Lovely Lovers AQUA EXTREME 150ml lubrikačný gél

Lovely Lovers AQUA EXTREME 150ml lubrikačný gél

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Extrémne efektívny intímny lubrikačný gél na vodnej báze, nezanecháva škvrny, extrémne zvlhčenie, bráni proti podráždeniu a oderom. Celý popis
17 €
Vrátane DPH

Momentálne nedostupné

Tovar od predajcu Intímne Nákupy

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 10853645

Popis

EXTRÉMNE EFEKTÍVNY INTÍMNY LUBRIKANT NA VODNEJ BÁZE

Extrémne efektívny intímny gél na vodnej báze. Je to veľmi produktívny a hodvábne hladký hydratačný gél. Nezanecháva škvrny. Vďaka výnimočnému zloženiu zaisťuje klzkosť, tým predchádza vzniku odrenín a podráždeniu. Vďaka správnemu zvlhčeniu zvyšuje prežitok oboch partnerov. Ideálne v prípade nedostatočného zvlhčenia intímnych partií. 

Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.

Prednosti AQUA EXTREME Lube:

výnimočne efektívne zvlhčuje

nezanechává škvrny zaručuje extrémnu klzkosť

bezpečný pre jemnú pokožku intimnych partií

zabraňuje vzniku odrenín a podráždenia

nezanechává lepkavý pocit

môže byť použitý zároveň s prezervatívom

môže byť použitý so silikónovými doplnkami

Vďaka všetkým vyššie uvedeným prednostiam je AQUA EXTREME odporúčaný pre každého, kto cíti, že prirodzené zvlhčenie nie je dostatočné.

PRO KOHO JE AQUA EXTRME URČENÝ

Lovely Lovers AQUA EXTREME Lube je vytvorený pre všetkých, ktorí požadujú čo najefektívnejšie zvlhčenie. Hlavné použitie, pre ktoré sa gél hodí najlepšie:

intenzivný a dlhý milostný akt – vďaka výnimočnej hustote a efektivite uspokojí gél i tých najnáročnejších

fisting a ďalšie … - extrémne zvlhčenie, ktoré zaručuje AQUA EXTREME, je ideálny pre rôzne hrátky, napr. fisting

zvlhčenie pomôcok – AQUA EXTREME je gél vyrobený na vodnej báze, vďaka tomu je bezpečný pre všetky erotické pomôcky

Významné je aj potešenie žien, keď je ich partner plný síl. Preto je toto jeden z najčastejšie kupovaných výrobkov z celej rady Lovely Lovers.

AK SI VYBERETE EXKLUZIVNU SÉRIU LOVELY LOVERS, MÁTE ISTOTU, ŽE VÝROBOK:

má unikátne a vyskúšané zloženie vypracované najlepšími technológmi

je dermatologicky testovaný a zdravotne nezávadný

je účinný

vyrobený podľa farmaceutického štandardu GMP (ang. Good Manufacturing Practice), ktorý zaručuje úplnú kontrolu nad kvalitou a pôvodom surovín

overený stovkami spokojných klientov

 

LUBRIKANT NA BÁZE VODY

AQUA EXTREME GEL je intímny prípravok vytvorený na vodnej báze, vďaka čomu je úplne bezpečný a nevyvoláva podráždenie. Navyše nezanecháva škvrny a môže byť použitý zároveň s prezervatívom a erotickými doplnkami.

NÁVOD NA POUŽITIE

POKYNY NA POUŽITIE: Otočte pumpičku do pozície „OPEN“. Aplikujte zamýšľané množstvo gélu na intímne miesta. Môžete niekoľkokrát opakovať. Gél môže byť používaný s kondómom a erotickými pomôckami. Pred prvým použitím aplikujte malé množstvo na vnútornú stranu predlaktia. Nepoužívajte gél, ak ste na neho alergický.

Šikovná fľasščtička s dávkovačom

Vďaka použitému veľmi kvalitnému dávkovaču možno množstvo gélu presne odmeriavať. Pumpička má funkciu OPEN / CLOSE zabraňujúca prípadnému vyliatiu obsahu. Fľaštička, v ktorej sa gél nachádza, je vyrobená z materiálu odolného proti mechanickému poškodeniu, vďaka čomu sa nemusíte báť, že sa pri páde rozbije.

LOVELY LOVERS – VÁŠNIVÁ LÁSKA…

Značka Lovely Lovers je výsledkom spolupráce špecialistov z celej Európy. Technológovia si dali za cieľ vytvoriť unikátne a účinné zloženie za prijateľnú cenu. Vďaka tomu vznikla rada intímnej kozmetiky pre náročných klientov, pre ktorých je dôležitá tá najvyššia kvalita intímneho života. Všetky produkty sú dermatologicky testované, vyrobené podľa farmaceutických noriem GMP (ang. Good Manufacturing Practice). Najvyššie štandardy kontroly kvality a pôvodu surovín užívateľom zaručujú najvyššiu kvalitu produktu a účinnosť potvrdenú testami a skúsenosťami spokojných klientov.

* Jednotlive výsledky sa môžu odlišovať od osoby k osobe.