Richter Czech C.LEONARDO.WC.N. S WC klučkou
31,30 €
30,90 €

Nerezové dverové kovania C.LEONARDO.WC.N. na štvorcových rozetách s WC kľučkou. Dĺžka kľučky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kovania je brúsená nerez. Súčasťou balenia je montážny materiál a šablóna.


Richter Czech LEONARDO.BB.N. pre izbový kľúč
21,10 €
19,90 €

Nerezové dverové kovania RKR.LEONARDO.BB.N. na okrúhlych rozetách pre izbový kľúč. Dĺžka kľučky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kovania je brúsená nerez. Súčasťou balenia je montážny materiál a šablóna.


Richter Czech LEONARDO.PZ.N Pre cylindrickú FAB vložku
21,10 €
19,90 €

Nerezové dverové kovania RKR.LEONARDO.PZ.N. na okrúhlych rozetách pre cylindrickú (FAB) vložku. Dĺžka kľučky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kovania je brúsená nerez. Súčasťou balenia je montážny materiál a šablóna.


Richter Czech LEONARDO.WC.N. S WC kľučkou
27,90 €

Nerezové dverové kovania Richter LEONARDO.WC.N. na okrúhlych rozetách s WC kľučkou. Dĺžka kľučky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kovania je brúsená nerez. Súčasťou balenia je montážny materiál a šablóna.


Richter Czech C.LEONARDO.BB.N. pre izbový klúč-18%
25,50 €

20,70 €

Výpredaj

Nerezové dverové kovanie C.LEONARDO.BB.N. na štvorcových rozetách pre izbový kľúč. Dĺžka kľučky je cca 13,5 cm. Povrchová úprava kovania je brúsená nerez. Súčasťou balenia je montážny materiál a šablóna.


Richter Czech C.DINO.PZ.N. pre cylindrickú (FAB) vložku
26,90 €

Nerezové dverové kovania C.DINO.PZ.N. na štvorcových rozetách pre cylindrickú (FAB) vložku. Dĺžka kľučky je cca 13 cm. Povrchová úprava kovania je brúsená nerez. Súčasťou balenia je montážny materiál a šablóna.


Richter Czech C.DINO.WC.N. s WC klučkou
26,90 €

20,90 €

Nerezové dverové kovania C.DINO.WC.N. na štvorcových rozetách s WC kľučkou. Dĺžka kľučky je cca 13 cm. Povrchová úprava kovania je brúsená nerez. Súčasťou balenia je montážny materiál a šablóna.


Infinity Line Wenus O 700 chróm - kľučka na dvere
23,44 €

20,87 €

Akcia

Jemné formy kľučky Wenus zapadnú ako do romantického, tak aj do dedinského interiéru. Pokiaľ hľadáte niečo jednoduchšie a elegantné, kľučka Wenus je správnou voľbou pre Vás. .


Infinity Line Apollo 200 titán - kľučka na dvere
32,50 €

Trendový titanový povrch nevynechali designeri pri kľučke Apollo. V kombinácií so striebornou farbou v decentnom prevedení okolo uchytenia kľučky sa dostáva táto kľučka na vrchol designu. Páči sa aj Vám?


Infinity Line Apollo KAO černá - klika ke dveřím
29,57 €
27,21 €

Elegantní liniové kliky Apollo dotvoří Váš skvělý pocit z prvního doteku s Vašim domovem. Můžete si vybrat hned ze tří barev kliky pro ideální kombinování s dalšími interiérovými doplňky.


Infinity Line Aurus satina - kľučka na dvere
15,02 €
13,82 €

Zaujímavo okorenený design rukoväti kľučky Aurus dodá šmrnc zjavne obyčajnej kľučke. Vďaka jednoduchému štítku sa táto kľučka stala obľúbenou pri výmene kľučiek na starých dverí – zakryje staré otvory a dodá dverám novú identitu.


Infinity Line Italia 700 chróm - kľučka na dvere
28,50 €

Luxusná, masívna kľučka, ktorá rozžiari svojou farbou Vaše kvalitné interiérové dvere. Keď už ste investovali do Vašich dverí, tak nezanedbajte ani kľučku a zvoľte si Italiu.


Infinity Line Alex 300 satina - kľučka na dvere
19,65 €

Do ruky vykosená kľučka. Pokiaľ chcete mať v ruke pohodlie a pritom moderný design, tak kľučka na dvere Alex Vás určite nesklame. Prajem Vám s touto kľučkou otvárať dvere. Stojí to za to !


Infinity Line Apollo 300 satina - kľučka na dvere
29,57 €

Výrazné hrany a čistý design spoločne dotvára z Vašich dverí elegantný priechod medzi dvoma izbami. Postriebrená farba a satinový povrch kľučky, ktorá je veľmi príjemná pre Vašu dlaň.


Infinity Line Apollo 700 chróm - kľučka na dvere
29,57 €

Elegantná líniová kľučka Apollo dotvorí Váš skvelý pocit z prvého dotyku s Vašim domovom. Môžete si vybrať hneď z troch farieb kľučky pre ideálne kombinovanie s ďalšími interiérovými doplnkami.


Infinity Line Duo O 500 nerez - kľučka na dvere
14 €
12,88 €

„Nech Vás je viac alebo aj najviac! Zvládnem všetko.“ zvolala kľučka Duo a stala sa tak nerezovou… Jednoduchý príbeh, jednoduchý design a fantastická výdrž. To je Duo.


Infinity Line Laura patina - kľučka na dvere
10,48 €

Jedna z najpredávanejších kľučiek. Citlivý design je vyladený precíznou automatizovanou výrobou. Vďaka tomu môže kľučka Laura byť za úžasnú cenu a pritom stále ostať celokovová bez jedinej plastovej súčiastky. To je skvelé!


Infinity Line Alex KAL rozetové kování satina mat KAL 600
11,86 €

Kování Alex KAL se dodává ve dvou barevných provedeních – satina nebo satina mat . Rozety si můžete vybíráte z variant dózický klíč, cylindrická vložka FAB či WC. Vyrobena je kombinace hliníku a zinku. Kování je dva roky v záruce a cena je za celý komplet, tj. pro obě strany dvěří + příslušenství k