PremiumCord kábel HDMI - DVI-D, M/M, 5m
6,99 € 4,10 €

Vysoko kvalitný prepojovací kábel pre pripojenie audio / video zariadenia s konektorom DVI k zobrazovaču s rozhraním HDMI. Možno tak pripojiť napr DVD prehrávač alebo počítač s modernou grafickou kartou s DVI rozhraním k veľkoplošným televízorom alebo projektorom s rozhraním HDMI. Prenos signálu je stopercentne digitálny a bez akejkoľvek straty kvality. Kábel je dvojito tienený.

Viking OTG čítačka pamäťových kariet SD a microSD 4v1 s koncovkou APPLE Lightning / microUSB / USB 3.0 / USB-C VR4V1B, čierna
13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická univerzálna čítačka kariet vám ľahko dovolí preniesť dáta z fotoaparátu to počítača. OTG čítačka pamäťových kariet SD a microSD 4v1 Lightning / microUSB / USB 3.0 / USB-C VR4V1B sa k počítaču pripája pomocou Lightning, microUSB, USB alebo USB-C. Je kompatibilný s USB 3.0 a napája sa po USB zbernici.

Viking OTG čítačka pamäťových kariet SD a microSD 4v1 s koncovkou APPLE Lightning / microUSB / USB 3.0 / USB-C VR4V1W, biela
13,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Praktická univerzálna čítačka kariet vám ľahko dovolí preniesť dáta z fotoaparátu to počítača. OTG čítačka pamäťových kariet SD a microSD 4v1 Lightning / microUSB / USB 3.0 / USB-C VR4V1W sa k počítaču pripája pomocou Lightning, microUSB, USB alebo USB-C. Je kompatibilný s USB 3.0 a napája sa po USB zbernici.

SENCOR SAV 163-015 (SCART - 3x cinch kábel)
7,90 € 4,40 €

Prepojovací tienený SCART – 3× cinch kábel Sencor v dĺžke 1,5 m a s prepínačom vstup/výstup. Ideálny pre pripojenie Audio-Video zariadenia ako sú DVD prehrávače, televízory, set-top boxy.