PremiumCord kábel HDMI A - HDMI micro D, 3 m

Hodnotenie: 5 6 hodnotení Značka: PremiumCord Náš kód: 631199
christmas delivery
PremiumCord kábel HDMI A - HDMI micro D, 3 m

Doprava zadarmo

PremiumCord kábel HDMI A - HDMI micro D, 3 m

Kvalitný prepojovací HDMI A-HDMI micro D kábel PremiumCord v dĺžke 3 m pre jednoduché pripojenie tabletu, videokamery, fotoaparátu či mobilného telefónu k televízoru. Kábel je tienený s pozlátenými konektormi, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitálnu ochranu obsahu HDCP. Celý popis

6.5
5 6

6,50 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 10 €, Ušetríte 3,50 € (35 %)

Náš kód: 631199

3 užívateľské recenzie

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

spokojnosť

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

ok

Hodnotenie: 5
 • Autor si prial zostať v anonymite

Jsem spokojen.

Popis

Popis produktu

Špecifikácia kábla:

 • Rozlíšenie: Až 1920 × 1080 bodov neprekladaný (standard HDTV 1080p Full HD), alebo nižšie podporované formáty 1080i/720p/720i
 • Maximálny dátový prenos: 4,95 Gb/s
 • Farebná hĺbka: 24-bit (16.7 milión farieb)
 • 19žilový kábel, dvojito tienený, AWG30
 • Pozlátené konektory
 • Kábel: UL20276
 • HDMI 1.3
 • Farba: čierna
 • Dĺžka kábla: 3 m

Koncovky kábla:

 • HDMI typ A (19pin) / M
 • HDMI micro typ D (19pin) / M

Použitie kábla:

 • Tento kábel sa najčastejšie používa pre pripojenie tabletu, videokamery, fotoaparátu či mobilného telefónu k televízoru, ľahko si tak užijete obsah z vášho zariadenia na veľkej obrazovke.

Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Dĺžka kábla 3
Koncovka 1 HDMI výstup (M)
Koncovka 2 MICRO HDMI VÝSTUP (M)
Redukcia áno
Typ kábla HDMI
Druh kábla prepojovací

Alternatívne produkty

PremiumCord Kábel HDMI A - HDMI micro D, 1,8m
9,90 €

7,26 €

Kvalitný prepojovací kábel pre spojenie dvoch audio/video zariadení cez moderné HDMI rozhranie, ako je napríklad HD-DVD/BluRay prehrávač a LCD/Plazma televízor. Používa sa tiež na prepojenie moderných telefónov a fotoaparátov do televízie. Kábel je tienený, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitánu ochranu obsahu HDCP.


PremiumCord kábel HDMI A - HDMI micro D, 1 m
6 €
5,73 €

Kvalitný prepojovací HDMI A-HDMI micro D kábel PremiumCord v dĺžke 1 m pre jednoduché pripojenie tabletu, videokamery, fotoaparátu či mobilného telefónu k televízoru. Kábel je tienený s pozlátenými konektormi, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitálnu ochranu obsahu HDCP.


PremiumCord kábel HDMI, 1,3b, M/M, 3m, otočné konektory
19,90 €

5 €

Kvalitný prepojovací kábel s otočnými konektormi pre spojenie dvoch audio/video zariadení cez moderné HDMI rozhranie, ako je napríklad HD-DVD/BluRay prehrávač a LCD/Plazma televízor. Kábel je tienený, dokáže prenášať digitálny zvuk a obraz a podporuje digitánu ochranu obsahu HDCP.


PremiumCord kábel HDMI A - HDMI micro D, 5 m
11,50 €

7,97 €

Kvalitný prepojovací HDMI A-HDMI micro D kábel PremiumCord v dĺžke 5 m pre jednoduché pripojenie tabletu, videokamery, fotoaparátu či mobilného telefónu k televízoru. Kábel je tienený s pozlátenými konektormi, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitálnu ochranu obsahu HDCP.


PremiumCord kábel HDMI A - HDMI mini C, 3m
10,90 €

5,60 €

Kvalitný prepojovací HDMI A-HDMI mini C kábel PremiumCord v dĺžke 3 m pre jednoduché pripojenie tabletu, videokamery či fotoaparátu k televízoru. Kábel je tienený s pozlátenými konektormi, dokáže prenášať digitálny zvuk i obraz a podporuje digitálnu ochranu obsahu HDCP.


PremiumCord Slim HDMI High Speed + Ethernet kábel, 3 m
6,90 €
6,49 €

Kvalitný prepojovací HDMI High Speed ​​+ Ethernet kábel PremiumCord v dĺžke 3 m pre jednoduché spojenie dvoch digitálnych AV zariadení. Kábel je tienený s pozlátenými konektormi, dokáže prenášať 4K a 3D obraz, podporuje funkciu ARC a vďaka malému prierezu je ľahko ohybný.