PalmPower Palmpower Extreme black masážna hlavica

PalmPower Palmpower Extreme black masážna hlavica

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Masážna hlavica Palmpower Extreme black Sila je všetko! Doprajte si potešenie na vyššej úrovni s Palmpower Extreme. Celý popis
89,82 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

Tovar od predajcu Vibratory-online.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 11032964

Popis

Masážna hlavica Palmpower Extreme black

Sila je všetko! Doprajte si potešenie na vyššej úrovni s Palmpower Extreme. Táto masážna hlavica z kolekcie Palmpower ponúka najsilnejší vibrácie, má ergonomickú rukoväť pre maximálne pohodlie a jednoduché použitie. Palmpower Extreme je vďaka extra výkonnému motoru PowerBullet najsilnejším modelom v kolekcii Palmpower.

Masážne hlavice Palmpower Extreme je veľmi výkonná akumulátorová (dobíjacie) masážne hlavice. Univerzálny masážna pomôcka ako pre revitalizáciu Vašich unavených svalov, tak pre stimuláciu erotogénnych zón.
Masážne hlavice Palmpower Extreme sa odporúča pre masáž a relaxáciu problematických partií, ako sú ramená, krčné partie, chrbát a nohy, ktoré sú bolestivé po namáhavej fyzickej aktivite, stresu alebo vysokom pracovnom nasadení.

Masážne hlavice sa používajú aj pre masáže intímnych partií, a to práve vďaka ich veľmi intenzívnym vibráciám, ktoré bežné vibrátory nedosahujú. Masážne hlavice Palmpower Extreme je možné používať pre jej vysoký výkon aj cez odev, a ženy, ktoré majú problémy s vyvrcholením majú neraz tieto extrémne vibrátory ako jediné riešenie. Jedinečne tvarovaná hlavica s pružným krkom zabezpečuje jednosmerný tlak na masírované svaly.

Celá masážna hlavica je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je potiahnutý 100% lekárskym silikónom. Brúsený silikón je veľmi príjemný na dotyk, je stopercentne hypoalergénne, ľahko sa udržuje a nevyvoláva žiadne alergické reakcie.

Testy v USA a Kanade dokázali, že viac ako 98% žien dosiahne behom pár minút silného, intenzívneho orgazmu.

muži:
Tiež muži si s touto masážnou hlavicou môžu prísť na svoje, keď si napr. Palmpower Extreme pridrží na spodnej strane penisu.

Upozornenie:
Vibrácie Palm Power Jenga sú tak silné, že výrobca doporučuje dobu použitia 5–10 minút a rozhodne neprekračovať dobu 20 minút. Spočiatku iba na najnižšiu intenzitu alebo cez odev!

napájanie:
Palmpower Extreme je nabíjateľná masážna hlavica s vstavanou lítium-iónovú batériu 2200 mAh 3,7V s dlhou životnosťou. Táto batéria sa dobíja USB káblom.
USB kábel je súčasťou balenia, zapája sa do dierky na spodnej strane masážne hlavice. Druhý koniec sa zapojí do USB konektora v počítači, notebooku alebo inom zariadení.
LED indikátor u masážne hlavice sa rozsvieti neprerušovane jasným červeným svetlom. Masážne hlavice je nabitá po cca 4 hodinách, kedy kontrolka zhasne.

ovládanie:
Masážne hlavice Palm Power Jenga sa ovláda dvoma tlačidlami. Jedným tlačidlom sa ovláda zapnutie a vypnutie. Druhým tlačidlom sa ovláda úroveň vibrácií a vibračné programy. Krátkym stlačením sa prepína medzi úrovňami vibrácií a vibračnými programami. Dlhším stlačením sa plynulo zvyšujú vibrácie hlavice až do maxima. V ktoromkoľvek okamihu je možné tlačidlo uvoľniť a vibrácie zostanú na zvolenej intenzite. Ďalším stlačením a pridržaním opäť narastajú. Krátkym stlačením sa vibrácie úplne vypnú.

Celková dĺžka masážne hlavice 18,5 cm, masážne časť 3,8 cm, priemer 4 cm.

Parametre produktu:
Dĺžka celková: 26 cm
Napájanie: USB kábel
Materiál: silikón / ABS
Priemer hlavice: 5 cm
Hmotnosť hlavice: 340 gramov
Vibrácie: silné / veľmi silné
Farba: čierna
Vodeodolnosť: áno

Balenie obsahuje:
masážne hlavicu
USB kábel

Parametry

  • Délka: 26 cm
  • Materiál: silikón
  • Napájení: akumulátor
  • Typ baterií: Li-Ion
  • Voděodolný: ano
  • Průměr: 5 cm