Ecover Tekuté mydlo s levanduľou a aloe
29,70 €

Tekuté mydlo s levanduľou a aloe je určené pre šetrné umývanie rúk a citlivú pokožku, ktorú jemne omýva a zvlhčuje. Obsahuje čisto rastlinné a minerálne zložky, má neutrálne pH a príjemné levanduľovej arómu.


Olivella Hydratačný krém na tvár 50 ml
17 €

Hydratačný krém hydratuje do hĺbky pleť tváre, vyhladzuje textúru pleti a udržiava tak tvár žiarivú a sviežu po celý deň. Pre ženy je krém vynikajúci aj ako podklad pod make-up, rovnako tak pre mužov k starostlivosti o pleť tváre napríklad po sprche.


Olivella Olivový kondicionér 250 ml
9,70 €

Olivový kondicionér je neuveriteľne svieži a krémový denné kondicionér so 100% panenským olivovým olejom. Tento kondicionér je bohatý na hydratačné a výživné látky. Pomáha oddeľovať a hydratovať postrapatené normálne, suché alebo chemicky ošetrované vlasy. .


Olivella Sprchový gél Classic 500 ml
10,90 €

Sprchový gél Classic je prírodný neutrálny mydlo vyrobené so 100% panenským olivovým olejom. Tento sprchový gél je vhodný pre všetky typy pleti.


Olivella Tekuté mydlo Classic 300 ml
7,80 €

Tekuté mydlo Classic na tvár a telo je prírodné mydlo vyrobené so 100% panenským olivovým olejom určené pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie, od detí až po starých rodičov.


Olivella Tekuté mydlo Classic 500 ml
10,90 €

Tekuté mydlo Classic na tvár a telo j e prírodné mydlo vyrobené so 100% panenským olivovým olejom určené pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie, od detí až po starých rodičov.


Olivella Tekuté mydlo neparfumované 500 ml
10,90 €

Tekuté mydlo neparfumované na tvár a telo je prírodné mydlo vyrobené so 100% panenským olivovým olejom určené pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie, od detí až po starých rodičov.


Olivella Tekuté mydlo s vôňou fialiek 500 ml
10,90 €

Tekuté mydlo s vôňou fialiek na tvár a telo je prírodné mydlo vyrobené so 100% panenským olivovým olejom určené pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie, od detí až po starých rodičov.


Olivella Tekuté mydlo s vôňou marhule 500 ml
10,90 €

Tekuté mydlo s vôňou marhule na tvár a telo je prírodné mydlo vyrobené so 100% panenským olivovým olejom určené pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie, od detí až po starých rodičov.


Olivella Telový krém 150 ml
14,70 €

Telový krém s bohatou štruktúrou a jemnou citrusovú vôňu je určený pre všetky typy pleti a je vhodný najmä v chladnom období, kedy zabraňuje vysychaniu pokožky.


Olivella Telové mlieko 500 ml
18,60 €

Telový krém pre starostlivosť o pleť sa 100% panenským olivovým olejom má ľahkú štruktúru s jemnou citrusovou vôňou a osviežujúcim účinkom.


Olivella Vyživujúci krém na tvár 50ml
19 €

Vyživujúci krém je prírodný denný aj nočný krém špeciálne vyvinutý pre posilnenie pleti tváre a krku. Obnovuje vzhľad pleti a zanecháva ju viditeľne hebkú a hladkú bez akýchkoľvek nežiaducich zvyškov mastnoty.


Winni´s NATUREL Balsamo The Verde balzam na vlasy so zeleným čajom 250 ml
3,90 €

Posledný kus za túto cenu!

NATUREL Balsamo The Verde je bio balzam na vlasy obohatený organickými extrakty zo zeleného čaju, gaštanu a prírodnými proteíny. Extrakt z jedlého gaštanu uľahčuje rozčesávanie vlasov a dodáva dokonalý lesk. Fyziologické pH zaručuje prirodzenú ochranu pokožky. .


Yope Tekuté kuchynské mydlo Klinčeky 500 ml
7 €

Tekuté mydlo s klinčekmi urýchľuje regeneráciu pokožky, neutralizuje intenzívne a nepríjemné pachy napríklad z cesnaku a rýb a preto je vhodné predovšetkým do kuchyne. .


Yope Tekuté kuchynské mydlo Minerálne 500 ml
7 €

Tekuté minerálne mydlo urýchľuje regeneráciu pokožky, neutralizuje intenzívne a nepríjemné pachy napríklad z cesnaku a rýb a preto je vhodné predovšetkým do kuchyne. .