PRETTY LOVE Návlek na penis Pretty Love Penis Sleeve s dvojitou stimuláciou

PRETTY LOVE Návlek na penis Pretty Love Penis Sleeve s dvojitou stimuláciou

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Vibračné králiček, intenzívne stimulácia vagíny a predĺženie penisu – vibračný návlek Pretty Love Penis Sleeve s dvojitou stimuláciou. Dva vibračné motorky. Stimulácia vagíny a klitorisu zároveň. Napájanie na batérie. Vodotesný. Prémiový silikón. Celý popis
25,89 €
Vrátane DPH
22,04 €
Partner: ErosStar.sk

Skladom u partnera 4 kusy

6.12.2021 - 7.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu ErosStar.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100058482004

Popis

Každý príraz penisom nasleduje mocná vibrácie, do toho dráždi klitoris šikovný vibračný zajačik – návlek na penis Pretty Love Penis Sleeve s dvojitou vibrácií. S týmto diablom tvoja partnerka spozná intenzívny orgazmus.

V návleku sú dva vibračné motorčeky. Jeden sa nachádza v stimulačným králičkovi pri koreni penisu. Vibračné vajíčko má jednu rýchlosť a napája ho 3× LR41 batérie. Na plné baterky zvládne bežať až 45 minút. Druhý, špeciálne, motoriek je v špičke návleku Pretty Love Penis Sleeve. Vibrácie sa aktivuje pri obyčajnom dotyku tlačidla. S každým prirazením sa celý návlek rozvibruje pošle myseľ teba aj partnerky do neba potešenie.

Celý je vyrobený z bezpečného silikónu v čiernej farbe. Materiál je veľmi elastický a padne takmer všetkým mužom. S návlekom odporúčame používať vodné lubrikačné gély pre pohodlný a príjemne prežitý sex.