm a 32 mm. Celková dĺžka pomôcky je 6 cm v natiahnutom stave. Stačí si len vybrať, ktorý ti sadne lepšie, a môžeš dominovať každú ženu svoju pýchou.