PEDALSPORT PDS-DK-K

PEDALSPORT PDS-DK-K

Hodnotenie: 4,8
9 €

Potrebujete uskladniť bicykel a máte na to málo miesta? Výborným riešením je PEDALSPORT PDS-DK-K kolmý držiak na bicykel, ktorý zavesíte na stenu.

PEDALSPORT PDS-DK-P

PEDALSPORT PDS-DK-P

Hodnotenie: 4,4
12,33 € 11,90 €

Držiak na bicykel PEDALSPORT PDS-DK-P za pedál je geniálnym riešením pre úzke predsiene, chodby a malé garáže s nízkym stropom.

PEDALSPORT PDS-DK-R

PEDALSPORT PDS-DK-R

Hodnotenie: 4,7
13 €

Držiak PEDALSPORT PDS-DK-R na bicykel rovnobežný, za rám. Ideálny ako držiak na stenu pre ľahké umývanie bicykla. Držiak je vyrobený z veľmi kvalitnej ocelepolstrovanými hákmi s nosnosťou až 21kg.

PEDALSPORT PDS-DK-RS

PEDALSPORT PDS-DK-RS

Hodnotenie: 4,4
18,30 €

Novinka v ponuke firmy PEDALSPORT. Držiak PEDALSPORT PDS-DK-RS na bicykel, rovnobežný, skladací. K bezpečnému uchyteniu kolesa za rám vyrobený z kvalitnej ocele a s polstrovaním hákov.

Hornit CLUG Roadie - držák na silniční kolo
14 €

Držák silničního kola na zeď Hornit CLUG Roadie je jedním z nejmenších držáků na světě. Elegantní a ušetří prostor ve Vašem bytě, domě nebo garáži. Vaše kolo bude vždy správně uchyceno bez starostí o jeho možné poškození.

Elite nosič bicyklov Sanremo Black
53,43 €

Strešný nosič ELITE ponúka 100% funkčnosť a perfektné spracovanie za skvelú cenu! Štýlový nosič bicyklov Elite s uchytením za prednú vidlicu funguje na princípe ľahkého nastaviteľného zaklapávacího úchytu. Kompatibilné so.

Feedback Sports držiak kolesa FEEDBACK na stenu VELO HINGE
40,07 €

Držiak bicykla je cenovo dostupný, stojan na stenu s jednoduchou, inovatívnou technológiou pre pre pohodlné ukladanie kolesá. Umožní vám vaše kolo ukladať bližšie k stene. Elegantný spôsob, ako ušetriť miesto. Optimalizované pre.

Feedback Sports stojan montážny FEEDBACK Šport
201,99 €

¨ Veľmi stabilný montážny stojan pre profidílny a hobby mechaniky. Upínacie zariadenie umožňuje chytiť rúrky s priemerom 19 – 48,25 mm a je otočné o 360º. Plynule posuvný upínací zámok umožňuje rýchle a bezpečné zovretie. .

M-Wave držiak kolesa na stenu čierny
23,48 €

  • držiak pre uskladnenie kolies, nosičov bicyklov, lyží, . – Materiál: Fe – oceľ – dve ramená s platovým ochranným krytom – skladací – so skrutkami a závitmi – Balenie: karta M-Wave .
M-Wave stojan kola 2 in 1 černý
36,84 €

  •   Určeno pro kola všech velikostí od 12"-29" -  Určeno pro kola s maximální šířkou pneumatik až 2.50" -  Uskladnit kolo možno ve dvou pozicích – viz přiložený.
Hornit CLUG MTB - držák na horské kolo
17 €

Držák kola na zeď Hornit CLUG MTB je jedním z nejmenších držáků na světě. Elegantní a ušetří prostor ve Vašem bytě, domě nebo garáži. Vaše kolo bude vždy správně uchyceno bez starostí o jeho možné poškození.

Držiaky na bicykle

Držiaky na bicykle vyberajte podľa spôsobu uchytenia držiaku a bicykla. Aká je nosnosť držiakov na bicykla a aké majú konkrétne typy výhody?

Parametre držiaka na bicykel alebo čo je dôležité

  • Spôsob uchytenia držiaku - stropné, na stenu, odkladacie, stojan, teleskopický stojan
  • Spôsob uchytenia bicykla - za predné koleso, za rám bicykla, za pedál
  • Požadovaný počet bicyklov na uchytenie - pre jednotlivcov aj pre celú rodinu
  • Veľkosť priestoru - podľa priestoru pre skladovanie a nutnú manipuláciu
  • Hmotnosť - podstatná je hmotnosť držiaku aj jeho nosnosť

Aký vybrať držiak na bicykel na stenu?

  • Uchytenie za predné koleso - aj pre niekoľko bicyklov, vyžaduje viac priestoru, bicykle sa opierajú o stenu, vhodné do garáže
  • Uchytenie za rám - montuje sa na pevnú stenu, vhodné pre jeden bicykel
  • Uchytenie za pedál - vhodné pre jeden bicykel, nenáročné na priestor, bicykel sa opiera o stenu

Držiaky bicykla na stenu

Kritériom je typ steny - musí byť dostatočne pevná. Nie je možné vŕtať napríklad do sadrokartónu alebo odhlučnenej steny.

Stropný držiak na bicykel

Bicykel sa upína do kladky a s jej pomocou sa dvíha k stropu. Preverte nosnosť stropu a nosnosť držiaku. Nosnosť držiaku sa pohybuje medzi 20 až 57 kg.

Stojan na bicykel

Bicykel do stojana len odstavíte. Výhodou je, že z bicykla nemusíte dávať dole doplnky. V prípade teleskopického stojanu uchytíte bicykel na tyč vzopretú medzi stropom a podlahou bez nutnosti vŕtania.

Montážny držiak na bicykel

Montážny držiak na bicykel je ľahko prenosný. Bicykel len zavesíte a následne na ňom môžete vykonávať všetky servisné úpravy.

Držiak na bicykel na auto

Pre jednoduchú prepravu bicyklov osobným autom sú k dispozícii nosiče bicyklov na auto, ktoré prirobíte na strechu, na zadné dvere či za ťažné zariadenie. Prevážať môžete až 4 bicykle.

Uzamykateľný držiak na bicykel

Bicykle sú nákladné na obstaranie, zakúpte uzamykateľný držiak na bicykel alebo si zaobstarajte zámky na bicykel. Zámky môžu byť na číselný kód alebo na kľúč.