Connect IT podstavec pod LCD čierny (CI-1134)

Connect IT podstavec pod LCD čierny (CI-1134)

Ergonómia sedenia pri počítači sa z veľkej časti skladá aj z uhla pohľadu na monitor. Vďaka nízkej výške stolov a nemožnosti posunúť monitor do výšky očí sa hrbíme, a tým si zarábame na problémy s chrbtom. Riešenie pritom je veľmi jednoduché a elegantné, kúpte si sklenený podstavec pod monitor, ktorý monitor alebo televízii dostane do úrovne vašich očí a vám sa bude pracovať hneď lepšie! Celý popis
18,10 €
Vrátane RP a DPH
Tovar od predajcu MALL
od 17,39 €

Na sklade 5 kusov

Už zajtra k osobnému odberu
Predajne
 
Už zajtra na vašej adrese
Možnosti doručenia
 
Kód: 980716

Popis

Kľúčové vlastnosti:

Kvalitné a ergonometrické prevedenie

Niektorí riešia problém s ergonómiou postavením monitora na najrôznejšie krabice či stohy papierov. To nie je však ani štýlové a často ani pevné, takže hrozí pád monitora. Vymeňte krabicu za kvalitný sklenený podstavec, ktorý bude vášmu monitoru a interiéru bytu či kancelárie pristať! Vznikne vám navyše aj ďalší priestor, kam môžete ukladať odkazy, drobné príslušenstvo a pod podstavec aj dokumenty k vybaveniu. Podstavec je možné navyše ľahko zložiť a premiestniť.

For health – pre vaše zdravie

Produkty FOR HEALTH sú odborníkmi vytvorené za účelom zdravšie práce na počítači. Ich používaním znížite záťaž na telo, ktorú celodenné sedenie pri počítači spôsobuje, a obmedzíte zdravotné problémy, ktoré by mohli vzniknúť, ak si nevytvoríte kvalitné a ergonomické prostredie pre dlhodobú prácu pri počítači.

Podrobná špecifikácia:

Špecifikácia:
  • Elegantný dizajn
  • Môže byť použitý ako podstavec pod TV/monitor
  • Materiál: sklo, hliník, kov, plast
  • Hrúbka skla: 5 mm
  • Rozmery: 56×21×8 cm
  • Maximálna nosnosť: 20 kg