Boss Series Párový vibrátor V-Vibe Pink na diaľkové ovládanie, USB nabíjací, 7 režimov

Boss Series Párový vibrátor V-Vibe Pink na diaľkové ovládanie, USB nabíjací, 7 režimov

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Elegantný párový vibrátor V-Vibe Pink na diaľkové ovládanie. Dosah diaľkového ovládača až 12 metrov. 7 unikátnych vibračných programov. Nabíjací Li-Pol batéria s dlhou výdržou. Potiahnutý lekárskym silikónom. Vodeodolný. Stimulácia G-bodu a klitorisu Celý popis
55,52 €
Vrátane DPH
36,85 €
-33%
Partner: ErosStar.sk

Skladom u partnera 4 kusy

20.10.2021 - 21.10.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058483017

Popis

Párový vibrátor V-Vibe, ktorý si zaslúži svoje miesto v kolekcii hračiek každej ženy, ktoré milujú elegantný potešenie. Jednoduchý dizajn spájajúci hladký povrch príjemného silikónu s lesklým strieborným krúžkom prebudí tvoj ohník túžby. Exkluzívna stimulátor je určený pre páry a ženy, ktoré vyhľadávajú zmyselný orgazmus vyvolaný intenzívnej stimuláciou G-bodu a klitorisu. V-Vibe sa prispôsobí tvojim krivkám, takže sú hrátky s ním vždy vzrušujúce a pri sexe pohodlné.

Stimulácia

Pre tvoje naprostej uspokojenie si V-Vibe pripravil extra silný vibračný motorček. Ponúka 7 programov, medzi ktorými je možné jednoducho prepínať. Medzi nimi sa nachádza veľa rôznych typu vibrácií (pomalé slabé vibrácie až rýchle extra silné, rôzne programy s meniacimi sa rytmy). Vibrátor sa vkladá do vagíny tak, aby vnútorná časť doľahla na G-bod a vonkajšiu časť bola priložená ku klitorisu. Samozrejmosťou je možnosť využiť párový vibrátor pri prežívaní spoločného milovania. Priezvisko vibrácie sú počas sexu príjemným spestrením.

Ovládanie

Používanie je vďaka jednoduchému a intuitívnemu ovládaniu prechádzkou v ružovom sade.
Ovládať erotickú hračku možno dvoma spôsobmi:

 • Tlačidlom na tele vibrátora
  • Dlhším podržaním tlačidla po dobu asi 3 sekúnd sa vibrátor zapne / vypne
  • Krákým stlačením sa prepína medzi vibračnými programami
 • Diaľkovým ovládačom
  • Tlačidlo zapnutia / vypnutia
   • Týmto tlačidlom možno vibrátor na diaľku zapnúť alebo vypnúť
   • Dlhším podržaním po dobu asi 3 sekúnd sa vibrátor zapne / vypne
  • Tlačidlo pre zmenu vibračného programu
   • Krátkym stlačením sa prepne režim vibrácie na vibrátora

Diaľkový ovládač má dosah až 12 metrov. Prináša veľa možností, ako si možno s vibrátorom užiť zábavu. Medzi tipy na erotické chvíle je používanie vibrátora pri prechádzke mestom alebo v obchodnom dome a prenechanie ovládanie partnerovi.

Napájanie

Vnútri párového vibrátora V-Vibe sa nachádza nabíjací Li-Po batérie. Vďaka nej je možné vibrátor používať kedykoľvek a kdekoľvek. Jeho dlhá výdrž dovoľuje užívať si nerušených orgazmov pri cestách, ale aj v pohodlí domova. Súčasťou balenia je USB nabíjací kábel, ktorým sa erotická hračka nabíja. Vibrátor sa nabíja rovnakým spôsobom, ako by ste nabíjali svoj telefón. Stačí USB kábel pripojiť k počítaču, powerbanky alebo adaptéra pre telefón (nie je súčasťou) a nechať párový stimulátor na diaľkové ovládanie nabiť doplna.

Materiál

Povrch vibrátora je urobený z lekárskeho silikónu. Materiál je dobrý vďaka jeho vlastnostiam, jednoducho sa čistí, je príjemný pri kontakte s telom, neobsahuje ftaláty, je bezpečný. Hladký povrch sa jednoducho zavádza do vagíny. Naviac je mäkký a na dotyk veľmi príjemný. Strieborné doplnky dávajú hračke elegantný vzhľad a pocit.

Lubrikácia a údržba

Zavádzanie do vagíny by mohlo robiť niektorým ženám problém, hlavne v prípade, keď nemá žena dostatčnou vaginálnu vlhkosť. K tomu využívame lubrikačných gélov, aby bolo používanie hračiek peknú skúseností, ku ktorej sa budú ľudia radi vracať. Kvôli použitému materiálu je odporúčané použiť spolus vibrátorom lubrikačný gél na vodnej báze. Pokiaľ máte radi silikónové gély, je potrebné dávať pozor, aby gél nezostal dlho na povrchu hračky. Dlhý styk silikónového gélu so silikónovým povrchom by mohol materiál nenávratne poškodiť.

Medzi základnú údržbu každej hračky je minimálne opláchnuť teplou vodou a očistiť mydlom. Ide však o minimálne ošetrenie. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov je dobré zaobstarať čistiaci prostriedok na erotické pomôcky, ktorý hračky účinne očistí a taktiež sa postará o ošetrenie materiálu. Používaním čističov možné predĺžiť životnosť a komfort z erotické pomôcky.

Vlastnosti V-Vibe:

 • LED podsvietenie
 • Diaľkové ovládanie s dosahom až 12 metrov – ideálne kamarát pre párové milovanie
 • 7 vzrušujúcich režimov
 • Nabíjací Li-Po batéria s dlhou výdržou
 • Ultra jmný povrch z lekárskeho silikónu
 • Dvojitá stimulácia – párový vibrátor zároveň dráždi klitoris a G-bod
 • Silné vibrácie za tichého chodu