Mystim Mystim Tickling Truman Black Edition Elektro Vibrátor

Mystim Mystim Tickling Truman Black Edition Elektro Vibrátor

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elektro Vibrátor Mystim Tickling Truman Black Edition Mystim Tickling Truman v atraktívnom čiernom prevedení je prvý a jediný vibrátor, ktorý kombinuje klasické vibrácie a elektro stimuláciu. Celý popis
124,78 €
Vrátane DPH
85,50 €
-31%
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100038608547

Popis

Elektro Vibrátor Mystim Tickling Truman Black Edition

Mystim Tickling Truman v atraktívnom čiernom prevedení je prvý a jediný vibrátor, ktorý kombinuje klasické vibrácie a elektro stimuláciu. Nie je potreba žiadneho elektrostimulačního zdroje, káblov a iných doplnkov. Vibrátor Tickling Truman intenzívne vibruje, pulzuje, brnia a mravčej úplne sám.
Telo vibrátora Tickling Truman je čierne, čiastočne ohybné, realistického tvaru s výrazným žaluďom.

vibrácie
zabezpečujú dva výkonné vibračné motorčeky. Jeden je umiestnený v špičke vibrátora, druhý v hladkom tele vibrátora. V ôsmich vibračných programoch s piatimi stupňami intenzity sa rôzne striedajú a robia všetko pre to, aby Vás najrôznejšími spôsobmi doviedli k extáze.

Elektro stimulácia
Mystim – Tickling Truman disponuje piatimi elektrostimulačními programy s desiatimi stupňami intenzity. Úplne zvláštne funkciou je šiesty elektrostimulačný program: tréningový program pre svalstvo panvového dna, vďaka ktorému posilníte muskulatúru a prispejete tak okrem iného aj k lepšiemu sexuálnemu zážitku a zvýšite schopnosť dosiahnuť orgazmus.

Vibrátor Mystim Tickling Truman sa ovláda veľmi jednoducho prostredníctvom ovládacích tlačidiel: polovica ovláda programy a intenzitu elektrostimulácia, druhá polovica ovláda vibrácie. Môžete si vybrať, či chcete využívať elektrostimuláciu a vibrácie súčasne, alebo len jedno z nich.

E-Stim, čiže elektrostimulácia, je počas posledných rokov stále obľúbenejšie, a nie je divu: V intímnej oblasti je veľké množstvo nervov – oveľa viac, než na iných miestach. So správne nastaveným elektrostimulačním prístrojom a tomu zodpovedajúcim príslušenstvom môžete každý tento nerv stimulovať až k extáze.
Táto stimulácia je neškodná, ak je vykonávaná kvalitnými produktmi a premyslene.

Vibrátor Tickling Truman je vyrobený z unikátneho vodivého 100% platinum silikónu, ktorý prenáša elektrické impulzy.

Tickling Truman je nabíjateľná vibrátor s vstavanou lítium-iónovú batériu s dlhou životnosťou. Táto batéria sa dobíja USB káblom, ktorý je súčasťou balenia.

USB nabíjačka sa jedným magnetickým koncom priloží na nabíjacie miesto (znak Mystimu) a druhý koniec kábla sa zapojí do USB zásuvky (PC, Notebook).

Celková dĺžka vibrátora 27 cm, dĺžka funkčné časti 14 cm, priemer 3,5 – 4,3 cm,

Obsah balenia:
Vibrátor Mystim Tickling Truman
USB magnetická nabíjačka
darčeková krabička

Parametre produktu:
Vibrácie A Elektrostimulácia (E-Stim)
obzvlášť tichý
2 silné motory
Farba: čierna
Materiál: silikón platinum / ABS plast – ovládanie
Priemer: 3,5 – 4,3 cm
Napájanie: akumulátor
Batéria: Li-Ion
Vodotesný: áno

Mystim je nemecká firma špecializujúca sa na výrobky pre elektrostimuláciu. So skúseností v lekárskej technike s výrazným zmyslom pre dokonalý desing, od roku 2005 vyrába vysoko kvalitné hračky pre dospelých s možnosťou elektrostimulácia.

Test vibrátora Sizzling Simon tu

Parametry

  • Délka: 27 cm
  • Materiál: silikón
  • Napájení: akumulátor
  • Průměr: 4 cm
  • Typ baterií: Li-Ion