CATLER Elektrické mlynčeky na soľ a korenie SM 2011
49,99 € 35,40 €

Mlynčeky na soľ a korenie s jednoduchým ovládaním púhym stlačením tlačidla. Mlynčeky sú vyrobené z nerez ocele a majú priehľadný zásobník. Keramické mlecie kamene.

Lamart Elektrický mlynček Ruber LT7021
11 € 7,80 €

Mlynček na korenie je vyrobený zo soft plastu s keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Ovládanie mlynčeka jednou rukou po stlačení tlačidla.

Tescoma Elektrický mlynček na korenie/soľ Prezident (659560)
27,10 € 25,90 €

Elegantný elektrický mlynček Tescoma z nerez ocele a odolného plastu s nastaviteľnou hrubosťou mletia je ideálny na mletie soli, čierneho korenia a sušených byliniek. Mlynček je vybavený kvalitným keramickým mlecím mechanizmom.

Banquet Mlynček na korenie elektrický COPPER 22,5 cm
10,10 € 8,40 €

Elektrický mlynček na korenie v štýlovej medennej farbe. Mlynček BANQUET COPPER namelie akékoľvek korenie v okamihu. Vy si tak môžete čerstvo namleté korenie vychutnať kedykoľvek. Prístroj je napájaný 4 ks AA batériami, ktoré nie sú súčasťou balenia.

Banquet Mlynček na korenie CULINARIA Tube elektrický
8,49 € 7,70 €

Mlynček na korenie od firmy Banquet v nerezovom vyhotovení. Mechanizmus mlynčeka je vyrobený z keramiky. Vďaka čerstvo namletému koreniu dosiahnete toho správneho kulinárskeho zážitku.

Kitchen Artist Elektrický mlynček na korenie MEN329N
9,80 €

Elektrický mlynček na korenie v atraktívnom dizajnovom prevedení so svetelným podsvietením oživí každý jedálenský stôl. Praktický priehľadný plastový zásobník na korenie alebo soľ.

Weis Mlynček na korenie a soľ elektrický
20,50 € 19,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Mlynček na korenie a soľ elektrický s keramickým mlecím mechanizmom. Kvalitné nerezové prevedenie určite ocení každý kuchár. Mlynček je určený na korenie i soľ. Má nastaviteľnú hrubosť mletia.

TORO Mlynček na korenie a soľ elektrický
8,99 € 8,80 €

Praktický pomocník v domácnosti, mlynčeky na korenie a soľ TORO. Elektrický mlynček poháňa šesťi tužkových batérií. Moderný dizajn mlynčeka vám umožňuje ho využiť aj ako dekoráciu či darček.

Cilio Set mlynčekov Bergamo
47,17 € 36,20 €

Sada dvoch elektrických mlynčekov na korenie a soľ Cilio Bergamo v kvalitnom nerezovom prevedení. Mlynčeky sú vybavené keramickým mlecím mechanizmom s nastaviteľnou hrubosťou mletia. Viečko zabraňuje zašpineniu pracovnej dosky od korenia.