Lovetoy LoveToy Fuck Me Bare Mega Masturbator

Lovetoy LoveToy Fuck Me Bare Mega Masturbator

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Každý muž sníval o tom mať sex s takou sexy ženskú, tak na čo čakáte? Stačí LoveToy FUCK ME BARE vytiahnuť z krabice, nalubrikovat gélom a poriadne to rozbehnúť. Celý popis
Partner: ErosStar.sk
269,19 €
Vrátane DPH
192,12 €
-28%

Skladom u partnera posledný 1 kus

26.1.2022 - 27.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu ErosStar.sk

Predaj zastrešuje MALL.CZ vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.

Kód: 100058483813

Popis

Každý muž sníval o tom mať sex s takou sexy ženskú, tak na čo čakáte? Stačí LoveToy FUCK ME BARE vytiahnuť z krabice, nalubrikovat gélom a poriadne to rozbehnúť.

Pevné telo, krásne krivky, úzky pás, mega veľké prsia – LoveToy FUCK ME BARE vám splní všetky mužské sny. Mäkká vagína pojme celý váš penis a pošle ho priamo do neba. Jednosmerná vstupenka do raja. Pevný zadoček s reálnym spracovaním análu, stačí vytiahnuť vaše náradie z vagíny a presedlať o kúsok nižšie. Obrovská prsia s pevnými bradavkami. Na čo ešte čakať, LoveToy FUCK ME BARE vám zvládne urobiť luxusné titty-fuck!

Hrátky s pevnými prsiami, dotýkať sa super úzkeho pásu, zasunúť kam sa vám zapáči – NIKDY nepovie nie! LoveToy FUCK ME BARE si nebude sťažovať na bolesť hlavy alebo na svoje dni. Všetko si nechá páčiť, a dopraje vám to najlepšie. Vo dne, v noci pripravená si s vami užívať.

Nechá vás vyvrcholiť kam sa vám zachce, bez rečí, s radosťou. Stačí LoveToy FUCK ME BARE len poriadne očistiť čističom na erotické pomôcky. Ani veľa miesta nezaberie, šupnete ju pod posteľ alebo do skrine. Nebude odvrávať, žiadne blbé poznámky, bez starosti, že by mohla otehotnieť, lepšie ako skutočná ženská. Je to neobmedzený prístup k sexu za ľubovoľné dennej doby, na akomkoľvek mieste, všetko pripravené pre váš penis a potešenie!

Špecifikácia produktu

  • hmotnosť: 10.4 kg
  • rozmery: 55 × 30 × 15 cm
  • materiál Cyber skin perfektne napodobňujúci ľudskú kožu