FurReal Friends Vyjúci pes
54 € 46,90 €

Vyjúce šteňa ťa vždy ochráni. Túži po službe strážneho psíka, stačí aktivovať zapínacie tlačidlo a pes bude reagovať na pohyb štekaním a vytím. Psík tiež šťastne reaguje, keď ho pohladíš. Stačí na neho zavolať a psík zavyje späť. Nechaj ho strážiť vašu izbu!

Addo Veselý hopsajúci zajačik
19,46 € 17,90 €

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a strihá svojimi dlhými ušami. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.

Mac Toys Psík Scoty na vodítku
23,76 € 19,89 €

Roztomilé šteniatko na vodítku, ktoré si každé dieťa na prvý pohľad zamiluje. Plyšový psík na batérie, chodí, vrtí chvostíkom a občas zašteká na pozdrav. Vhodné od 3 rokov.

Mikro hračky Mat plyšový 25cm na batérie
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Mata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

FurReal Friends Poopalots veľký pes
27,50 € 20,90 €

Čo môže byť zábavnejšie ako prechádzka s partiou domácich maznáčikov? Prechádzka, pri ktorej robia miláčikovia kôpky! Nakŕm svojho maznáčika pochúťkami a potom už len stlač chvostík, aby vykonal potrebu. Malé plyšové zvieratká sú tiež dodávané s krátkou vôdzkou.

FurReal Friends Peealots veľká mačka
27,50 € 20,90 €

Predstavujeme Peealots, rozšírenie úspešného radu domácich maznáčikov na prechádzky! Dajte roztomilému psíkovi napiť a potom ho vezmite na prechádzku, aby sa vycikal. Malé plyšové zvieratká sú tiež dodávané s vôdzkou.

MÚ BRNO Krtko 15cm sediaci, hovoriaci
16,90 €

Plyšová postavička hovoriaceho Krtka. Krtko po stlačení náhodne prehráva vybrané originálne zvuky z rozprávok o Krtkovi. Napájanie na batérie. Prateľný bez hracieho strojčeka.

FurReal Friends Poopalots veľká mačka
27,50 € 20,90 €

Čo môže byť zábavnejšie ako prechádzka s partiou domácich maznáčikov? Prechádzka, pri ktorej robia miláčikovia kôpky! Nakŕm svojho maznáčika pochúťkami a potom už len stlač chvostík, aby vykonal potrebu. Malé plyšové zvieratká sú tiež dodávané s krátkou vôdzkou.

Lamps Psík chodiaci a štekací, s bodkami
9,83 €

Chodiaci psík je úžasným darčekom pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutí do polohy ON psík chodí sám.

FurReal Friends Peealots veľký pes
26,99 € 21,90 €

Predstavujeme Peealots, rozšírenie úspešného radu domácich maznáčikov na prechádzky! Dajte roztomilému psíkovi napiť a potom ho vezmite na prechádzku, aby sa vycikal. Malé plyšové zvieratká sú tiež dodávané s vôdzkou.

Clementoni Plyšový leňochod
19,37 € 15,90 €

Plyšový leňochod s interaktívnym tlačidlom na brušku prehrá veľa veselých melódií a vykúzli úsmev na tvári dieťaťa. Suchý zips na končatinách umožní deťom objatie alebo zavesenie leňochoda do rôznych pozícií-aj hlavou dole!

MÚ BRNO Krtko 20cm hovoriaca maňuška
17,90 €

Mierne vypchatá plyšová maňuška na ruku s vyšívanými očami o veľkosti 20 cm. Krtko po stlačení prehráva náhodne vybrané zvuky z filmu. Vhodné pre deti od 1 roka.

FurReal Friends Walkalots malá mačka
14,23 € 11,70 €

Vaša malá mačička chce chodiť na prechádzku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.

Addo Malý zajačik

Addo Malý zajačik

Hodnotenie: 3,6
11,60 € 9,90 €

Malý hnedý zajačik je pripravený skákať pre radosť. Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a hýbe svojimi dlhými ušami. Ale pozor! Nesmiete ho nechať dlho samotného, to nemá rád!

Addo Malý zajačik biely

Addo Malý zajačik biely

Hodnotenie: 4,5
11,60 € 9,90 €

Malý biely zajačik je pripravený skákať pre radosť. Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Veselo poskakuje, vie hýbať ňufáčikom, vydáva zvuky a hýbe svojimi dlhými ušami. Ale pozor! Nesmiete ho nechať dlho samotného, to nemá rád!

MÚ BRNO Čertica Berta 23cm, rozprávajúca CZ
16,99 € 12,90 €

Plyšová čertica Berta pobaví malých aj veľkých celkom 17-timi rôznymi čertovskými riekankami a zvukmi, ktoré sa prehrávajú v náhodnom poradí po stlačení bruška. Ak sa na cestách zašpiní, len vytiahnite zvukový modul a telíčko vyperte.

FurReal Friends Walkalots malý pes
14,23 € 11,70 €

Váš malý psík chce chodiť na prechádzku. A čo je väčšia zábava ako prechádzať sa s vašimi furReal miláčikmi? A to s novým pripájacím systémom od furReal. Každé malé zvieratko sa dodáva s vodítkom pre hranie, pružinou aktivujúcou chvostík a typickou hopsacou chôdzou.

Lamps Psík na kábel

Lamps Psík na kábel

Hodnotenie: 1,9
13,09 € 10,78 €

Úžasný psík je úžasný darček pre deti, ktoré si želajú domáceho maznáčika. Psík chodí a šteká vďaka káblovému ovládaniu. Po prepnutím do polohy ON, psík chodí sám. Vhodný pre deti od 3 rokov.

MaDe Pes Yorkshir s vodítkom
22,29 € 17,90 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík je schopný chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.

Cobi Little Live Pets Moje pusinkovacie šteniatko
72,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Moje pusinkovacie šteniatko reaguje na tvoje dotyky olíznutím a vydáva roztomilé psie zvuky. Nakŕm ho z misky. Hýbe hlavou, otvára a zatvára oči, vrtí chvostíkom. Má rado, keď ho hladíš po hlave alebo šteklíš na brušku. Postaraj sa o svoje šteniatko.

Lamps Psík dalmatín na kábel
19,57 € 15,90 €

Kúpte svojim deťom psieho kamaráta dalmatínca, ktorého môžu ovládať pomocou kábla. Udeľovanie povelov je veľmi jednoduché. Psík 'chodí dopredu i dozadu a navyše aj šteká.

MÚ BRNO Hurvínek 25 cm hovoriaci
17,90 €

Hovoriaci nezbedník Hurvínek od Moravskej ústredne. Hurvínek vás pobaví množstvom originálnych vtipov a veselých hlášok nahovorených Martinom Kláskym.

Mac Toys Francúzsky buldoček chodiaci
26,80 € 20,90 €

Roztomilý štvornohý chlpatý kamarát, ktorý s vami pôjde na prechádzku. Rozkošný francúzsky buldoček deti určite zaujme a deti si s ním užijú veľa zábavy nielen pri venčení. Psík vie štekať a vrtieť chvostom.

Mikro hračky Pat plyšový 25cm na batérie
17,08 € 13,90 €

Plyšová postavička šikovného kutila Pata o veľkosti 25cm zo svetoznámeho kresleného seriálu A je to! Pat po stlačení bruška hrá obľúbenú melódiu zo seriálu.

Addo Šteniatko na prechádzke
19,46 € 17,90 €

S týmto roztomilým psíkom deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Alltoys Papagáj Oskar

Alltoys Papagáj Oskar

Hodnotenie: 4,3
23,90 €

Papagáj Oskar opakuje frázy zábavným hlasom. Neopakuje len slová, ale aj intonáciu. Povedzte frázu alebo akékoľvek slovo a niekoľko sekúnd počkajte. Oskar zopakuje to, čo ste povedali. Oskar vie aj zvuky – smiech, kašeľ!

MaDe Pes foxteriér s vodítkom
22,25 € 16,90 €

Vezmi svojho chlpatého kamaráta na prechádzku. Psík vie chodiť a štekať na povel. V priebehu prechádzky psík veselo vrtí chvostíkom. Prežite spoločne mnoho zábavných chvíľ.

FurReal Friends Walkalots veľký pes
27,38 € 23,36 €

Ste pripravení vyraziť na prechádzku? Domáci maznáčikovia Walkalots of FurReal už sa na to veľmi tešia. Vďaka unikátnemu pripojovaciemu systému môžete mať na vodítku jedného alebo viacerých maznáčikov naraz. Maznáčikovia pri pohybe vydávajú zvuky, hýbu hlavou a chvostíkom, takže vyzerajú ako živí.

MÚ BRNO Krtko 20cm, tancujúci-hrajúci
24,40 € 22,90 €

Plyšový Krtko, ktorý po stlačení ručičky začne veselo hrať a tancovať. Ak Krtko práve netancuje alebo nehrá bude roztomilou ozdobou každej postieľky či poličky detskej izbičky. Vhodný pre deti od 3 rokov.

MaDe Oslík opakujúci a chodiaci
15,40 € 13,80 €

Veselý opakujúci a chodiaci oslík. Interaktívne zvieratko opakuje, čo počuje a chodí. Oslík je vysoký 21 cm a deti zaujme predovšetkým svojim roztomilým výrazom. Pre deti od 3 rokov.

TM Toys Interaktívny psík Lola
44,07 € 35,90 €

Interaktívny plyšový psík Lola chodí, šteká, hýbe hlavou a krúti chvostom. Lola dokáže reagovať na 5 povelov v českom jazyku. Kúpte svojim deťom psíka, ktorý nehryzie a nepotrebuje venčiť!

Wiky Chodiaci a štekajúci psík
14,90 €

S týmto roztomilým psíkom Vaše deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Addo Šteniatko na prechádzke - teriér
19,90 €

Rozkošné šteniatko teriéra vám svoju vďačnosť a radosť prejavuje vrtením chvostíka a štekaním. Bude vás sprevádzať kamkoľvek pôjdete. Šteniatko s hebučkým čierno-bielym kožúškom a červeným obojkom sa stane vaším najlepším priateľom.

Cobi Little Live Pets Moje vysnívané mačiatko
76,50 € 72,90 €

Roztomilé interaktívne mačiatko sa stane verným kamarátom vášho dieťaťa. Najkrajšie malé mačiatko, ktoré vyzerá ako skutočné. Hýbe hlavou, očami a papuľkou, pije z misky, vydáva zvuky a keď spinká, dvíha sa mu bruško. Postaraj sa o svoje mačiatko.

Star Wars Baby Yoda plyšová hovoriaca figúrka
31 €

Novinka

Roztomilý elektronický plyšový Baby-Yoda vydávajúce autentické zvuky podľa seriálu. Ikonická bytosť zatiaľ neznámeho pôvodu očarila celý svet a dostala prezývku Baby-Yoda. Táto plyšová figúrka je inšpirovaná touto záhadnou postavou zo seriálu Mandalorianov, ktorý voľne nadväzuje a úspešnú ságu Star Wars.

Wiky Chodiaci a pískací zajačik
22,50 € 14,90 €

Hebučký zajačik sa okamžite stane tvojím kamarátom! Miluje, keď sa s ním deti hrajú. Skáče a píska skoro ako živý. S týmto zajačikom sa nebudeš nikdy nudiť. Plyšový kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie.

Wiky Smejúci sa a šantiaci psík
21,72 € 14,90 €

S týmto roztomilým psíkom zažijú deti určite veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. Psík vie veľa vecí a pre deti bude určite dobrým kamarátom.

Wiky Vysmiaty psík

Wiky Vysmiaty psík

Hodnotenie: 5
21,72 € 14,90 €

S týmto roztomilým vysmiatym psíkom deti určite zažijú veľa zábavy. Plyšový štvornohý kamarát pre dievčatá aj chlapcov je na batérie. S úsmevom ide všetko lepšie, rovnako ako s týmto psíkom.