Pipedream Vibračný jazýček Fantasy For Her Silicone Fun Tongue

Pipedream Vibračný jazýček Fantasy For Her Silicone Fun Tongue

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Vibračný jazýček Fantasy For Her Silicone Fun Tongue Výkonný automatický jazýček z kolekcie Fantasy For Her. Dokonalá simulácia orálneho sexu. Líže, vibruje a disponuje aj funkciou ohrevu pre maximálne pohodlie.Stimulátor je nabíjateľná. Celý popis
109,83 €
Vrátane DPH
74,12 €
-32%
Doprava zadarmo
Platí do 21.2.2022 alebo do vypredania

Skladom u partnera 5+ kusov

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu Vibratory-online.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100038608683

Popis

Vibračný jazýček Fantasy For Her Silicone Fun Tongue

Výkonný automatický jazýček z kolekcie Fantasy For Her. Dokonalá simulácia orálneho sexu. Líže, vibruje a disponuje aj funkciou ohrevu pre maximálne pohodlie.
Stimulátor je nabíjateľná. USB magnetická nabíjačka je súčasťou balenia.
Vodeodolná konštrukcia umožňuje užiť si radovánok aj v sprche, alebo vo vani.

Jej silikónový zábavný jazýček bol pohodlne uložený v jej kabelke … až doteraz! Vytiahla nenápadnú krabičku a usmiala sa na svoju novú obľúbenú hračku. Stisla tlačidlo ohrevu a začala režim zahrievanie, čo jej vždy pomohlo relaxovať. Potom stisla tlačidlo napájania – povzbudzujúce vibrácie sa ozvali a kmitajúci jazyk sa začal provokujúcej pohybovať tam a späť.
Viedla jazyk k špičke klitorisu a dovolila mu olízať svoje citlivé miesto. Ahhh, jemne zastonala, keď jej jazyk poskytol orálny stimuláciu, ktorú milovala. Odstránila silikónový lem, aby mohla kmitajúce jazýček nasmerovať hlbšie do jej erotogénne oblasti. Opätovným stlačením tlačidla si užila rôzne zmyslové pocity, keď zacítila teplo šíriace sa celým jej telom. Nikdy jej netrvalo dlho dosiahnuť orgazmus so svojím silikónovým zábavným jazýčkom. Jej vyvrcholenie bolo neodolateľné a oddala sa svojej vášni. Prsty sa jej stočili a svaly sa napli, keď jej telom prenikol prúd silného vzrušenia. Vzdychla si a nechala jazýček dokmitá. Tým sa naplnila jej túžba po orálnom dobrodružstve a ona sa nemohla dočkať, až si opäť svojho zábavného jazýčka užije. To je všetko o nej.

Výkonný vibračné jazyk rytmicky kĺže tam a späť
- Vyberateľný silikónový lem – užite si zábavu s vyberateľným silikónovým lemom alebo bez neho
- USB dobíjacia – pripravený vždy, kdyžmáte chuť! Magnetický nabíjací USB kábel pre jednoduché nabíjanie kdekoľvek
- 7 funkcií vibrácií – užite si 5 vibračných programov a 2 úrovne výkonu stlačením tlačidla
- Relaxačné teplo – jazyk sa jemne zahreje na telesnú teplotu
- Jednoduché úložné / cestovné puzdro – pohodlne prenosné

Návod na obsluhu:
Pre zapnutie alebo vypnutie jednoducho stlačte a podržte tlačidlo napájania na 3 sekundy. Stlačením tlačidla napájania môžete prechádzať 7 režimy tiché a silné vibrácie. Stlačením a podržaním tlačidla ohrevu aktivujete ohrievacie prvok. Môže trvať niekoľko minút, než sa váš Fantasy For Her Silikón Fun Tongue zahreje na telesnú teplotu.

Pokyny pre starostlivosť:
Vyčistenie je jednoduché pomocou čističa erotických pomôcok a teplej vody.

Pokyny pre nabíjanie:
Fantasy For Her Silikón Fun Tongue je pohodlne USB dobíjacia a je dodávaný s magnetickým nabíjacím káblom. Nabíjanie trvá približne 2 hodiny a po úplnom nabití je prevádzková doba cca. 2 hodiny.

Fantasy For Her Silikón Fun Tongue je vyrobený z prémiového, hypoalergénneho silikónu, bezpečného pre vaše telo. Vodeodolná konštrukcia umožňuje užiť si zábavu v sprche alebo vo vani.

Rozmery:
Dĺžka celková: 13 cm, jazýček: 3 cm
Šírka celková: 8,4 cm, jazýček: 2,3 cm

Odporúčame spolu s masážnou hlavicou a inými erotickými pomôckami používať lubrikačný gél na vodnej báze . Prežitky tak budú úplne dokonalé a nebude problém pri zavádzaní erotické hračky.

Pred prvým použitím a následne po každom ďalšom použití masážne hlavicu, alebo inú erotickú pomôcku riadne umyte teplou vodou a mydlom, alebo použite čistiaci prostriedok z našej ponuky .

Parametry

  • Materiál: silikón
  • Napájení: akumulátor
  • Průměr: 2,5 cm
  • Voděodolný: ano
  • Typ baterií: Li-Ion

Video