Buďtea nakupujte s dopravou ZADARMO
0
mesačne

U nás na MALL.sk nájdete viac ako 1 000 000 produktov, medzi nimi aj tovar Elektrické kolobežky. Zaobstarajte si pomôcky pre šport alebo kempovanie u nás a využite naše výhody:

Zobraziť viac
 • Zakúpený tovar z kategórie Elektrické kolobežky doručíme dnes, alebo inokedy podľa vašich preferencií.
 • Nákup si môžete vyzdvihnúť aj sami vo viac ako 1 500 výdajných miestach.
 • Potrebujete si vybrané produkty z kategórie Elektrické kolobežky najprv vyskúšať? S MALL Pay odložíte platbu za nákup pokojne až na 30 dní.
 • Pokiaľ nebudete spokojní, môžete nám tovar vrátiť do 14 dní.
 • Zákaznícka podpora MALL.sk rieši požiadavky zákazníkov nonstop.

Prezrite si najlacnejší tovar zo sekcie Elektrické kolobežky alebo dajte na ostatných zákazníkov a vyberajte z najlepšie hodnotených produktov. Pokiaľ chcete na nákupe ušetriť, nenechajte si ujsť produkty vo výpredaji.

Upresniť parametre
SkyShowtime zadarmo
MS ENERGY E-Scooter e21 orange MS ENERGY E-Scooter e21 orange
MS ENERGY E-Scooter e21 orange

Ideálna pre každodenné používanie je elektrická kolobežka MS Energy e21 orange s maximálnym dojazdom 90 km, výkonom motora 500 W, maximálnou rýchlosťou 25 km/h a LED osvetlením. Plynulú jazdu na cestách zaistia 10-palcové nafukovacie kolesá.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
MS ENERGY E-scooter r10, green MS ENERGY E-Scooter e21 orange
MS ENERGY E-scooter r10, green

Štýlová a veľmi odolná je outdoor elektrická kolobežka MS Energy r10 green s maximálnym dojazdom 30 km, výkonom motora 350 W, maximálnou rýchlosťou 30 km/h a LED osvetlením. Plynulú jazdu na cestách zaistí veľké 20-palcové koleso a 16-palcové zadné.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
MS ENERGY E-scooter r10, grey MS ENERGY E-Scooter e21 orange
MS ENERGY E-scooter r10, grey

Štýlová a veľmi odolná je outdoor elektrická kolobežka MS Energy r10 grey s maximálnym dojazdom 30 km, výkonom motora 350 W, maximálnou rýchlosťou 30 km/h a LED osvetlením. Plynulú jazdu na cestách zaistí veľké 20-palcové koleso a 16-palcové zadné.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Segway Ninebot Kickscooter D38E Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, čierna
Segway Ninebot Kickscooter D38E

Predstavuje moderný zdroj dopravy po meste – kvalitná elektrická kolobežka Segway Ninebot Kickscooter D38E má silný motor a zvládne vyvinúť rýchlosť až 25 km za hodinu. Maximálna dojazdová vzdialenosť je 38 km na jedno nabitie Li-Ion batérie. Do výbavy dostala 10palcové pneumatiky s dušou, farebný LED displej, 4 režimy jazdy a E-MARK bezpečnostné reflektory.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, čierna Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, čierna
Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, čierna

Elekrická kolobežka určená pre deti od 5 rokov. Bluetouch BT KIDSnosnosť do 50 kg, na jedno nabitie prejde maximálne 7 km a s motorom s výkonom 60 W poskytne jazdu s rýchlosťou maximálne 8 km/h . LED svetelné efekty, zadná nášľapná brzda, nastaviteľná výška riadidiel, protišmykové stúpadlo. Batéria s kapacitou 2 000 mAh, ultra ľahká váha 4,6 kg. Jednoduchý, veselý dizajn

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
SENCOR SCOOTER ONE S20 Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, čierna
SENCOR SCOOTER ONE S20

Skladacia elektrická kolobežka vhodná aj do terénu. Sencor Scooter One S20 má 8,5“ bezdušové kolesá, jazdí rýchlosťou až 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 25 km. Je vybavená mechanickou a kotúčovou zadnou brzdou, LED svetlami vpredu aj vzadu. Ľahko a rýchlo ju zložíte a všetko podstatné máte prehľadne dostupné v aplikácii.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Segway Ninebot KickScooter F2 Plus E Kolonožka Elektrická kolobežka Eljet Monster
Segway Ninebot KickScooter F2 Plus E

Elektrická kolobežka Ninebot Kickscooter F2 Plus E od Segway prejde na jedno nabitie vďaka ultra silnej batérii až 55 km, má veľké bezdušové 10" kolesá s vrstvou špeciálneho želé minimalizujú riziko prepichnutia , dosahuje rýchlosť až 25 km/h. Motor s maximálnym výkonom až 800W zvládne až 20° stúpanie a je odolná proti vode s krytím IPX5. Jazdné režimy, duálny brzdný systém, praktický zvonček, stojan. Pripojenie Bluetooth, sprievodná mobilná aplikácia Segway-Ninebot pre Android aj iOS.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Kolonožka Elektrická kolobežka Eljet Monster Kolonožka Elektrická kolobežka Eljet Monster
Kolonožka Elektrická kolobežka Eljet Monster

Šikovná elektrická kolobežka poteší atraktívnym dizajnom. Kolonožka Elektrická kolobežka Eljet Monster je opatrená 350 W motorom a prejde až 35 km s rýchlosťou 25 km/h. Váži necelých 20 kg a unesie až 120 kg. Vďaka kotúčovej zadnej brzde a jasným svetlám vpredu aj vzadu je jazda na nej bezpečná. Poteší praktický LED displej.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Ducati PRO-EVO BLACK s blinkrami Kolonožka Elektrická kolobežka Eljet Monster
Ducati PRO-EVO BLACK s blinkrami

Ľahká elektrická kolobežka perfektná pre štýlovú prepravu po meste. Ducati PRO-I EVO váži iba 12 kg, má skladaciu konštrukciu zo zliatiny hliníka pre ľahkú manipuláciu, dosahuje rýchlosť 25 km/h a na jedno nabitie prejde až 25 km. 8.5" dušové pneumatiky, predná elektronická a zadná kotúčová mechanická brzda, predné a zadné LED osvetlenie. Maximálna nosnosť 100 kg, tempomat, podsvietený LCD displej. Výkonný 350 W motor, tri jazdné režimy, blinkre pre zvýšenie bezpečnosti a komfortu, tempomat, doba kompletného nabitia 3–5 hodín.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, zelená Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, zelená
Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, zelená

Elektrická kolobežka určená deťom už od 5 rokov. Bluetouch BT KIDSnosnosť do 50 kg, na jedno nabitie prejde maximálne 7 km a s motorom o výkone 60W poskytne jazdu s maximálnou rýchlosťou 8 km/h . LED svetelné efekty, zadná nášľapná brzda, nastaviteľná výška riadidiel, protišmykové stúpadlo. Batéria s kapacitou 2 000 mAh, ultra ľahká váha 4,6 kg. Jednoduchý, veselý design

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Segway Ninebot KickScooter F2 E Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, zelená
Segway Ninebot KickScooter F2 E

Elektrická kolobežka Ninebot Kickscooter F2 E od Segway prejde na jedno nabitie až 40 km, má veľké bezdušové 10" kolesá s vrstvou špeciálneho želé minimalizujú riziko prepichnutia, dosahuje rýchlosť až 25 km/h. Motor s maximálnym výkonom až 800W zvládne až 18° stúpanie a je odolná proti vode s krytím IPX5. Jazdné režimy, duálny brzdný systém, praktický zvonček, stojan. Pripojenie Bluetooth, sprievodná mobilná aplikácia Segway-Ninebot pre Android aj iOS.

môžete mať 05.12

Partner: MALL
SkyShowtime zadarmo
Segway Kickscooter F25E Bluetouch Detská elektrokolobežka BT KIDS, zelená
Segway Kickscooter F25E

Elektrická kolobežka ideálna na pohodlnú a ekologickú prepravu po meste. Ninebot Kickscooter F25E od Segway prejde na jedno nabitie až 25 km, má veľké dušové 10" kolesá s vysokou odolnosťou voči defektu a nerovnostiam a dosahuje rýchlosti až 25 km/h. Výkonný 250W motor zvládne až 10° stúpanie a je odolná proti vode s krytím IPX5. Integrovaný ľahko čitateľný LED displej, praktický zvonček, vyklápací stojanček. Pripojenie Bluetooth, sprievodná mobilná aplikácia Segway-Ninebot pre Android aj iOS.

môžete mať 05.12

Partner: MALL

Elektrické kolobežky

V populárnom dizajne zoženiete elektrokolobežky typu Harley alebo Chopper. Výkonné motokolobežky s motorom nad 1 000 W jazdia aj 80 km/h.

Elektrická kolobežka lacno

 • Najlacnejšie elektrokoloběžky pre dospelých zaobstaráte okolo 200 eur. Pre deti okolo 80 eur. Vyberať môžete Razor či Manta.

Elektrická kolobežka Xiaomi

 • Elektrická kolobežka Xiaomi je veľmi kvalitne spracovaná. Podporuje prepojenie s telefónom, má vysokú rýchlosť a dlhú výdrž. Vybrať môžete jednoduchý dizajn Xiaomi M365, Mi Electric alebo skladacie modely Mi Electric Scooter Essential, Scooter 15 a Scooter Pro 2.

Elektrická kolobežka Harley

 • Off-roadová kolobežka v štýle Harley vyzerá skvele. Jedná sa o motokolobežky určené na pozemné komunikácie a do terénu. Jej rýchlosť je až 40 km za hodinu. Je vybavená sedadlom a robustnou konštrukciou s nosnosťou až 200 kg.

Elektrická kolobežka Chopper

 • Vysoko výkonné motokolobežky s naklonenými riadidlami a sedadlom pre väčšie pohodlie. Nie sú určené pre jazdu po meste a chodníkoch.

Elektrická kolobežka 1 000 W

 • Niektoré kolobežky disponujú silným motorom s výkonom nad 1 000 W. Kolobežka potom dosahuje rýchlosť okolo 30 až 80 km/h. Aby kolobežka s pomocným motorom mohla na komunikáciu a jej prevádzka bola bez vodičského preukazu, registračnej známky a povinného ručenia. Nesmie byť jej výkon vyšší ako 1 kW a zároveň nesmie byť jej rýchlosť vyššia ako 25 km za hodinu.

Elektrická kolobežka so sedátkom

 • Elektrická kolobežka vybavená sedadlom ponúka väčšie pohodlie pri jazde. Sedadlo spravidla nájdete pri modeloch elektrických kolobežiek pre deti a väčších motokolobežiek s vysokým výkonom.