EXTREME STYLE Držiak na telefón 3,5-6 "
11,95 €

Držiak telefónu pre mobilné telefóny s displejom od 3,5 „do 6“. Vďaka nastaviteľnej šírke úchopu je kompatibilný s väčšinou telefónov na trhu.

EXTREME STYLE Držiak telefónu, rozpätie 50 - 85 mm
10 €

Univerzálny držiak na telefóny do auta. Má automaticky otvárateľné čeľuste, vnútorná strana čeľuste je opatrená silikónovou vrstvou. Rozpätie držiaku 50 – 85 mm, dĺžka ramena 110 mm.

Compass Držiak telefónu/GPS na prísavku MULTI (6258)
12,40 €

Držiak na smartphone či navigáciu do dopravného vozidla. Rozsah úchytu od 5,5 cm do 8,5 cm. Systém upevnenia v 3 variantoch na mriežku ventilácie, sklo, palubnú dosku. Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku MULTI v plastovom prevedení je vybavený otočným kĺbom o 360° a protišmykovou vrstvou vo vnútornej časti klipsu.

Compass Držiak telefónu/GPS na prísavku SIDE (6256)
7,70 €

Posledný kus za túto cenu!

Držiak na smartphone do dopravného vozidla. Nadštandardne silná prísavka. Rozsah úchytu od 5,5 cm do 8,5 cm. Systém upevnenia na prísavku s aretáciou. Compass Držiak telefónu / GPS na prísavku SIDE v plastovom prevedení je vybavený otočným kĺbom o 360° a protišmykovou vrstvou vo vnútornej časti klipsu.

Compass Držiak telefónu s podložkou a káblom micro USB
14,30 €

Držiak na smartphone do domácnosti, dopravného vozidla s nabíjacím káblom microUSB. Rozsah úchytu od 5,5 cm do 8,5 cm. Systém Magnetic Quick Connection, vďaka ktorému telefón ihneď odpojíte od kábla. Compass Držiak telefónu s podložkou a káblom micro USB v plastovom prevedení je určený na palubnú dosku.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: