TM Toys Tuláčik My Real Rescue ružový
65,10 € 60,90 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík alebo mačička? Nájdete tak interaktívneho priateľa, s ktorým sa vaše deti rozhodne nebudú nikdy nudiť a naučia sa, ako sa majú starať o zvieratko. Vie viac ako 30 zvukových efektov a tiež senzorické efekty (vibrácie), ktoré je možné aktivovať v priebehu hrania.

EP LINE Samby interaktívny psík
76,70 € 72,90 €

Samby je malý bernardín, ktorý rád chodí na prechádzky a rád sa mazná. Pohlaďte ho po hlave. Samby si sadne, zavrtí chvostíkom, pohýbe hlavou a zašteká. Nasaďte psíkovi vodítko. Jé, ten sa ale teší na prechádzku. Bude radostne vrtieť chvostíkom, hýbať hlavou a štekať. Zatlieskajte, bernardín sa k vám rozbehne. Za chvíľu sa zastaví a začne štekať.

Mikro hračky Lucy plyšová Sing&Dance 29 cm
69,70 € 61,90 €

Najposlušnejšie šteňa na svete sa vracia v novej podobe. Teraz reaguje na 20 rôznych povelov v českom jazyku, naviac veľmi rada tancuje a spieva. Jeho roztomilý vzhľad a hlavne krásna hebká srsť z mäkkého a príjemného plyšu vás očarí na prvý dotyk.

Teddies Bábika chalan Honzík handrová plyš 30 cm
11,90 €

Nový chlapčenský kamarát pre malé ratolesti. Handrový chalan Honzík po stlačení bruška hovorí: „Ahoj, ja som Honzík a naučím ťa básničky“ a hovorí básničky: „Kotúľal sa zemiak …, Čistím zúbky …, Mám dve ušká k načúvaniu …“

MÚ BRNO Kremienok zvukový a hrkálka
23,60 € 20,90 €

Obľúbená postavička Kremienok pre všetkých milovníkov večerníčkov. Po stlačení bruška postavičky prehráva melódiu z Rozprávok z machu a papradia. V súprave je hrkajúci náramok pre najmenšie deti.

MÚ BRNO Chocholúšik zvukový a hrkálka
23,60 € 20,90 €

Obľúbená postavička Chocholúšik pre všetkých milovníkov večerníčkov. Po stlačení bruška postavičky prehráva melódiu z Rozprávok z machu a papradia. V súprave je hrkajúci náramok pre najmenšie deti.

MÚ BRNO Krtko s dáždnikom, hrací strojček
18,99 € 11,70 €

Roztomilá plyšová postavička obľúbeného Krtka s dáždnikom. Krtko po zatiahnutí za šnúrku lieta pri zvuku melódie z filmu. Veľmi kvalitné prevedenie značky MÚ Brno. Vhodné pre deti od narodenia.

Fisher-Price Fisher Price Hovoriací psík 29cm
29,44 €

Kamarát, ktorý sa rád mazná, svieti a aj ťa niečo naučí! Je mäkkučký, krásne farebný a bude s ním veselá zábava. Po stlačení jednotlivých funkcií, spustí veselé pesničky, frázy a naučí Vaše dieťatko 100 prvých slov, farby, čísla, každodenné činnosti…

Wiky Lezúci medvedík
60,06 €
+ doprava zadarmo

Medvedík je veselý kamarát, ktorý svojim pohybom aj roztomilosťou priťahuje pozornosť dieťaťa a povzbudzuje ho k pohybu. I

TM Toys Interaktívna mačka Coco
66,12 € 46,66 €

Kúpte svojim deťom krásneho interaktívneho maznáčika, bielu mačičku Coco. Mačička reaguje na dotyk, pohybuje labkami, hlavou, mňauká a pradie. Jej mäkučká srsť je ideálna k maznaniu a hraniu.

TM Toys Tuláčik My Real Rescue modrý
65,10 € 60,90 €

Aké zvieratko sa skrýva v plyšovom chuchvalci? Aby ste to zistili, je potrebné ho najprv vykúpať a učesať. Bude to psík alebo mačička? Nájdete tak interaktívneho priateľa, s ktorým sa vaše deti rozhodne nebudú nikdy nudiť a naučia sa, ako sa majú starať o zvieratko. Vie viac ako 30 zvukových efektov a tiež senzorické efekty (vibrácie), ktoré je možné aktivovať v priebehu hrania.

MÚ BRNO Hovoriaci Hurvínek so Žerykom
20,90 €

Šibalský Hurvínek a jeho verný priateľ Žeryk od Moravskej ústredne. K hovoriacemu Hurvínokovi, môžete Žeryka pripnúť praktickou kovovou karabínou. Príhody zo života deväťročného chlapca si držia detských divákov už po niekoľko generácií.

Rappa Plyšový francúzsky buldoček sivý so zvukom a obojkom stojaci, 30 cm
12,37 € 11,59 €

Nádherný plyšový pes buldog vo veľkosti 30 cm. Stlačením nôžky, vydáva zvuky. Pes je vyrobený z kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov roztomilých plyšákov!

MaDe Medvedík na spanie

MaDe Medvedík na spanie

Hodnotenie: 5
23,99 € 20,90 €

Medvedík Brumlík, kamarát na dobrú noc. S medvedíkom sa vám bude ľahko zaspávať, pretože púšťa ukľudňujúce melódie so zvukom vtáčikov a prírody. Na brušku má svetelný projektor, ktorý priebežne mení farby.

Alltoys Rozprávkový medvedík
28,90 €

Rozprávkový medvedík je nový plyšový kamarát detí. Pred spaním im bude rozprávať rozprávky v češtine na dobrú noc. Rozprávky sa zapínajú stlačením tlapičiek.

Teddies Gašparko hovoriaci rozprávky plyš 30 cm
24 € 22,10 €

Plyšový gašparko rozpráva 3 klasické rozprávky: Zlatovláska, Popoluška, O šípkovej Ruženke. Stlačením farebnej bodky spustíte rozprávku, stlačíte druhýkrát, rozprávku zastavíte, a ak stlačíte ešte raz, rozprávka bude pokračovať tam, kde ste ju zastavili. 53 minút rozprávky.

Bino Manšestrový koník se zvuky - červený
24,51 € 14,90 €

Plyšový koník v nápadité červené barvě je perfektní na mazlení a snění o koních. Po stisknutí ouška se ozve dusot kopyt a koňské řehtání. Tento koník se stane dokonalým parťákem dětí na jejich cestě za dobrodružstvím.

TM Toys Ocean Hugzzz Octopi Chobotnička + maják
38,27 € 28,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Chobotnička Ocean Hugzzz vám přeje dobrou noc. Pokud se k ní přitulíte, začne maják, který je součástí balení, hrát ukolébavky, svítit jemným světlem a promítat na stropě hvězdičky. Má kulatý podstavec, na kterém se může pomalu pohupovat a navodit tu pravou atmosféru pro sladké sny.

MÚ BRNO Večerníček 30cm zvukový
19,90 € 17,90 €

Plyšová postavička známeho chlapčeka Večerníčka o veľkosti 30 cm. Hračka so známou pesničkou Karla Černocha „Skôr, než nám klesnú viečka …“, ktorú si môžu deti samy zaspievať vďaka textu na obale.

TM Toys Ocean Hugzzz Octopi Krabík + maják
38,27 € 35,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Krabík Ocean Hugzzz vám přeje dobrou noc. Pokud se k němu přitulíte, začne maják, který je součástí balení, hrát ukolébavky, svítit jemným světlem a promítat na stropě hvězdičky. Majáček má kulatý podstavec, na kterém se může pomalu pohupovat a navodit tu pravou atmosféru pro sladké sny.

Vtech Lezúci medvedík CZ - zánovné-17%
38,89 € 31,90 €

Zánovné

Rozkošný medvedík povzbudzuje deti k pohybu. Pokyny napr.: „lez za mnou“ vyzýva dieťa k lezeniu. Stlačením farebných tlačidiel tiež učí tvary, farby i čísla. Medvedík celkom pozná viac ako 50 roztomilých fráz, zvukov i pesničiek.

Addo Chodiaci jednorožec - rozbalené-18%
19,62 € 15,90 €

Rozbalené

S týmto roztomilým jednorožcom zažijú deti veľa zábavy. Chodiaci jednorožec je skutočne magické zviera! Miluje dlhé prechádzky. A čo viac, má čarovný žiarivý zvuk, klapot kopýtok a vrtiaci chvostík všetkych pobaví.

EP LINE Psík Floppy

EP LINE Psík Floppy

Hodnotenie: 4,4
38,47 € 31,90 €

Psík Floppy je naozaj bláznivé šteňa, ktoré rado chodí na prechádzky. Chyťte ho za vodítko a sledujte, ako smiešne bude za vami poskakovať. Jeho ťapky sú zdrsnené a vhodné pre ktorýkoľvek povrch. Nie sú potrebné žiadne batérie.

Zuru Tancujúca Lama - fialová
30,70 € 28,70 €

Táto roztomilá Lama to vie poriadne roztočiť! Tancuje a vrtí svojim hebučkým zadočkom na 3 rôzne pesničky! Krúti hlavou a otáča sa o 360°! Poď sa s ňou tiež baviť!

TM Toys Bianca plyšová mačička 25 cm
67,02 € 60,90 €

Roztomilá mačička Bianca, ktorá sa chová ako živá zbožňuje hladenie a po zavolaní sa na vás otočí. Má obľúbenú loptičku, s ktorou sa rada hrá. Pri chôdzi si dudre a pradie. Veľkosť mačiatka je 25 cm. Jej srsť je veľmi príjemná na dotyk.

Vtech Lezúci medvedík SK

Vtech Lezúci medvedík SK

Hodnotenie: 4,5
38,89 € 34,90 €

Rozkošný medvedík povzbudzuje deti k pohybu. **Pokyny napr.: ** „lez za mnou“ vyzýva dieťa k lezenie. Stlačením farebných tlačidiel tiež učí tvary, farby i čísla. Medvedík celkom pozná viac ako 50 roztomilých fráz, zvukov i pesničiek.

FurReal Friends Opička Zandi
38,88 € 31,90 €

S roztomilou opičkou Zand si deti užijú veľa zábavy. Môžu používať stetoskop, aby počúvali zvuky srdcového tepu. Súčasťou balenia je aj teplomer. Keď pohladí opičku na hlave, otvára a zatvára oči, robí radostné zvuky a občas tiež kašle.

Zuru Tancujúca Lama - biela
30,70 € 28,70 €

Táto roztomilá Lama to vie poriadne roztočiť! Tancuje a vrtí svojim hebučkým zadočkom na 3 rôzne pesničky! Krúti hlavou a otáča sa o 360°! Poď sa s ňou tiež baviť!

MaDe Mačka Micka na batérie, reagujúca na zvuk
21,20 € 20 €

Interaktívna mačička Micka je ako živá. Mačička reaguje na výrazný zvuk ako tlesknutie alebo hvízdnutie. Vie sa pretiahnuť, zdvihnúť tlapky, urobí mačací chrbát, posadí sa alebo sa pohybuje. Navyše vydáva aj zvukové efekty.

Mikro hračky Cvičený levíček Kokum
64,79 € 54,90 €

Interaktívny plyšový levíček Kokum reaguje na 19 rôznych povelov v českom jazyku, ktoré závisia od pokroku vo trojfázovom výcviku. Kúpte svojim malým krotiteľom leva, ktorý nehryzie!

Vtech Maznáčik Macko SK
29,19 € 27,99 €

Hebký a mäkký žiariaci medvedík pomôže dieťaťu sa upokojiť a zaspať. Zatlačením látkových tlačidiel počuje dieťa rôzne roztomilé vety, hudobné zvuky alebo zvuky prírody. Rozvíja motorické zručnosti a zároveň stimuluje sluchové vnemy dieťaťa.