Addo Chodiaci jednorožec
19,62 €

16,87 €

S týmto roztomilým jednorožcom zažijú deti veľa zábavy. Chodiaci jednorožec je skutočne magické zviera! Miluje dlhé prechádzky. A čo viac, má čarovný žiarivý zvuk, klapot kopýtok a vrtiaci chvostík všetkych pobaví.


TM Toys Bianca plyšová mačička 25 cm
67,02 €

61,24 €
+ doprava zadarmo

Roztomilá mačička Bianca, ktorá sa chová ako živá zbožňuje hladenie a po zavolaní sa na vás otočí. Má obľúbenú loptičku, s ktorou sa rada hrá. Pri chôdzi si dudre a pradie. Veľkosť mačiatka je 25 cm. Jej srsť je veľmi príjemná na dotyk.


MÚ BRNO Krtko s dáždnikom, hrací strojček
19,90 €

Roztomilá plyšová postavička obľúbeného Krtka s dáždnikom. Krtko po zatiahnutí za šnúrku lieta pri zvuku melódie z filmu. Veľmi kvalitné prevedenie značky MÚ Brno. Vhodné pre deti od narodenia.


EP LINE Luna rozprávkový jednorožec vypočuj si rozprávku SK
66,37 €

58,52 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Rozprávkový jednorožec je nový plyšový kamarát pre deti. Pred spaním im bude rozprávať obľúbené rozprávky na dobrú noc. Zaspávanie už nebude nikdy problém. Spite sladko s roztomilým a prítulným jednorožcom.


Alltoys Rozprávkový medvedík
29,90 €

Rozprávkový medvedík je nový plyšový kamarát detí. Pred spaním im bude rozprávať rozprávky v češtine na dobrú noc. Rozprávky sa zapínajú stlačením tlapičiek.


FurReal Friends Opička Zandi
38,88 €

32,26 €

S roztomilou opičkou Zand si deti užijú veľa zábavy. Môžu používať stetoskop, aby počúvali zvuky srdcového tepu. Súčasťou balenia je aj teplomer. Keď pohladí opičku na hlave, otvára a zatvára oči, robí radostné zvuky a občas tiež kašle.


MaDe Medvedík na spanie
23,99 €

21,28 €

Medvedík Brumlík, kamarát na dobrú noc. S medvedíkom sa vám bude ľahko zaspávať, pretože púšťa ukľudňujúce melódie so zvukom vtáčikov a prírody. Na brušku má svetelný projektor, ktorý priebežne mení farby.


BINO Manšestrový koník se zvuky - červený
24,94 €

15,57 €

Plyšový koník v nápadité červené barvě je perfektní na mazlení a snění o koních. Po stisknutí ouška se ozve dusot kopyt a koňské řehtání. Tento koník se stane dokonalým parťákem dětí na jejich cestě za dobrodružstvím.


Mikro hračky Cvičený levíček Kokum
64,79 €

49,90 €
+ doprava zadarmo

Interaktívny plyšový levíček Kokum reaguje na 19 rôznych povelov v českom jazyku, ktoré závisia od pokroku vo trojfázovom výcviku. Kúpte svojim malým krotiteľom leva, ktorý nehryzie!


Mikro hračky Sammi veľryba plyšová 30cm-64%
22,02 €

7,72 €

Akcia

Nádherná plyšová veľryba Sammi vie vydávať zvuky, pomrkáva a otvára pusinku. Je veľmi hej. Sammi je ** 30 cm dlhá ** a je vhodná pre deti od 18 mesiacov.


MÚ BRNO Hovoriaci Hurvínek so Žerykom
20,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Šibalský Hurvínek a jeho verný priateľ Žeryk od Moravskej ústredne. K hovoriacemu Hurvínokovi, môžete Žeryka pripnúť praktickou kovovou karabínou. Príhody zo života deväťročného chlapca si držia detských divákov už po niekoľko generácií.


MÚ BRNO Hovoriaci Hurvínek so zvukovým Žerykom
21,06 €

17,36 €

Šibalský Hurvínek a jeho verný priateľ, štekajúci Žeryk od Moravskej ústredne. K hovoriacemu Hurvínkovi môžete Žeryka pripnúť praktickou kovovou karabínou. Príhody zo života deväťročného chlapca si drží detských divákov už po niekoľko generácií.


Rappa Plyšový francúzsky buldoček sivý so zvukom a obojkom stojaci, 30 cm
12,37 €
11,59 €

Posledný kus za túto cenu!

Nádherný plyšový pes buldog vo veľkosti 30 cm. Stlačením nôžky, vydáva zvuky. Pes je vyrobený z kvalitného plyšu a je tak súčasťou exkluzívnej kolekcie plyšových hračiek RAPPA. Tento plyšový kúsok je ideálnym darčekom pre všetkých milovníkov roztomilých plyšákov!


Spin Master Hatchimals mystery prekvapenie
81,68 €

62,90 €
+ doprava zadarmo

Hatchimals sú interaktívne zvieratká, ktoré sa za láskyplnej starostlivosti detí sami vykľujú z vajíčok a ktoré je potrebné naučiť veľa vecí a zažiť s nimi veľa zábavy. Nikdy nevieš, ktoré zo 4 zvieratiek sa ti z vajíčka vyliahne.


TM Toys Interaktívna mačka Coco
66,12 €

46,66 €
+ doprava zadarmo

Kúpte svojim deťom krásneho interaktívneho maznáčika, bielu mačičku Coco. Mačička reaguje na dotyk, pohybuje labkami, hlavou, mňauká a pradie. Jej mäkučká srsť je ideálna k maznaniu a hraniu.


TM Toys Ocean Hugzzz Octopi Chobotnička + maják
38,27 €
36,35 €

Chobotnička Ocean Hugzzz vám přeje dobrou noc. Pokud se k ní přitulíte, začne maják, který je součástí balení, hrát ukolébavky, svítit jemným světlem a promítat na stropě hvězdičky. Má kulatý podstavec, na kterém se může pomalu pohupovat a navodit tu pravou atmosféru pro sladké sny.


TM Toys Ocean Hugzzz Octopi Krabík + maják
38,27 €
36,35 €

Krabík Ocean Hugzzz vám přeje dobrou noc. Pokud se k němu přitulíte, začne maják, který je součástí balení, hrát ukolébavky, svítit jemným světlem a promítat na stropě hvězdičky. Majáček má kulatý podstavec, na kterém se může pomalu pohupovat a navodit tu pravou atmosféru pro sladké sny.


TM Toys Ocean Hugzzz Tuleněk + maják
38,27 €
36,35 €

Tuleněk Ocean Hugzzz vám přeje dobrou noc. Pokud se k ní přitulíte, začne maják, který je součástí balení, hrát ukolébavky, svítit jemným světlem a promítat na stropě hvězdičky. Má kulatý podstavec, na kterém se může pomalu pohupovat a navodit tu pravou atmosféru pro sladké sny.


Vtech Maznáčik Macko SK
29,19 €
27,99 €

Hebký a mäkký žiariaci medvedík pomôže dieťaťu sa upokojiť a zaspať. Zatlačením látkových tlačidiel počuje dieťa rôzne roztomilé vety, hudobné zvuky alebo zvuky prírody. Rozvíja motorické zručnosti a zároveň stimuluje sluchové vnemy dieťaťa.


MÚ BRNO Večerníček 30cm zvukový
19,90 €

17,90 €

Plyšová postavička známeho chlapčeka Večerníčka o veľkosti 30 cm. Hračka so známou pesničkou Karla Černocha „Skôr, než nám klesnú viečka …“, ktorú si môžu deti samy zaspievať vďaka textu na obale.


MaDe Psík Ťapka

MaDe Psík Ťapka

Hodnotenie: 4,5
31,42 €
29,90 €

Interaktívny plyšový psík Ťapka o veľkosti 20 cm. Je to veľký šikulka. Dokáže svojho pána poslúchať na slovo. Daj mu jeden zo šiestich rôznych pokynov a sleduj, ako ho hravo splní.


Spin Master Hatchimals Surprise dvojčatá - mačičky
89,43 €

66,70 €
+ doprava zadarmo

Tieto roztomilé interaktívne mačacie dvojčatá sú schované v kúzelnom vajíčku. Každé dvojča má jedinečnú osobnosť. Tvoje dvojčatá budú chodiť, tancovať, spievať, rozprávať vtipy, hrať hry a mnoho ďalšieho.


EP LINE Psík Floppy

EP LINE Psík Floppy

Hodnotenie: 5
38,47 €
35,90 €

Psík Floppy je naozaj bláznivé šteňa, ktoré rado chodí na prechádzky. Chyťte ho za vodítko a sledujte, ako smiešne bude za vami poskakovať. Jeho ťapky sú zdrsnené a vhodné pre ktorýkoľvek povrch. Nie sú potrebné žiadne batérie.


Vtech Lezúci medvedík SK
38,89 €
37 €

Rozkošný medvedík povzbudzuje deti k pohybu. **Pokyny napr.: ** „lez za mnou“ vyzýva dieťa k lezenie. Stlačením farebných tlačidiel tiež učí tvary, farby i čísla. Medvedík celkom pozná viac ako 50 roztomilých fráz, zvukov i pesničiek.