Woody Kocky 100 dielov-30%

Woody Kocky 100 dielov

Hodnotenie: 4,5
13,40 € 9,30 €

Akcia

Drevená stavebnica kocky vo vedierku s prestrkávacím vekom obsahuje 100 dielov rôznych farieb. Deti si zo stavebnice môžu postaviť celé mestá. Kýblik slúži na uskladnenie kociek aj ako roztrieďovač tvarov.

Brio Builder - stavebný kreatívny set 270 ks
72,70 €
+ doprava zadarmo

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Sada obsahuje 270 dielikov.

Topa Kocky drevené-Zvieratká husi 20ks
10 €

Drevené kocky s motívmi zvierat pre rozvoj predstavivosti u detí. Na predlohách pre skladanie sú vyobrazené zvieratká z prostredia statku. Deti tak lepšie spoznajú ich prostredie.

DINO FROZEN II 12 Dřevěné kostky
9,60 €

Novinka

Dřevěné kostky mají obrázky z pohádky Ledové království II. Balení obsahuje 12 ks kostek a obrázky, podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

DINO Kocky Veselý krtko 6ks
7,37 € 5,60 €

Sada 6 drevených obrázkových kociek s motívom Krtka. Drevené obrázkové kocky s rozprávkovými motívmi deťom zaistia skvelú zábavu na veľa hodín, pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu i koordináciu pohybov.

DINO Kocky Kubus Rozprávky 6ks
7,37 € 5,80 €

Malé aj veľké deti milujú televízne večerníčky, kde na nich vykukne Bob a Bobek, Maxipes Fík alebo víla Amálka. Spolu s televíznymi hrdinami sa malé deti naučia skladať pomocou šiestich drevených kociek ich obrázky.

DINO Kocky kubus Krtkov rok drevo 12ks
10,76 € 8,50 €

Kocky Krtkov rok z dreveného materiálu. Balenie obsahuje 12ks kociek a obrázky podľa ktorých môžu deti kocky skladať. Všetko je balené v kartónovej škatuľke.

BINO Dřevěná stavebnice v kyblíku
26,90 € 17,10 €

Dřevěná sada pro malé domácí kutily je ideální pro rozvoj jemné motoriky. Hraj si na stavitele a pomocí šroubků, matiček, klíčů a kostek a dřevěných konstrukcí smontuj svoji hračku!

Viga Drevené kocky 9 ks - farma
12,40 € 11,50 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú na farme. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Hape Guličková dráha Cliffhanger
72,34 € 61,90 €
+ doprava zadarmo

Vďaka trom žliabkom na bočných kockách je jazda na guličkovej dráhe Cliffhanger veľmi dynamická. Nielen, že tieto prvky skvele vyzerajú, ale tiež predlžujú jazdu guličky na dráhe.

DETOA Drevená stavebnica 100ks kociek
11,60 €

Drevená stavebnica obsahuje 100 kusov kociek rôznych tvarov. Táto farebná stavebnica iste zabaví a poteší každé dieťa.

DINO Peppa pig Drevené kocky 12 ks
9,63 € 8,50 €

Detské drevené kocky s obrázkami zo seriálu o prasiatku Pepine. Kvalitné drevené kocky sú nepostrádateľnou skladačkou do každej izbičky. Kocky s prasacou slečnou Peppy zabaví vaše dieťatko na dlhé hodiny.

Woody Stavebnica kocky farebné
13,90 € 10 €

Klasická stavebnica z farebných drevených kociek. Stavaním sa dieťa učí uchopiť predmety a rozvíja svoju fantáziu. Farba zdravotne nezávadná, certifikované na nezávadnosť.

Woody Vozík s kockami/pečiatkami ABC
11,90 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami. Každá kocka je z dvoch strán farebná a plasticky vyrobená tak, že slúži ako pečiatka. Na ostatných stranách sú jednofarebné číslice, písmenká, obrázky a ďalšie detské motívy.

Brio Builder - štartovací set v kufríku 48 ks
19,59 € 19,30 €

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.

Woody Vozík s kockami malý - 34 dielov
11,07 € 10 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s červenými kolieskami a pestrofarebnými kockami je základným vybavením všetkých malých staviteľov. Dieťa sa naučí rozlišovať farby a tvary a pritom sa zahrá.

Viga Drevená pyramída 3v1
21,73 € 18,10 €

Skladacia drevená pyramída 3v1 iste nadchne všetky deti. Tyčky sú so základňou spojené povrázkom pre väčšiu bezpečnosť detí pre prípad, keby na hračku spadli. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

DETOA Malý Architekt

DETOA Malý Architekt

Hodnotenie: 4,5
18,10 €

Stavebnica Malý Architekt obsahuje 120 malých drevených dielikov a jednu základňu. Z dielikov možné zostaviť veľké množstvo stavieb podľa vlastnej fantázie. Hrady, zámky, domy to všetko váš malý architekt zvládne.

Alexander Malý konštruktér JUNIOR - LIETADLO
13,58 € 11,20 €

Skvelý darček pre kreatívne deti od 4 rokov! Drevená stavebnica, ktorá zabaví detské ručičky a tiež ich mozoček. Skladá sa z drevených dielov s otvormi a farebných plastových skrutiek a spojok. Je vybavená bezpečným náradím, ktoré je ideálne prispôsobené drobným rúčkam. Hra podporuje technické nadanie, zručnosť, poznávanie farieb a počítanie. Stavebnica získala ocenenie „Hračka roku 2018“ v zahraničnej súťaži o najlepšie a najprínosnejšie hračky.

Alexander Malý konštruktér junior vrtuľník
15,79 € 12,40 €

Novinka

Drevená stavebnica Malý konštruktér junior vrtuľník, zabaví detské ruky aj ich predstavivosť. Stavebnica má pevnú konštrukciu. Balenie obsahuje obrázkový návod na zostavovanie modelov.

DETOA Kocky drevené L 45 dielikov
13,51 € 8,90 €

Pri hraní s drevenými kockami rozvíjajú deti fantáziu a jemnú motoriku. Balenie obsahuje 45 dielikov rôznych tvarov v zaujímavých farbách. S touto stavebnicou si deti užijú veľa kreatívnej zábavy.

Hape Guličková dráha Medieval Quest
124,19 € 106,80 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vráťte sa späť do doby rytierov a drakov s touto super guličkovou dráhou ako zo stredoveku. Sada obsahuje rotujúcu vežu, vodný mlyn, padací most a samolepky, ktoré zmenia každú z vašich dráh na stredoveký hrad.

Little Dutch Kostky v tubě - modrá
18,14 € 17,80 €

Barevné kostky v kyblíku s ouškem. Na kostkách jsou roztomilé obrázky, které se děti určitě rychle oblíbí. Postavte co nejvyšší komín, hrad, věž, ohrádku pro zvířátka nebo další zajímavé stavby.

Woody Vozík s kockami a madlom - Žaba
29,90 € 27,10 €

Drevený vozík s kockami a madlom môže u menších detí poslúžiť okrem hračky tiež ako chodítko. Vozík je totiž špeciálne dizajnovaný pre prvé detské krôčiky. V balení nájdete 24 drevených kociek.

Brio Builder - konštrukčný set 135 ks
40,80 €
+ doprava zadarmo

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do boxu.

Viga Drevená stavebnica 50 kociek - zoo
20,29 € 11,20 €

Drevená stavebnica vo vedierku. Vybuduj si svoju originálnu ZOO a postaraj sa o zvieratká. Z 50-tich dielikov máš veľa možností alebo sa môžeš riadiť pridaným návodom! Uži si zábavu pri stavaní.

BINO Vozík s kockami, 19 ks
8,47 € 7,70 €

Drevený vozík v prírodnom prevedení s veselými kolieskami a pestrofarebnými kockami je základným vybavením všetkých malých staviteľov. Skvelá pomôcka pre rozvoj tvorivosti a motoriky.

Woody Stavebnica kocky farebné, s potlačou, 50 dielov
13,90 € 12,40 €

Woody drevená stavebnica kocky vo vedierku s prestrkávacím vekom. Kocky sú uložené v praktickom vedierku s uchom. Veko vedierka tvoria výseky na vkladanie tvarov. V balení nájdete 50 kusov kociek.

Viga Drevený žeriav
32,27 € 15,20 €

Drevený žeriav s navíjaním je ideálnym pomocníkom pre presun hračiek v tvojej izbe. Nalož, zdvihni do správnej výšky a polož náklad tam, kam potrebuješ! Doplň svoju izbičku o ďalšiu skvelú hračku.

Viga Drevené kocky 9 ks - divočina
12,40 € 10,40 €

Drevené kocky, ktoré možno stavať vertikálne – navliekaním na tyčky. Možno zložiť 4 rôzne obrázky. Deti sa naučia zvieratá, ktoré žijú v divočine. Kocky sú vhodné aj pre malé deti.

Woody Kubus 3x3 - exotické zvieratá
9,79 € 8,10 €

Kubus drevené kocky 3 × 3 exotické zvieratká. Obrázky pochádzajú z dielne českého návrhára. Kocky sú koncipované tak, aby ich správne poskladanie uľahčovalo farebné ladenie podkladov jednotlivých obrázkov.

DINO Kocky kubus Domáce zvieratká drevo
8,50 €

Drevené obrázkové kocky s motívom domácich zvieratiek deťom zaistia skvelú zábavu na veľa hodín, pomáhajú rozvíjať predstavivosť, kreativitu i koordináciu pohybov.

Woody Kubus navliekací - domáce zvieratá
9,79 € 8,50 €

Klasický detský kubus tvorený kockami s obrázkami má navyše funkciu, kedy dieťa navlieka kocky na tyčky. Obrázky a dizajn k tomuto výrobku pochádzajú z dielne českého návrhára. Tyčky majú bezpečnostnú funkciu a v prípade pádu dieťaťa na tyčku sa ohnú.

Viga Drevená farma
26,12 € 12,10 €

Drevená farma obsahuje drevené puzzle pre zloženie hracej dosky, drevené dieliky pre zloženie domčeka, stodoly a ohrady, drevené stromy, farmára, traktor a zvieratá. Je čas rozvinúť motoriku a fantáziu. Zostavte si všetko podľa vašich.

Woody Stavebnica Karla prírodná, 200 dielov
32,56 € 29,40 €

Stavebnica Karla prírodná obsahuje 200 dielikov. Skvelá drevená stavebnica, z ktorej postavíte všetko čo dovolí vaša fantázia napríklad dom, hrad, mesto a ďalšie. Prehlbuje u detí kreativitu.

Brio Builder - stavebný set 210 ks
56,50 €
+ doprava zadarmo

Brio Builder Construction Set je skvelá stavebnica pre akúkoľvek novú stavbu alebo opravu a vyladenie samotnej stavby. Deti jednoducho stavajú a stavajú a stavajú! Všetko je jednoducho vložené do plastového boxu.

Woody Kubus 3x4 - Zvieratká v ročných obdobiach
7,37 € 6,20 €

Kubus drevené kocky 3 × 4 Zvieratká v ročných obdobiach. Obrázky pochádzajú z dielne slovenských ilustrátorov. Kocky sú koncipované tak, aby ich správne poskladanie uľahčovalo farebné ladenie podkladov jednotlivých obrázkov.

Hape Guľôčková dráha Mesto
136,43 € 101,30 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vydajte sa do úplne novej dimenzie s touto v tme svietiacou vesmírnou guľôčkovou dráhou. Vypustite svoje guľôčky na hviezdnu dráhu a sledujte tú guľôčku, ktorá je najrýchlejšia. Guľôčka cestou míňa vesmírne telesá, prechádza kupolou.

Viga Drevená stavebnica kocky 6 ks
17,60 € 16,10 €

Novinka

Drevené kocky so zvieratkami, číslami, ovocím a dopravnými prostriedkami z každej strany kocky. Možno stavať ako pyramídu na seba. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Woody Guľôčková dráha 26 dielikov
15,61 € 11,60 €

Guľôčková dráha pre malých staviteľov, ktorá deti nadchne konečným výsledkom: ak je správne postavená, guľôčka prejde celú dlhú dráhu. Podporuje fantáziu, technické myslenie i zručnosť.

BINO Farma v cestovním kufříku
16,59 € 10,40 €

Kufřík s postavičkami a se zvířátky z farmy. Dítě se může seznámit zábavnou formou se životem na farmě a prožít tak zvídavé odpoledne. Obsahuje sadu 13 kostek se zvířátky.

BINO Kocky vo vedierku 100 ks
19,63 € 16,60 €

Sada 100 kusov kociek v pestrých farbách poskytuje nekonečne veľa zábavy so stavaním, učením poznávať veľkosti, protiklady (veľký/malý, hore/dole) a ďalšie priestorové a počtárske zručnosti. Hračka pomáha rozvíjať intelekt a logické uvažovanie, rovnako ako trénovať jemnú motoriku.

BINO Obrázkové kocky - Baribal, 15ks-28%
11,07 € 7,90 €

Akcia

Pohyblivá skladačka z drevených farebných kociek. Skladá sa z oválneho podstavca s 3 drevenými tyčkami, na ktoré sa postupne skladajú kocky s ozubenými kolesami a do nich sa vkladá kocka s príslušným tvarom.

Woody Kocky, 66dielov - Trendy
16,60 €

Dievčenská stavebnica obsahuje farebné, atraktívne prevedenie a kvalitne opracované kocky. Dievčatká môžu stavať podľa vlastnej fantázie celé hodiny. Dizajn kociek pochádza z dielne českých návrhárov.

Hape Drevené kocky slnečné údolie
31,05 € 24,70 €

Novinka

Tieto farebné kocky sú ideálne pre budovanie a skúmanie sveta Pepe & Friends! Povzbudzujú k rozprávaniu príbehov a hraniu rôznych rolí. Zmeňte príbeh zakaždým, keď hráte a zadajte svojim postavám rôzne úlohy, ktoré chcete splniť!

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: