Winni´s Cura Lavastoviglie čistič umývačky riadu 250 ml
2,30 €

Cura Lavastoviglie je hypoalergénny čistič umývačky riadu vhodný pre všetky typy umývačiek. Účinne odmasťuje, čistí a odstraňuje vodný kameň a nepríjemný zápach. Vďaka pravidelnému používaniu predlžuje životnosť umývačky a zabraňuje tvorbe baktérií.


Yellow & Blue Gél do umývačky na riad z mydlových orechov
6,80 €

Základom gélu do umývačky na riad je výťažok z mydlových orechov v bio kvalite získaný najšetrnejší metódou extrakcie za studena. Účinný prostriedok do všetkých umývačiek riadu si poradí aj so silne znečisteným riadom. Neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, umelé parfémy, farbivá.


Yellow & Blue Gél na riad z mydlových orechov
22,40 €

Základom gélu na ručné umývanie riadu je výťažok z mydlových orechov v biokvalite získaný najšetrnejší metódou za studena. Výsledkom je jemný a účinný gél so zníženou penivosťou a príjemnou vôňou z prírodnej citrónovej silice. Produkt neobsahuje ropné deriváty, fosfáty, umelé parfémy, farbivá.


Yellow & Blue Oplach do umývačky riadu
6,60 €

Oplach do umývačky riadu je určený pre použitie u všetkých domácich umývačiek na riad. Obmedzuje tvorbu minerálnych usadenín na riade a dodáva mu prirodzený lesk.


Yellow & Blue Regeneračná soľ do umývačky na riad
5,10 €

Regeneračná soľ do umývačky na riad slúži k regenerácii iontového výmenníka, ktorý zachytáva ióny vápnika a horčíka a tým zmäkčuje vodu. Výsledkom je zamedzenie tvorby usadenín na riade a skle.