Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CHMAT

Značka: Richter Czech Náš kód: 1285009

Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CHMAT

Zamakové kovanie na štvorcových rozetách s vratnou pružinou kľúk a gule Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CHMAT vykazuje vysokú pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebeniu. Povrchová úprava z matného chrómu. Oceľová konštrukcia v systéme FIX IN – pevné zaskrutkovanie kľúk a roziet cez dvere. Celý popis

27.9

27,90 € vrátane RP a DPH Bežná cena: 36,85 €, Ušetríte 8,95 € (24 %)

Náš kód: 1285009

Popis

Popis produktu

Richter Czech RK.C3.TORINO.WC.CHMAT

Vlastnosti

 • Zamakové kovanie na štvorcových rozetách s vratnou pružinou kľúk a gule
 • Vysoká pevnosť a odolnosť proti opotrebovaniu
 • Presné opracovanie hrán
 • Povrchová úprava: chrom matný (CHMAT)
 • Oceľová konštrukcia rozety v systéme FIX IN- pevné zaskrutkovanie kľúk a roziet cez dvere.
 • Vystupujúce matice a vodiace unášače skrutiek zabraňujú pootočeniu roziet
 • Hmotnosť: 1,21 kg

Obsah balenia

 • spodné rozety
 • spojovací materiál
 • vŕtacie šablóny
 • štvorhran 6 × 6 mm
 • redukcia 6/8 mm

Technické parametre

Určenie s WC kľučkou
Materiál zamak

Odkazy


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Typ kovania interiérové
Typ rozety štvorec
Materiál kov
Určenie pre WC
Farba sivá

Alternatívne produkty

Richter Czech RK.C4.VERONA.BB.CE
35,22 €

26,90 €

Zamakové kovania na okrúhlych rozetách s vratnou pružinou kľúk a gule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C4.VERONA.BB.CE vykazuje vysokú pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu. Čierna povrchová úprava. Oceľová konštrukcia v systéme FIX IN – pevné zaskrutkovanie kľúk a roziet cez dvere.


Richter Czech RK.C2.ROMA.PZ.NIMAT
35,23 €

26,90 €

Zamakové kovanie na štvorcových rozetách s vratnou pružinou kľučiek. Použitý materiál vykazuje vysokú pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu. Presné opracovanie hrán.


Richter Czech C.MILANO.WC.NIMA
33,90 €

27,90 €

Posledný kus za túto cenu!

Nerezové dverové kovania C. MILANO WC na štvorcových rozetách s WC kľučkou. Dĺžka kľuky je cca 13 cm. Povrchová úprava kovania je brúsený matný nikel. Balenia je montážny materiál a šablóna.


Richter Czech RK.C3.MONZA.PZ.NIBMAT
35,52 €

26,90 €

Zámakové kovanie na štvorcových rozetách s vratnou pružinou kľuky. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.MONZA.PZ.NIBMAT vykazuje vysokú pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu. Povrchová úprava z matného brúseného niklu. Oceľová konštrukcia v systéme FIX IN – pevné zaskrutkovanie kľúk a roziet cez dvere.


Richter Czech RK.C4.VERONA.WC.NIMAT
36,85 €

27,90 €

Zamakové kovania na okrúhlych rozetách s vratnou pružinou kľúk a gule. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C4.VERONA.WC.NIMAT vykazuje vysokú pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu. Povrchová úprava z matného brúseného niklu. Oceľová konštrukcia v systéme FIX IN – pevné zaskrutkovanie kľúk a roziet cez dvere.


Richter Czech RK.C3.MONZA.BB.NIBMAT
35,22 €

26,90 €

Zámakové kovanie na štvorcových rozetách s vratnou pružinou kľúk. Materiál použitý na výrobu Richter Czech RK.C3.MONZA.PZ.NIBMAT vykazuje vysokú pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu. Povrchová úprava z matného bieleho brúseného niklu. Oceľová konštrukcia v systéme FIX IN – pevné zaskrutkovanie kľúk a roziet cez dvere.


Richter Czech RK.C2.ROMA.BB.NIMAT
35,23 €

26,90 €

Zamakové kovanie na štvorcových rozetách s vratnou pružinou kľučiek. Použitý materiál vykazuje vysokú pevnosť a odolnosť povrchu proti opotrebovaniu. Presné opracovanie hrán.


Richter Czech C.BOLZANO.WC.NIMA
33,90 €

27,90 €

Nerezové dverové kovania C.BOLZANO WC na štvorcových rozetách s WC kľučkou. Dĺžka kľuky je cca 13 cm. Povrchová úprava kovania je kartáčovaná nerez. Balenie je montážny materiál a šablóna.