PEDALSPORT PDS-DK-P

PEDALSPORT PDS-DK-P

Hodnotenie: 4,4
12,33 € 12,10 €

Držiak na bicykel PEDALSPORT PDS-DK-P za pedál je geniálnym riešením pre úzke predsiene, chodby a malé garáže s nízkym stropom.

PEDALSPORT PDS-DK-K

PEDALSPORT PDS-DK-K

Hodnotenie: 4,8
8,60 €

Potrebujete uskladniť bicykel a máte na to málo miesta? Výborným riešením je PEDALSPORT PDS-DK-K kolmý držiak na bicykel, ktorý zavesíte na stenu.

PEDALSPORT PDS-DK-R

PEDALSPORT PDS-DK-R

Hodnotenie: 4,7
12,33 € 12,20 €

Držiak PEDALSPORT PDS-DK-R na bicykel rovnobežný, za rám. Ideálny ako držiak na stenu pre ľahké umývanie bicykla. Držiak je vyrobený z veľmi kvalitnej ocelepolstrovanými hákmi s nosnosťou až 21kg.

PEDALSPORT PDS-DK-RS

PEDALSPORT PDS-DK-RS

Hodnotenie: 4,3
20,40 €

Posledný kus za túto cenu!

Novinka v ponuke firmy PEDALSPORT. Držiak PEDALSPORT PDS-DK-RS na bicykel, rovnobežný, skladací. K bezpečnému uchyteniu kolesa za rám vyrobený z kvalitnej ocele a s polstrovaním hákov.

KAMOON Držiak bicykla na stenu-29%
7,70 € 5,40 €

Akcia

S týmto držiakom kolesa ušetríte veľa miesta. Držiak je vhodný predovšetkým na bicykle. Svoje využitie nájde napríklad v pivnici, na chodbe, v garáži alebo tiež na balkóne.

Hornit CLUG Hybrid - držiak na krosový bicykel
17,80 €

Držiak bicykla na stenu Hornit CLUG Hybrid je jedným z najmenších držiakov na svete. Vhodný pre trekové a krosové bicykle. Elegantný a ušetrí priestor vo Vašom byte, dome alebo garáži. Váš bicykel bude vždy správne uchytený bez starostí o jeho možné poškodenie.

Hornit CLUG Roadie - držiak na cestný bicykel
17,70 €

Držiak cestného bicykla na stenu Hornit CLUG Roadie je jedným z najmenších držiakov na svete. Elegantný a ušetrí priestor vo Vašom byte, dome alebo garáži. Váš bicykel bude vždy správne uchytený bez starostí o jeho možné poškodenie.

Hornit CLUG MTB - držák na horské kolo
17 €

Držák kola na zeď Hornit CLUG MTB je jedním z nejmenších držáků na světě. Elegantní a ušetří prostor ve Vašem bytě, domě nebo garáži. Vaše kolo bude vždy správně uchyceno bez starostí o jeho možné poškození.

shumee ProPlus stropný záves pre bicykel
30 €
Doprava zadarmo

Stropný záves pre bicykle od firmy ProPlus Vám dovoľuje naplno využívať nepoužívané miesto pod stropom ako skladisko pre Váš bicykel. Výborne sa hodí do pivnice, prístrešku alebo garáže, ale tiež ho možno použiť vnútri v dome. Inštalácia systému je jednoduchá. Príslušenstvo na montáž je súčasťou bal

BBB držák kol BTL-150 WallMount Deluxe
29,91 €

Stylové uložení kol na trámech a stěnách.Ochranné pěnové chrániče proti poškrábání.Pokud se nepoužívá, lze sklopit.Nastavitelný úhel.

Feedback Sports držák kola FEEDBACK na zeď VELO HINGE
40,07 €

Držák kola je cenově dostupný, stojan na stěnu s jednoduchou, inovativní technologií pro pro pohodlné ukládání kola. Umožní vám vaše kolo ukládat blíže ke zdi. Elegantní způsob, jak ušetřit místo. Optimalizováno pro.

Feedback Sports stojan kola FEEDBACK Rakk černý
52,22 €

Podlahový stojan vhodný pro všechny typy kol – silniční, BMX, cross, MTB a tandemy.

stabilní kovová konstrukce

skládací provedení

snadné uchycení kola pomocí ramena s pružinou

otočná rychloupínací.

Feedback Sports stojan montážní FEEDBACK Sport
201,99 €

¨ Velmi stabilní montážní stojan pro profidílny a hobby mechaniky. Upínací zařízení umožňuje chytit trubky o průměru 19 – 48,25 mm a je otočné o 360º. Plynule.

Wista Držiak na bicykel WISTA
9,96 €

Držiak na bicykle, za predné koleso, nosnosť 25 kg, hák s plastovou ochranou, jednoduchá montáž, rozmer 260×60 mm.

M-Wave držák kola na zeď černý
38,05 €

 • držák pro uskladnění kol, nosičů kol, lyží,.
  • Materiál: Fe – ocel
  • dvě ramena s platovým ochranným krytem
  • skládací
  • se šrouby a závity
  • Balení: karta M-Wave.

Držiaky na bicykle

Držiaky na bicykle vyberajte podľa spôsobu uchytenia držiaku a bicykla. Aká je nosnosť držiakov na bicykla a aké majú konkrétne typy výhody?

Parametre držiaka na bicykel alebo čo je dôležité

 • Spôsob uchytenia držiaku - stropné, na stenu, odkladacie, stojan, teleskopický stojan
 • Spôsob uchytenia bicykla - za predné koleso, za rám bicykla, za pedál
 • Požadovaný počet bicyklov na uchytenie - pre jednotlivcov aj pre celú rodinu
 • Veľkosť priestoru - podľa priestoru pre skladovanie a nutnú manipuláciu
 • Hmotnosť - podstatná je hmotnosť držiaku aj jeho nosnosť

Aký vybrať držiak na bicykel na stenu?

 • Uchytenie za predné koleso - aj pre niekoľko bicyklov, vyžaduje viac priestoru, bicykle sa opierajú o stenu, vhodné do garáže
 • Uchytenie za rám - montuje sa na pevnú stenu, vhodné pre jeden bicykel
 • Uchytenie za pedál - vhodné pre jeden bicykel, nenáročné na priestor, bicykel sa opiera o stenu

Držiaky bicykla na stenu

Kritériom je typ steny - musí byť dostatočne pevná. Nie je možné vŕtať napríklad do sadrokartónu alebo odhlučnenej steny.

Stropný držiak na bicykel

Bicykel sa upína do kladky a s jej pomocou sa dvíha k stropu. Preverte nosnosť stropu a nosnosť držiaku. Nosnosť držiaku sa pohybuje medzi 20 až 57 kg.

Stojan na bicykel

Bicykel do stojana len odstavíte. Výhodou je, že z bicykla nemusíte dávať dole doplnky. V prípade teleskopického stojanu uchytíte bicykel na tyč vzopretú medzi stropom a podlahou bez nutnosti vŕtania.

Montážny držiak na bicykel

Montážny držiak na bicykel je ľahko prenosný. Bicykel len zavesíte a následne na ňom môžete vykonávať všetky servisné úpravy.

Držiak na bicykel na auto

Pre jednoduchú prepravu bicyklov osobným autom sú k dispozícii nosiče bicyklov na auto, ktoré prirobíte na strechu, na zadné dvere či za ťažné zariadenie. Prevážať môžete až 4 bicykle.

Uzamykateľný držiak na bicykel

Bicykle sú nákladné na obstaranie, zakúpte uzamykateľný držiak na bicykel alebo si zaobstarajte zámky na bicykel. Zámky môžu byť na číselný kód alebo na kľúč.