BUTTR BUTTR Devil Dog kolík pre análny výcvik

BUTTR BUTTR Devil Dog kolík pre análny výcvik

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Zistite ako ste na tom s vašou kondíciou. Pokorte svoje limity, nastavte si nové ciele. Inštruktor análneho výcviku – masívne análny kolík BUTTR Devil Dog – vás zrovná do laty. Kúsok po kúsku pokorte svoje limity a zažite nemožné. Spoznávajte stimuláciu, o ktorej sa vám ani nesnívalo. Celý popis
34,42 €
Vrátane DPH
Partner: ErosStar.sk

Skladom u partnera 3 kusy

8.7.2022 - 11.7.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Tovar od predajcu ErosStar.sk

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 100058485549

Popis

Zistite ako ste na tom s vašou kondíciou. Pokorte svoje limity, nastavte si nové ciele. Inštruktor análneho výcviku – masívne análny kolík BUTTR Devil Dog – vás zrovná do laty.

Kúsok po kúsku pokorte svoje limity a zažite nemožné. Spoznávajte stimuláciu, o ktorej sa vám ani nesnívalo. BUTTR Devil Dog vás vytrénuje až do extrémnych pomerov. Dostaňte sa až na samotný vrchol medzi vojakmi a zdolajte ultimátnej misiu – zvládnite zasunúť celý análny kolík BUTTR Devil Dog až po samotný okraj. Splnenie misie sa so oceňuje zaradením medzi elitnú vojakmi, najlepšie z najlepších.

Pre naprostej bažanty si inštruktor pripravil malú výzvu. Začne s vami tréning na necelých 5 cm. Inštruktor nie je žiadny trochár. Postupom času bude prísnejšie a prísnejšie! Vašim posledným úlohou bude zdolať celú dĺžku análneho kolíka BUTTR Devil Dog čítajúce celých 26 cm a masívne priemer 10 cm! Zaraďte sa do elitnej jednotky, na ktorú môže byť inštruktor análneho výcviku naozaj pyšný!

Inštrukcie na údržbu. Pre čistenie hračky používajte prípravky určené pre čistenie erotických pomôcok alebo s tekutým mydlom, potom umyte teplou vodou. Pred odložením medzi ostatné hračky nechajte análny kolík BUTTR Devil Dog poriadne uschnúť na suchom chladnom mieste. Používajte lubrikačné gély výhradne na vodnej báze.