Alltoys Papagáj Oskar

Alltoys Papagáj Oskar

Hodnotenie: 4,5
23,90 €

Papagáj Oskar opakuje frázy zábavným hlasom. Neopakuje len slová, ale aj intonáciu. Povedzte frázu alebo akékoľvek slovo a niekoľko sekúnd počkajte. Oskar zopakuje to, čo ste povedali. Oskar vie aj zvuky – smiech, kašeľ!


Addo Veselý hopsajúci zajačik-26%
19,46 €

14,28 €

Akcia

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.


Mikro hračky Zajačik Betsy 25cm plyšový
31,04 €

25,60 €

Interaktívny plyšový zajačik Betsy je jemný na dotyk a veľmi zábavný. Šikovný zajačik reaguje na hlas a skáče. O tohto plyšáka bude radosť sa starať. Plyšák je na batérie.


MaDe Pes foxteriér s vodítkom
22,25 €
20,08 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík vie chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.


Lamps Chodiaci psík
11,40 €

Krásny darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Chodiaci psík sa stane ich najlepším priateľom. Psík chodí a šteká, takže budú mať pocit, že je naozajstný.


Rappa Plyšový kamarát pes Bobík interaktívny
21,01 €

18,28 €

Roztomilý plyšový interaktívny psík Bobík reaguje na pohladenie tým, že vydáva realistické zvuky a tiež vie pohybovať hlavou a chvostíkom. Plyšák je veľký 25 cm.


Lamps Psík chodiaci a štekací, s bodkami
9,83 €

Chodiaci psík je úžasným darčekom pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutí do polohy ON psík chodí sám.


Lamps Psík na kábel

Lamps Psík na kábel

Hodnotenie: 1
13,09 €

10,78 €

Úžasný psík je úžasný darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutím do polohy ON, psík chodí sám. Vhodný pre deti od 3 rokov.


MÚ BRNO Krtko 20cm, tancujúci-hrajúci
24,40 €
22,90 €

Plyšový Krtko, ktorý po stlačení ručičky začne veselo hrať a tancovať. Ak Krtko práve netancuje alebo nehrá bude roztomilou ozdobou každej postieľky či poličky detskej izbičky. Vhodný pre deti od 3 rokov.


Rappa Plyšový kamarát mačka Mína interaktívna
17,50 €

Roztomilá plyšová interaktívna mačička Mína reaguje na pohladenie tým, že vydáva realistické zvuky a tiež vie pohybovať hlavou a chvostíkom. Plyšák je veľký 25 cm.


MÚ BRNO Krtko 20cm hovoriaca maňuška
14,90 €
13,90 €

Mierne vypchatá plyšová maňuška na ruku s vyšívanými očami o veľkosti 20 cm. Krtko po stlačení prehráva náhodne vybrané zvuky z filmu. Vhodné pre deti od 1 roka.


MaDe Psík Ťapka - Husky
36,71 €

32,85 €

Interaktívne plyšový psík Ťapka o veľkosti 20 cm. Je to veľký šikulka. Dokáže svojho pána počúvať na slovo. Daj mu jeden zo šiestich rôznych pokynov a sleduj, ako ho hravo splní.


MaDe Psík Ťapka - Zlatý retriever
36,71 €

32,85 €

Interaktívny plyšový psík Ťapka o veľkosti 20 cm. Je to veľký šikulka. Svojho pána počúva na slovo. Daj mu jeden zo šiestich rôznych pokynov a sleduj, ako ho hravo splní.


MÚ BRNO Čertica Berta 23cm, rozprávajúca CZ
16,99 €

Plyšová čertica Berta pobaví malých aj veľkých celkom 17-timi rôznymi čertovskými riekankami a zvukmi, ktoré sa prehrávajú v náhodnom poradí po stlačení bruška. Ak sa na cestách zašpiní, len vytiahnite zvukový modul a telíčko vyperte.


Wiky Vysmiaty psík

Wiky Vysmiaty psík

Hodnotenie: 5
21,72 €

14,34 €

S týmto roztomilým vysmiatym psíkom deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. S úsmevom ide všetko lepšie, rovnako ako s týmto psíkom.


FurReal Friends Štěně s česací srstí-34%
35,24 €

23,18 €

Akcia

Toto kouzelné štěňátko potřebuje kadeřníka! FurReal přichází s pejskem Shaggym, který potřebuje ostříhat. Postarej se o veselé štěňátko a udělej mu ten nejbláznivější účes. Štěňátko umí spoustu zvuků. V balení s pejskem je speciální holící strojek.


MaDe Pes Yorkshir s vodítkom
22,29 €
20,12 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík je schopný chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.


Mikro hračky Mat plyšový 25cm na batérie
17,08 €

14,36 €

Novinka

Plyšová postavička šikovného kutila Mata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.


Mikro hračky Pat plyšový 25cm na batérie
17,08 €

14,36 €

Novinka

Plyšová postavička šikovného kutila Pata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.


MÚ BRNO Hurvínek 25 cm hovoriaci
17,90 €

Hovoriaci nezbedník Hurvínek od Moravskej ústredne. Hurvínek vás pobaví množstvom originálnych vtipov a veselých hlášok nahovorených Martinom Kláskym.


ADC Blackfire Hovoriaci BB-8 22 cm
22,19 €

18,52 €

Posledný kus za túto cenu!

BB-8 bol droid, ktorý patril mužovi známemu ako Poe Dameron. Tento model oproti starým R2 zapadal do nového X-Wingu T-70. BB-8 bol videný na planéte Jakku, kde putoval púšťou v prítomnosti mrchožrútky Rey a zbehlého vojaka rádu Finna.


ADC Blackfire Hovoriaci Kylo Ren 22 cm
22,19 €

Kto je Kylo Ren? Bude kvôli nemu Rey a Finn v ohrození? Niečo málo sme sa o Kylo Renovi dozvedeli, a musíme len dúfať, že nestihne všetky svoje známe plány ako je Vaderova vojna dotiahnuť dokonca.


ADC Blackfire Hovoriaci Stormtrooper 22 cm
22,19 €

Posledný kus za túto cenu!

Hovoriaca plyšová postavička Stormtrooper zo Star Wars. Stormtrooperi budia hrôzu pevnou vojenskou disciplínou a úplnou oddanosťou cisárovi. Silou udržujú poriadok v galaxii.


BABY born Zapf Creation BABY born Chodiaci drak
70,29 €

56,69 €
+ doprava zadarmo

Chodiaci drak je krásne hebučký. Keď sa ho na čele dotkneš čarovnou paličkou, rozsvietia sa mu očká a začuješ veselé zvuky. Keď sa ho kúzelnou paličkou dotkneš ešte raz, rozbehne sa dopredu. Pri chôdzi hýbe obrovskými trblietavými krídlami. Navyše pre teba schováva prekvapenie!


FurReal Friends Walkalots veľká mačka
27,38 €

23,36 €

Ste pripravení vyraziť na prechádzku? Domáci maznáčikovia Walkalots of FurReal už sa na to veľmi tešia. Vďaka unikátnemu pripojovaciemu systému môžete mať na vodítku jedného alebo viacerých maznáčikov naraz. Maznáčikovia pri pohybe vydávajú zvuky, hýbu hlavou a chvostíkom, takže vyzerajú ako živí.


Wiky Chodiaci a štekajúci psík
14,73 €

9,68 €

S týmto roztomilým psíkom Vaše deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.


Wiky Smejúci sa a šantiaci psík
21,72 €

14,34 €

S týmto roztomilým psíkom zažijú deti určite veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.


FurReal Friends Walkalots malá mačka
14,23 €

11,66 €

Vaša malá mačička chce chodiť na prechádzku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.


FurReal Friends Walkalots malý pes
14,23 €

11,66 €

Váš malý psík chce chodiť na prechádzku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.


FurReal Friends Walkalots veľký pes
27,38 €

23,36 €

Ste pripravení vyraziť na prechádzku? Domáci maznáčikovia Walkalots of FurReal už sa na to veľmi tešia. Vďaka unikátnemu pripojovaciemu systému môžete mať na vodítku jedného alebo viacerých maznáčikov naraz. Maznáčikovia pri pohybe vydávajú zvuky, hýbu hlavou a chvostíkom, takže vyzerajú ako živí.


TM Toys Interaktívny psík Lola
44,07 €

38,89 €

Interaktívny plyšový psík Lola chodí, šteká, hýbe hlavou a krúti chvostom. Lola dokáže reagovať na 5 povelov v českom jazyku. Kúpte svojim deťom psíka, ktorý nehryzie a nepotrebuje venčiť!


Teddies DJ hovoriaci papagáj rapper plyš 25 cm
15,51 €

13,95 €

Utáraný papagáj, zopakuje všetko, čo povieš! Plyšový papagáj opakuje krátke texty smiešnym spôsobom, rapuje a hýbe sa v ich rytme. Papagáj je vyrobený z kvalitného a jemného plyšu. Krásny, pestrofarebný papagáj je veľký 25 cm.


FurReal Friends Walkalots malý jednorožec
14,23 €

11,66 €

Váš malý jednorožec chce vyrazit na precházku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.


Lamps Psík chodiaci a štekací
9,83 €

Novinka

Chodiaci psík je úžasným darčekom pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutí do polohy ON psík chodí sám.


MÚ BRNO Krtko 15cm sediaci, hovoriaci
16,40 €
15,56 €

Plyšová postavička hovoriaceho Krtka. Krtko po stlačení náhodne prehráva vybrané originálne zvuky z rozprávok o Krtkovi. Napájanie na batérie. Prateľný bez hracieho strojčeka.


Wiky Chodiaci a pískací zajačik
22,50 €

14,73 €

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Skáče a píska skoro ako živý. S týmto zajačikom sa nebudeš nikdy nudiť. Plyšový kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.