DUTI DUŠE 155/165-15 TR13 DUTI

DUTI DUŠE 155/165-15 TR13 DUTI

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Pneumatiku TR13 (1520) VENTIL ROVNÝ GUMOVÝ.Duše detí je vyrobená z vysoko kvalitnej a vysoko adhezívny gumené zmesi, ktorá vykazuje vynikajúce vzduchotesnosť, nižšiu hustotu nafukovanie, chráni a predlžuje životnosť pneumatiky. Medzi nesporné výhody duší detí patrí: odolnosť proti opotrebovaniu, tep Celý popis
5,10 €
Vrátane DPH

Momentálne nedostupné

Tovar od predajcu czechtyre.com

Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
Kód: 4916377

Popis

Pneumatiku TR13 (1520) VENTIL ROVNÝ GUMOVÝ.Duše detí je vyrobená z vysoko kvalitnej a vysoko adhezívny gumené zmesi, ktorá vykazuje vynikajúce vzduchotesnosť, nižšiu hustotu nafukovanie, chráni a predlžuje životnosť pneumatiky. Medzi nesporné výhody duší detí patrí: odolnosť proti opotrebovaniu, tepelná odolnosť, oxidačná odolnosť, odolnosti voči ozónu. Duša detí sú použiteľné v rôznych podmienkach, pri vysokých aj nízkych teplotách.

Detí duša pokrývajú všetku potávku, obsahujú akékoľvek rozmery, ktoré si trh žiada. Kompletný sortiment pre typy: osobné, nákladné, moto, štvorkolky, agro, EM, stavebné stroje, priemyselné a ďalšie. Detí sa vyznačujú vynikajúcou kvalitou, vysokou spoľahlivosťou a trvanlivosťou. Duša detí sa distribuujú do celého sveta.