addicted toys Addicted Toys Prostate Anal Vibrator #2 čierny nabíjací masér prostaty

addicted toys Addicted Toys Prostate Anal Vibrator #2 čierny nabíjací masér prostaty

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner Akcia
Extra silný masér prostaty Addicted Toys Prostate Anal Vibrator s 10 vibračnými režimami a vodeodolným telom. Potiahnutý super jemným hypoalergénnym silikónom bez ftalátov. Nabíjací. Vodeodolný IPX7. Poznávaj nové dobrodružstvá s poriadnym zakončením Celý popis
769 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Platí do 5.12.2021 alebo do vypredania
Partner: ErosStar.sk

Skladom u partnera 2 kusy

30.11.2021 - 1.12.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100058485096

Popis

Stimulátor prostaty Addicted Toys Prostate Anal Vibrator špeciálne navrhnutý pre mužov, ktorý im dovoľuje spoznať krásy análny stimulácia, silných orgazmov a intenzívneho výstreku. Dráždenie prostaty je záľubou, v ktorej sa vyžíva veľa mužov – pomáha posilniť erekciu, silu a intenzitu vyvrcholenie. Vibračný stimulátor prostaty možno použiť pri masturbácii, vzájomnom milovanie, skrátka kedykoľvek budeš mať chuť. Poznávaj nové dobrodružstvá s poriadnym zakončením.

Hypoalergénne silikón je potiahnutý po celom povrch kolíka. Vyznačuje sa svojím jemný, na dotyk príjemným povrchom. Hladký povrch je skvelou voľbou pre pohodlné zavádzanie do konečníka, spolu s použitím lubrikačného gélu, pôjde všetko ako po masle.

Vibračná patróna ponúka 10 silných vibračných režimov, ktoré nikdy neomrzí. Motorček je napájaný nabíjacím akumulátorom, ktorý možno dobiť pribaleným USB káblom. Stačí zapojiť do počítača, adaptér od mobilu alebo napríklad powerbanky a nechať plne nabiť.

Hračka spĺňa vodotesnú špecifikáciu IPX7. Svoje záľuby si môžeš užívať v sprche alebo Spa.

  • 10 vibračných režimov
  • Silný výkon
  • Plne nabíjacie (pribalený USB kábel na nabíjanie)
  • Vyrobený zo 100% lekárskeho silikónu (bez ftalátov, dobrý pre styk s telom)
  • Veľmi tichý chod
  • Ponorný (spĺňa špecifikáciu IPX6, možno použiť pri sprche alebo Spa)
  • Penetračný dĺžka 11cm

Napájanie

Análny masér Addicted Toys Prostate Anal Vibrator je nabíjacia erotická hračka, ktorá dovoľuje pohodlné ovládanie bez žiadnych otravných káblov. Pred prvým použitím je potrebné zariadenie úplne nabiť. K tomu slpuží pribalený nabíjací USB kábel.
Upozornenie: prvé nabitie môže trvať až 3 hodiny.