Addo Veselý hopsajúci zajačik
19,46 € 16,73 €

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.

FurReal Friends Vyjúci pes-37%
54 € 33,60 €

Výpredaj

Vyjúce šteňa ťa vždy ochráni. Túži po službe strážneho psíka, stačí aktivovať zapínacie tlačidlo a pes bude reagovať na pohyb štekaním a vytím. Psík tiež šťastne reaguje, keď ho pohladíš. Stačí na neho zavolať a psík zavyje späť. Nechaj ho strážiť vašu izbu!

Mac Toys Psík Scoty na vodítku
23,76 € 19,89 €

Roztomilé šteniatko na vodítku, ktoré si každé dieťa na prvý pohľad zamiluje. Plyšový psík na batérie, chodí, vrtí chvostíkom a občas zašteká na pozdrav. Vhodné od 3 rokov.

Lamps Psík na kábel

Lamps Psík na kábel

Hodnotenie: 2
13,09 € 10,78 €

Úžasný psík je úžasný darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutím do polohy ON, psík chodí sám. Vhodný pre deti od 3 rokov.

Lamps Psík dalmatín na kábel
19,57 € 14,90 €

Kúpte svojim deťom psieho kamaráta dalmatínca, ktorého môžu ovládať pomocou kábla. Udeľovanie povelov je veľmi jednoduché. Psík 'chodí dopredu i dozadu a navyše aj šteká.

Addo Malinký králíček šedo-bílý
11,60 €

Novinka

Malinký šedo-bílý zajíček je připraven hopsat pro radost. Heboučký králíček se okamžitě stane tvým kamarádem! Miluje, když si s ním děti hrají. Vesele poskakuje, umí hýbat čumáčkem a vydává zvuky a stříhá svýma dlouhýma ušima. Ale pozor. Nesmíte ho nechat dlouho samotného, to nemá rád!

Clementoni Plyšový leňochod-38%
19,37 € 11,83 €

Výpredaj

Plyšový leňochod s interaktívnym tlačidlom na brušku prehrá veľa veselých melódií a vykúzli úsmev na tvári dieťaťa. Suchý zips na končatinách umožní deťom objatie alebo zavesenie leňochoda do rôznych pozícií-aj hlavou dole!

Cobi Little Live Pets Moje vysnívané šteniatko Snuggles
76,50 € 72,70 €
+ doprava zadarmo

Posledný kus za túto cenu!

Stlač mi labku, otvorím oči! Som tak roztomilé! Pohlaď ma po hlave, pohýbem hlavou alebo budem otvárať a zatvárať oči. Nakŕm ma z fľaštičky. Pozeraj sa, ako pijem mliečko! Pohlaď ma, ulož na bok a sleduj, ako zaspím. Keď dýcham, dvíha sa mi bruško. Postaraj sa o mňa.

MÚ BRNO Krtko 20cm hovoriaca maňuška
14,90 € 13,90 €

Mierne vypchatá plyšová maňuška na ruku s vyšívanými očami o veľkosti 20 cm. Krtko po stlačení prehráva náhodne vybrané zvuky z filmu. Vhodné pre deti od 1 roka.

FurReal Friends Walkalots malá mačka-33%
14,23 € 9,46 €

Výpredaj

Vaša malá mačička chce chodiť na prechádzku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.

Addo Malinký králíček
11,90 €

Malinký hnědý zajíček je připraven hopsat pro radost. Heboučký králíček se okamžitě stane tvým kamarádem! Miluje, když si s ním děti hrají. Vesele poskakuje, umí hýbat čumáčkem a vydává zvuky a stříhá svýma dlouhýma ušima. Ale pozor. Nesmíte ho nechat dlouho samotného, to nemá rád!

Addo Malinký králíček bílý
11,60 €

Novinka

Malinký bílý zajíček je připraven hopsat pro radost. Heboučký králíček se okamžitě stane tvým kamarádem! Miluje, když si s ním děti hrají. Vesele poskakuje, umí hýbat čumáčkem a vydává zvuky a stříhá svýma dlouhýma ušima. Ale pozor. Nesmíte ho nechat dlouho samotného, to nemá rád!

FurReal Friends Walkalots malý pes-33%
14,23 € 9,46 €

Výpredaj

Váš malý psík chce chodiť na prechádzku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.

MÚ BRNO Čertica Berta 23cm, rozprávajúca CZ
16,90 €

Plyšová čertica Berta pobaví malých aj veľkých celkom 17-timi rôznymi čertovskými riekankami a zvukmi, ktoré sa prehrávajú v náhodnom poradí po stlačení bruška. Ak sa na cestách zašpiní, len vytiahnite zvukový modul a telíčko vyperte.

Addo Šteniatko na prechádzke
19,46 € 16,73 €

S týmto roztomilým psíkom deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Addo Šteniatko na prechádzke - teriér
19,20 € 15,60 €

Rozkošné šteniatko teriéra vám svoju vďačnosť a radosť prejavuje vrtením chvostíka a štekaním. Bude vás sprevádzať kamkoľvek pôjdete. Šteniatko s hebučkým čierno-bielym kožúškom a červeným obojkom sa stane vaším najlepším priateľom.

Lamps Psík chodiaci a štekací, s bodkami
9,83 €

Chodiaci psík je úžasným darčekom pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutí do polohy ON psík chodí sám.

Rappa Plyšový kamarát pes Bobík interaktívny
21,01 € 17,90 €

Roztomilý plyšový interaktívny psík Bobík reaguje na pohladenie tým, že vydáva realistické zvuky a tiež vie pohybovať hlavou a chvostíkom. Plyšák je veľký 25 cm.

Rappa Plyšový kamarát mačka Mína interaktívna
17,50 €

Roztomilá plyšová interaktívna mačička Mína reaguje na pohladenie tým, že vydáva realistické zvuky a tiež vie pohybovať hlavou a chvostíkom. Plyšák je veľký 25 cm.

Cobi Little Live Pets Moje pusinkovacie šteniatko
76,50 € 60,70 €
+ doprava zadarmo

Moje pusinkovacie šteniatko reaguje na tvoje dotyky olíznutím a vydáva roztomilé psie zvuky. Nakŕm ho z misky. Hýbe hlavou, otvára a zatvára oči, vrtí chvostíkom. Má rado, keď ho hladíš po hlave alebo šteklíš na brušku. Postaraj sa o svoje šteniatko.

MÚ BRNO Hurvínek 25 cm hovoriaci
17,90 €

Hovoriaci nezbedník Hurvínek od Moravskej ústredne. Hurvínek vás pobaví množstvom originálnych vtipov a veselých hlášok nahovorených Martinom Kláskym.

Mikro hračky Zajačik Betsy 25 cm plyšový
31,04 € 23,50 €

Interaktívny plyšový zajačik Betsy je jemný na dotyk a veľmi zábavný. Šikovný zajačik reaguje na hlas a skáče. O tohto plyšáka bude radosť sa starať. Plyšák je na batérie.

Mikro hračky Pat plyšový 25cm na batérie
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Pata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

Mikro hračky Mat plyšový 25cm na batérie
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Mata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

TM Toys Interaktívny psík Lola
44,07 € 38,90 €

Interaktívny plyšový psík Lola chodí, šteká, hýbe hlavou a krúti chvostom. Lola dokáže reagovať na 5 povelov v českom jazyku. Kúpte svojim deťom psíka, ktorý nehryzie a nepotrebuje venčiť!

FurReal Friends Walkalots veľký Tyger
29,50 € 25,50 €

Ste pripravení vyraziť na prechádzku? Domáci maznáčikovia Walkalots of FurReal už sa na to veľmi tešia. Vďaka unikátnemu pripojovaciemu systému môžete mať na vodítku jedného alebo viacerých maznáčikov naraz. Maznáčikovia pri pohybe vydávajú zvuky, hýbu hlavou a chvostíkom, takže vyzerajú ako živí.

Lamps Chodiaci psík

Lamps Chodiaci psík

Hodnotenie: 4,5
11,40 € 10,90 €

Krásny darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Chodiaci psík sa stane ich najlepším priateľom. Psík chodí a šteká, takže budú mať pocit, že je naozajstný.

FurReal Friends Štěně s česací srstí
35,24 € 30,80 €

Toto kouzelné štěňátko potřebuje kadeřníka! FurReal přichází s pejskem Shaggym, který potřebuje ostříhat. Postarej se o veselé štěňátko a udělej mu ten nejbláznivější účes. Štěňátko umí spoustu zvuků. V balení s pejskem je speciální holící strojek.

Alltoys Papagáj Oskar

Alltoys Papagáj Oskar

Hodnotenie: 4,5
23,90 €

Papagáj Oskar opakuje frázy zábavným hlasom. Neopakuje len slová, ale aj intonáciu. Povedzte frázu alebo akékoľvek slovo a niekoľko sekúnd počkajte. Oskar zopakuje to, čo ste povedali. Oskar vie aj zvuky – smiech, kašeľ!

BABY born Zapf Creation BABY born Chodiaci drak
70,29 € 56,69 €
+ doprava zadarmo

Chodiaci drak je krásne hebučký. Keď sa ho na čele dotkneš čarovnou paličkou, rozsvietia sa mu očká a začuješ veselé zvuky. Keď sa ho kúzelnou paličkou dotkneš ešte raz, rozbehne sa dopredu. Pri chôdzi hýbe obrovskými trblietavými krídlami. Navyše pre teba schováva prekvapenie!

Mimoni plyšová figúrka hovoriaca Tim
27,40 € 23,40 €

Plyšový hovoriaci mimoň Tim určite poteší každého malého fanúšika. Plastová figúrka je zhruba 25 cm veľká. Vydáva nezameniteľné mimoňské hlášky a dokonca hýbe očami! Hovorí, spieva a smeje sa s pôvodným filmovým hlasom!

MaDe Oslík opakujúci a chodiaci
15,40 € 13,80 €

Veselý opakujúci a chodiaci oslík. Interaktívne zvieratko opakuje, čo počuje a chodí. Oslík je vysoký 21 cm a deti zaujme predovšetkým svojim roztomilým výrazom. Pre deti od 3 rokov.

Mac Toys Francúzsky buldoček chodiaci
26,80 € 20,90 €

Roztomilý štvornohý chlpatý kamarát, ktorý s vami pôjde na prechádzku. Rozkošný francúzsky buldoček deti určite zaujme a deti si s ním užijú veľa zábavy nielen pri venčení. Psík vie štekať a vrtieť chvostom.

MaDe Psík Ťapka - Husky
36,71 € 32,85 €

Interaktívne plyšový psík Ťapka o veľkosti 20 cm. Je to veľký šikulka. Dokáže svojho pána počúvať na slovo. Daj mu jeden zo šiestich rôznych pokynov a sleduj, ako ho hravo splní.

MaDe Pes Yorkshir s vodítkom
22,29 € 19,90 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík je schopný chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.

MaDe Pes foxteriér s vodítkom
22,25 € 19,90 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík vie chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.

MÚ BRNO Krtko 15cm sediaci, hovoriaci
17,90 €

Plyšová postavička hovoriaceho Krtka. Krtko po stlačení náhodne prehráva vybrané originálne zvuky z rozprávok o Krtkovi. Napájanie na batérie. Prateľný bez hracieho strojčeka.

FurReal Friends Walkalots veľká mačka
27,38 € 22,90 €

Ste pripravení vyraziť na prechádzku? Domáci maznáčikovia Walkalots of FurReal už sa na to veľmi tešia. Vďaka unikátnemu pripojovaciemu systému môžete mať na vodítku jedného alebo viacerých maznáčikov naraz. Maznáčikovia pri pohybe vydávajú zvuky, hýbu hlavou a chvostíkom, takže vyzerajú ako živí.

Cobi Little Live Pets Moje vysnívané mačiatko
76,50 € 72,70 €
+ doprava zadarmo

Roztomilé interaktívne mačiatko sa stane verným kamarátom vášho dieťaťa. Najkrajšie malé mačiatko, ktoré vyzerá ako skutočné. Hýbe hlavou, očami a papuľkou, pije z misky, vydáva zvuky a keď spinká, dvíha sa mu bruško. Postaraj sa o svoje mačiatko.

FurReal Friends Walkalots veľký pes
27,38 € 23,36 €

Ste pripravení vyraziť na prechádzku? Domáci maznáčikovia Walkalots of FurReal už sa na to veľmi tešia. Vďaka unikátnemu pripojovaciemu systému môžete mať na vodítku jedného alebo viacerých maznáčikov naraz. Maznáčikovia pri pohybe vydávajú zvuky, hýbu hlavou a chvostíkom, takže vyzerajú ako živí.

MaDe Papagáj opakujúci a chodiaci
15,40 € 13,90 €

Veselý opakujúci a chodiaci papagáj. Interaktívne zvieratko opakuje, čo počuje a chodí. Papagáj je vysoký 21 cm a deti zaujme predovšetkým svojimi výraznými farbami.

MÚ BRNO Krtko 20cm, tancujúci-hrajúci
24,40 € 22,90 €

Plyšový Krtko, ktorý po stlačení ručičky začne veselo hrať a tancovať. Ak Krtko práve netancuje alebo nehrá bude roztomilou ozdobou každej postieľky či poličky detskej izbičky. Vhodný pre deti od 3 rokov.

Wiky Chodiaci a štekajúci psík
14,73 € 9,90 €

S týmto roztomilým psíkom Vaše deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.