Mystim Mystim Sizzling Simon Black Edition elektrostimulačný vibrátor čierny

Mystim Mystim Sizzling Simon Black Edition elektrostimulačný vibrátor čierny

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elektro Vibrátor Mystim Sizzling Simon Black EditionMystim Sizzling Simon v atraktívnom čiernom prevedení je prvý a jediný vibrátor, ktorý kombinuje klasické vibrácie a elektro stimuláciu. Celý popis
124,78 €
Vrátane DPH
85,50 €
-31%
Doprava zadarmo

Skladom u partnera 5+ kusov

27.10.2021 - 28.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100038608546

Popis

Elektro Vibrátor Mystim Sizzling Simon Black Edition

Mystim Sizzling Simon v atraktívnom čiernom prevedení je prvý a jediný vibrátor, ktorý kombinuje klasické vibrácie a elektro stimuláciu. Nie je potreba žiadneho elektrostimulačního zdroje, káblov a iných doplnkov. Vibrátor Sizzling Simon intenzívne vibruje, pulzuje, brnia a mravčej úplne sám.

Vibrácie
zabezpečujú dva výkonné vibračné motorčeky. Jeden je umiestnený v špičke vibrátora, druhý v tele vibrátora. V ôsmich vibračných programoch s piatimi stupňami intenzity sa rôzne striedajú a robia všetko pre to, aby Vás najrôznejšími spôsobmi doviedli k extáze.

Elektro stimulácia
Mystim – Sizzling Simon disponuje piatimi elektrostimulačními programy s desiatimi stupňami intenzity. Úplne zvláštne funkciou je šiesty elektrostimulačný program: tréningový program pre svalstvo panvového dna, vďaka ktorému posilníte muskulatúru a prispejete tak okrem iného aj k lepšiemu sexuálnemu zážitku a zvýšite schopnosť dosiahnuť orgazmus.

Vibrátor Mystim Sizzling Simon sa ovláda veľmi jednoducho prostredníctvom ovládacích tlačidiel: polovica ovláda programy a intenzitu elektrostimulácia, druhá polovica ovláda vibrácie. Môžete si vybrať, či chcete využívať elektrostimuláciu a vibrácie súčasne, alebo len jedno z nich.

E-Stim, čiže elektrostimulácia, je počas posledných rokov stále obľúbenejšie, a nie je divu: V intímnej oblasti je veľké množstvo nervov – oveľa viac, než na iných miestach. So správne nastaveným elektrostimulačním prístrojom a tomu zodpovedajúcim príslušenstvom môžete každý tento nerv stimulovať až k extáze.
Táto stimulácia je neškodná, ak je vykonávaná kvalitnými produktmi a premyslene.

Vibrátor Sizzling Simon je vyrobený z unikátneho vodivého 100% platinum silikónu, ktorý prenáša elektrické impulzy.

Sizzling Simon je dobíjací vibrátor s vstavanou lítium-iónovú batériu s dlhou životnosťou. Táto batéria sa dobíja USB káblom, ktorý je súčasťou balenia.

USB nabíjačka sa jedným magnetickým koncom priloží na nabíjacie miesto (znak Mystimu) a druhý koniec kábla sa zapojí do USB zásuvky (PC, Notebook).

Celková dĺžka vibrátora 27 cm, dĺžka funkčné časti 14 cm, priemer 3,5 – 4,3 cm,

Obsah balenia:
Vibrátor Mystim Sizzling Simon,
USB magnetická nabíjačka
darčeková krabička

Parametre produktu:
Vibrácie A Elektrostimulácia (E-Stim)
obzvlášť tichý
2 silné motory
Farba: čierna
Materiál: silikón platinum / ABS plast – ovládanie
Priemer: 3,5 – 4,3 cm
Napájanie: akumulátor
Batéria: Li-Ion
Vodotesný: áno

Mystim je nemecká firma špecializujúca sa na výrobky pre elektrostimuláciu. So skúseností v lekárskej technike s výrazným zmyslom pre dokonalý desing, od roku 2005 vyrába vysoko kvalitné hračky pre dospelých s možnosťou elektrostimulácia.

Test vibrátora Sizzling Simon tu

Parametry

  • Délka: 27 cm
  • Materiál: silikón
  • Napájení: akumulátor
  • Průměr: 4 cm
  • Typ baterií: Li-Ion