PEDALSPORT PDS-DK-K

PEDALSPORT PDS-DK-K

Hodnotenie: 4,5
9 €

Potrebujete uskladniť bicykel a máte na to málo miesta? Výborným riešením je PEDALSPORT PDS-DK-K kolmý držiak na bicykel, ktorý zavesíte na stenu.

PEDALSPORT PDS-DK-R

PEDALSPORT PDS-DK-R

Hodnotenie: 4,5
13 €

Držiak PEDALSPORT PDS-DK-R na bicykel rovnobežný, za rám. Ideálny ako držiak na stenu pre ľahké umývanie bicykla. Držiak je vyrobený z veľmi kvalitnej ocelepolstrovanými hákmi s nosnosťou až 21kg.

PEDALSPORT PDS-DK-RS

PEDALSPORT PDS-DK-RS

Hodnotenie: 4,5
18,48 € 17,50 €

Novinka v ponuke firmy PEDALSPORT. Držiak PEDALSPORT PDS-DK-RS na bicykel, rovnobežný, skladací. K bezpečnému uchyteniu kolesa za rám vyrobený z kvalitnej ocele a s polstrovaním hákov.

PEDALSPORT PDS-DK-P

PEDALSPORT PDS-DK-P

Hodnotenie: 4,5
13,60 €

Držiak na bicykel PEDALSPORT PDS-DK-P za pedál je geniálnym riešením pre úzke predsiene, chodby a malé garáže s nízkym stropom.

Hornit CLUG MTB - držák na horské kolo
17 €

Držák kola na zeď Hornit CLUG MTB je jedním z nejmenších držáků na světě. Elegantní a ušetří prostor ve Vašem bytě, domě nebo garáži. Vaše kolo bude vždy správně uchyceno bez starostí o jeho možné poškození.

Hornit CLUG Roadie - držák na silniční kolo
14 €

Držák silničního kola na zeď Hornit CLUG Roadie je jedním z nejmenších držáků na světě. Elegantní a ušetří prostor ve Vašem bytě, domě nebo garáži. Vaše kolo bude vždy správně uchyceno bez starostí o jeho možné poškození.

Hornit CLUG Hybrid - držák na krosové kolo
13,90 €

Držák kola na zeď Hornit CLUG Hybrid je jedním z nejmenších držáků na světě. Vhodný pro treková a krosová kola. Elegantní a ušetří prostor ve Vašem bytě, domě nebo garáži. Vaše kolo bude vždy správně uchyceno bez starostí o jeho možné poškození.