BROTHER Magnetický elliptical BE51

BROTHER Magnetický elliptical BE51

Brother BE51 je robustný magnetický eliptický trenažér s polyfunkčným computerom. Výhodou je tichý chod, ktorý umožňuje umiestnenie stroja v obytných priestoroch. Celý popis
Tovar od predajcu MALL
367,90 €
Vrátane DPH
272,90 €
-25%

Na sklade 5+ kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
25.1.2022 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 842548

Recenzie (0)

Autor si prial zostať v anonymite
29.11.2019
Heureka recenzia
Hezký. Tichý chod. Snadné ovládání.
Monika H.
20.1.2022
Overený nákup
Z výrobkom som veľmi spokojná🤗🤗🤗💯👍👍👍
Radka K.
31.3.2021
Overený nákup
Po měsíci skřípe leva noha
Ivana B.
31.3.2021
Overený nákup
Stroj je výborný, dobre sa na ňom cvičí, Je dosť veľký a preto zaberá veľa miesta.
Ondrej L.
20.5.2020
Overený nákup
Pravá rúčka pri cvičení sa dotýka menšej pravej rúčky, opticky je prefabrikát zle vyrobený, občas sa s mojou záťažou 100 kg bojím ísť rýchlejšie, ale po tej montáži si neviem predstaviť že by som to musel demontovať a vrátiť tak uvidíme ako dlho stroj vydrží. Ale asi cena / výkon celkom ok.
Thoai T.
25.1.2020
Overený nákup
spatne
Dušan K.
1.12.2019
Overený nákup
I když byla od výrobce vazelína použitá v namáhaných místech začalo vrzání velmi brzy po používání
Autor si prial zostať v anonymite
23.2.2018
Overený nákup
Tento elliptical splnil naše očekávání, cvičíme na něm často a i když někdy začne při cvičení vrzat, stačí promazat olejem a je to opět v pořádku. Za mě poměr cena/výkon uspokojivý.
Autor si prial zostať v anonymite
3.1.2018
Overený nákup
Remeselné spracovanie priemernej úrovne, zvary veľmi nepresvedčia, je škoda dávať na to tie plastové kryty, vŕzgajú. Stabilita je dobrá. Udávaná maximálna záťaž je čisto teoretická, niektoré časti môžu časom povoliť, ale samozrejme nemusia. Pri váhe používateľa nad 100 kg je váha 7kg zotrvačníka málo. Do 100 kg stačí bohate. Počítač nič extra, ale bežne stačí. Brzdenie, odpor zotrvačníka je nastavovaný manuálne a nejako extra ma nepresvedčil. Predtým som mal iný typ kde sa odpor nastavoval cez počítač. To bolo úplne iné kafe. Dizajn pekný, funkčnosť za tie peniaze tak akurát. Uvidíme neskôr, či niečo pri mojich 200 cm a 130 kg nepovolí.
Vladimír H.
11.2.2017
Overený nákup
Jednou reklamován, hned jak přišel než jsem ho složil - povrchová úprava příšerná. Pevnost řidítek a celková pevnost nic moc. Display - tedy honosně počítač nedrží na řidítkách. Příšerné dílenské zpracování. Je prý na 150kg .... mám míň ale radši na to nelezu.
Antonín V.
26.1.2017
Overený nákup
Přístroj jsem vybíral, protože je uvedena zátěž 150kg a já mám sto. Předpokládal jsem, že je na tuto zátěž stavěný. Bohužel po sestavení výrobku a několika dní provozu jsem musel řešit stupňující příšerné vrzání při cvičení, které obtěžovalo nejen mne, ale i sousedy. Vrzání jde odstranit např. vložením vložky v místě připojení stabilizačních trubkek (pásky z PP, z kanystru na vodu). Také doporučuji ostatním kupujícím při sestavování důkladné promazání všech pohyblivých dílů. Přiložené plastové kryty ani nemontujte je to zbytečná práce. Po měsíci cvičení se mi již rozpadla jedna pružinová podložka u kliky setrvačníkového kola. Teď čekám co bude další. Koupi výrobku mohu doporučit jen někomu s váhou do 75kg
Jozef K.
14.1.2017
Overený nákup
Absolútna katastrofa. To nemôže byť ani možné. Trenažér už prišiel s ohnutou časťou na prednej tyči a teda nebol stabilný. Horšie však bolo že základná stredová tyč sa po piatich pol hodinových použitiach už nalomila a celý trenažér je už teraz tým pádom vymykaný a nestabilný. Hlavná tyč (asi nekvalitný zvar dvoch hlavných tyči ukrytých v základnej časti - musel som otvoriť kryt aby som videl čo sa stalo) sa už môže kedykoľvek úplne zlomiť a teda je po dvoch týždňoch nepoužiteľný. To znamená už nižšiu kvalitu nie je možné podľa mňa ani vyrobiť a možno by to bolo možné používať pre deti do 20kg. Kupoval som si ho kvôli nosnosti, že do 150 kg, keďže ja mám 90kg a mal som trochu obavu z kvality a výdrže. No toto je absolútna katastrofa. Budem určite reklamovať a odporúčam všetkým ani omylom toto nekúpiť. Aby som nezabudol aj rúčky prišli obidve rovnaké, musel som improvizovať a namontovať rúčku z opačnej strany aby to bolo použiteľné a akoby pravá i ľavá strana. Predtým som mal trenažér podstatne ešte lacnejší, len do 100kg, takže mi vydržal 3 roky, čo je ako tak uspokojivé, ale aby nevydržal 3 týždne a pritom s vyššou nosnosťou a plus "detaily" čo popisujem tak to už nedokážem nijako pochopiť že toto niekto vôbec predáva.
Autor si prial zostať v anonymite
14.11.2016
Overený nákup
nedoporučuji, velmi nekvalitní výrobek, nejraději bych jej vrátila.
Autor si prial zostať v anonymite
2.9.2016
Overený nákup
stabilní a bytelný i pro 100kg chlapa
Autor si prial zostať v anonymite
2.3.2016
Overený nákup
spokojenost tichý chod, stabilita, snadná montáž neskladný, při montáži doporučuji promazat vazelínou doporučuji