ISO Náramok na prežitie s kompasom zelený

ISO Náramok na prežitie s kompasom zelený

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Náramok Survivalova Panacord je jednoducho použiteľná a ľahko prenosná pomôcka, ktorá zaručuje až 5 funkcií v jednom zariadení, lano, nôž, kremeň, kompas a píšťalka sú súborom funkcií, ktoré poskytujú užitočné riešenia pre používateľa. Celý popis
1,91 €
Tovar od: oblecmobil.sk
Predaj zastrešuje MALL.SK vrátane prípadnej reklamácie či vrátenia tovaru.
Predajca odosiela tovar v samostatnej zásielke.
Predajca určuje spôsoby a ceny doručenia.
1,91 €
Posledný kus

30.5.2023 na vašej adrese

Popis

Aktivita prežitia je nielen zaujímavým koníčkom a spôsobom trávenia voľného času v náročných podmienkach. Je to aj príležitosť na získanie zručností a skúseností, ktoré sa môžu ukázať ako rozhodujúce v situáciách rôzneho nebezpečenstva. Náramok Survivalova Panacord je jednoducho použiteľná a ľahko prenosná pomôcka, ktorá zaručuje až 5 funkcií v jednom zariadení.

Náramok je vyrobený z odolného plastu a obsahuje nôž, píšťalku a kremeň s magnetom. Zúbkovaný mini nôž ľahko prereže mnoho druhov materiálu a jeho stabilné usadenie v spone uľahčuje jeho používanie.

V spone je umiestnená aj horčíková tyčinka dlhá takmer 2 cm. Pomocou noža možno okolo nej účinne rozhadzovať iskry, čo vám umožní efektívne zapáliť táborák. Spona má tiež zabudovanú píšťalku, z ktorej možno ľahko vylúdiť výstražný zvuk s vysokým tónom. Spona je pripevnená k paracordovej šnúre – ľahkej, odolnej, používanej v padákoch, a preto má široké využitie pri aktivitách na prežitie. Dá sa použiť mnohými spôsobmi a jej účel je obmedzený len fantáziou nositeľa.

Lano v náramku je opletené atraktívnym vzorom. Do vrchnej časti bol vpletený kompas – ciferník zavesený v kvapaline na väčšiu presnosť určenia smeru. Celá súprava je vodotesná, takže ju možno bez obáv používať v oblastiach s vysokou vlhkosťou, počas silných dažďov alebo pri prechode cez vodu. Vďaka nízkej hmotnosti nepredstavuje nadmernú záťaž pri cestovaní alebo intenzívnej fyzickej námahe a pružná štruktúra výpletu šnúry neobmedzuje voľnosť dynamického pohybu.

NÁRAMOK NA PREŽITIE 5V1

ĽAHKÉ POUŽÍVANIE – pracka náramok pevne upevní na ruke alebo ho možno pripnúť na batoh alebo pútko na opasok.

5 FUNKCIÍ – lano, nôž, kremeň, kompas a píšťalka sú súborom funkcií, ktoré poskytujú užitočné riešenia pre používateľa.

ŠPECIFIKÁCIE – Rozmery (D/Š): 25,5/3,1 cm; dĺžka lana 3 m; hmotnosť 32 g.

VODOVZDORNÉ – všetky sú vyrobené z materiálov odolných voči vlhkosti aj dlhodobému ponoreniu do vody.

NÍZKA HMOTNOSŤ – ľahký a praktický, takže nepridáva na hmotnosti ani nebráni voľnosti pohybu.

 

ŠPECIFIKÁCIE
rozmery (D/Š): 25,5/3,1 cm
dĺžka šnúry: 3m
hmotnosť súpravy: 32g

VLASTNOSTI
Šnúra
Nôž
Kremeň
Kompas
Píšťalka