Electro-Harmonix Freeze Gitarový efekt

Značka: Electro-Harmonix Náš kód: 100000691031

Partnerský predajDoprava zadarmo

Electro-Harmonix Freeze Gitarový efekt

Gitarový efekt. Malý, jednoduchý, spoľahlivý, šikovný. Tak by sa dal jednoducho charakterizovať tento pedál. Celý popis

135
135 € vrátane DPH
Cena s MALL kartou:
105 €
Viac info tu
Mesačne od:
13,50 € Spočítať splátky

Popis

Popis produktu

Malý, jednoduchý, spoľahlivý, šikovný. Tak by sa dal jednoducho charakterizovať tento pedál. Konštrukciou ide o typický efekt z radov Electro Harmonix – odolné kovové šasi, v ktorom je schovaná veľmi kvalitná elektronika, spoľahlivý masívny spínač, jeden potenciometer a dva vstupy pre káble so 6,3 jackami.

Freeze je efekt, ktorý je vlastne „vypreparovanou“ a do samostatnej škatuľky umiestnenou funkciou Freeze zo známeho Electro Harmonix HOG. Je schopný dodať nekonečný sustain k akejkoľvek note či akordu, a to v 3 odlišných režimoch.

Jeho ovládanie je veľmi jednoduché – potenciometrom Volume určíte hlasitosť vygenerovaného tónu, pomocou prepínača zvolíte jeden z troch režimov. V režime Fast sa po zošliapnutí footswitcha okamžite efekt aktivuje a začne generovať nekonečný sustain, ktorý je okamžite ukončený po uvoľnení footswitchu. V režime Slow po zošliapnutí spínača efekt pomaly nabehne, hlasitosť sustainu začne narastať, po uvoľnení spínača takisto tón pomaly odznie. V režime Latch tón okamžite po stlačení footswitchu nabehne a bude pokračovať aj po uvoľnení spínača. Ďalším stlačením sa zvuk zmení podľa toho, čo aktuálne budete hrať. Efekt sa potom deaktivuje dvojitým zošliapnutím. Rýchlosť nástupu alebo odznenia tónu v režime Slow je možné nastaviť.

Spustenie Freeze je signalizované červenou diódou. O napájanie sa stará 9 V adaptér, ktorý je súčasťou.

Parametry

 • Typ:Sustainer
 • Ovládanie
  :Effect Level
 • True bypass
  :True
 • Vstupy:1× Mono
 • Výstupy:1× Mono
 • Adaptér súčasťou
  :True

Parametre

Parametre produktu %1% %2%