Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne
Kód: 30908710

Electrastim Habanero masér prostaty

Electrastim Habanero masér prostaty

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Inšpirovaný najpredávanejším úspechom masážneho prístroja na prostatu ElectraStim Sirius, Habanero berie všetko najlepšie zo svojho malého brata a premieňa potešenie na jedenásť. Celý popis
Ušetríte 44,60 € 151,40 €
106,80 €
Tovar od: Helieli
Ušetríte 44,60 € 151,40 €
106,80 €
Doprava zadarmo
Posledné 3 kusy
Vrátenie zadarmo cez Packetu

5.10.2023 - 6.10.2023 na vašej adrese

Popis

Inšpirovaný najpredávanejším úspechom masážneho prístroja na prostatu ElectraStim Sirius, Habanero berie všetko najlepšie zo svojho malého brata a premieňa potešenie na jedenásť.

Obvodový a ťažší pre väčšiu stabilitu, Habanero obsahuje „rocker základňu“, ktorá chráni káble a umožňuje užívateľovi doslova sedieť a hojdať sa pre intenzívnu vnútornú stimuláciu.

Hriadeľ možno tiež ohnúť do polohy pre prispôsobenú presnosť prostaty – chrbtica s „nulovou pamäťou“ vo vnútri zaistí, že Habanero zostane vo vami preferovanej polohe tak dlho, ako je to potrebné.

Transformujte svoju hru s Habanero Electro Sex Masager Prostate Massager – odborne navrhnutý pre tú najintenzívnejšiu hru, či už ju používate samostatne alebo s partnerom.

Zakrivený dizajn Habanero vyrobený z korenistého červeného silikónu poskytuje príjemný pocit plnosti a zároveň sa zahnutou špičkou zameriava priamo na prostatu.

Čierny silikón zvýrazňuje elektricky vodivé oblasti na strane Habanero; Zámerne umiestnené tak, aby sa vaše vnútorné svaly zatínali a pulzovali s potešením, zatiaľ čo hladký silikónový hrot sa trie o bod p. Kombinácia elektro stimulácie a fyzického tlaku poskytuje ohromujúci zážitok, ktorý vás nechá zúfalo zažiť viac.

Využitím nášho systému „stealth entry“, ktorý skrýva a chráni káble stimulátora počas používania, môžete tiež sedieť a hojdať sa na Habanero pre intenzívnejšie pocity. Dokonca aj bez aplikovanej elektrostimulácie je ergonomický tvar Habanero fantastický na brúsenie a narážanie na prostatu, čo z neho robí všestrannú voľbu pre širokú škálu používateľov.

Habanero sa tiež môže pochváliť našou technológiou „Shape and Play“ v chrbtici, ktorá vám umožňuje ohýbať ju podľa vašich presných požiadaviek a zostane na mieste, kým ju nezmeníte.

Habanero, ktorý je kompatibilný s ktoroukoľvek z našich stimulačných jednotiek (predáva sa samostatne), by sa mal vždy používať s kvalitným lubrikantom na vodnej báze, aby ste dosiahli čo najlepšie pocity.

Ako používať Habanero

Habanero je určený na stimuláciu prostaty, preto je dôležité nespěchať pri zavádzaní ako pri každej análnej hre. Kvalitný lubrikant na vodnej báze zvýrazní elektro vnemy a zároveň napomôže pohodlnému zavádzaniu, preto sa dôrazne odporúča.

Ak si chcete vychutnať elektrosenzácie, pripojte Habanero k vášmu stimulátoru (predáva sa samostatne) pomocou stealth spojovacích portov v základni.

Pravdepodobne to bude jednoduchšie urobiť pred zavedením, ale VŽDY úplne vložte Habanero pred zapnutím stimulácie. Pokúšanie sa vložiť s už aplikovanou stimuláciou môže byť nepríjemné.

Habanero by sa malo vkladať tak, aby káble vyčnievali dopredu/nahor v závislosti od vašej polohy. Keď sa hrebene na základni opierajú o hrádzu, máte Habanero správne orientované.

Stealth-Entry Base

Jedinečná „skrytá“ vstupná základňa Habanero vám nielen umožňuje sedieť na hračke (a brúsiť o ňu), ale tiež skrýva a chráni káble počas používania. Zárezy na uloženie káblov v základni pomáhajú udržiavať káble v poriadku pre neprerušovanú hru.

Tvar a hra

Habanero má v špičke technológiu „Shape and Play“, ktorá umožňuje tvarovanie do jemne odlišných polôh. Ohnite hrot do požadovanej polohy; potom zostane v tejto polohe, kým sa znova nezmení.

Rozmery

  • Celková dĺžka: 131 mm (5,16 palca)
  • Vložená dĺžka: 96 mm (3,77 palca)
  • Priemer v najširšom bode: 41 mm (1,61 palca)
  • Obvod v najširšom bode: 125,6 mm (4,94 palca)
  • Veľkosť konektora: 2 mm (adaptéry dostupné pre 4 mm systémy)

Materiály

Lekársky silikón vytvrdzovaný platinou

Zahrnuté

  • Silikónový masážny prístroj na prostatu Habanero
  • Úložná taška z mikrovlákna so šnúrkou
  • Viacjazyčné pokyny