DINO FROZEN II 12 Dřevěné kostky
9,60 €

Novinka

Dřevěné kostky mají obrázky z pohádky Ledové království II. Balení obsahuje 12 ks kostek a obrázky, podle kterých mohou děti kostky skládat. Vše je baleno v kartonové krabičce.

Alexander Malý konštruktér junior vrtuľník
15,79 € 12,30 €

Novinka

Drevená stavebnica Malý konštruktér junior vrtuľník, zabaví detské ruky aj ich predstavivosť. Stavebnica má pevnú konštrukciu. Balenie obsahuje obrázkový návod na zostavovanie modelov.

Hape Guličková dráha Medieval Quest
124,19 € 106,60 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vráťte sa späť do doby rytierov a drakov s touto super guličkovou dráhou ako zo stredoveku. Sada obsahuje rotujúcu vežu, vodný mlyn, padací most a samolepky, ktoré zmenia každú z vašich dráh na stredoveký hrad.

Viga Drevená stavebnica kocky 6 ks
17,60 € 14,60 €

Novinka

Drevené kocky so zvieratkami, číslami, ovocím a dopravnými prostriedkami z každej strany kocky. Možno stavať ako pyramídu na seba. Hračka má pestré nezávadné farebné prevedenie.

Hape Guľôčková dráha Mesto
136,43 € 118,20 €
+ doprava zadarmo

Splátky bez navýšenia

Vydajte sa do úplne novej dimenzie s touto v tme svietiacou vesmírnou guľôčkovou dráhou. Vypustite svoje guľôčky na hviezdnu dráhu a sledujte tú guľôčku, ktorá je najrýchlejšia. Guľôčka cestou míňa vesmírne telesá, prechádza kupolou.

Hape Drevené kocky slnečné údolie
31,05 € 24,70 €

Novinka

Tieto farebné kocky sú ideálne pre budovanie a skúmanie sveta Pepe & Friends! Povzbudzujú k rozprávaniu príbehov a hraniu rôznych rolí. Zmeňte príbeh zakaždým, keď hráte a zadajte svojim postavám rôzne úlohy, ktoré chcete splniť!

Hape Guličková dráha Hrad
82,80 € 81,90 €
+ doprava zadarmo

Novinka

Únik z veže hradu s touto štvorposchodovou guličkovou dráhou, s dvoma priehľadnými schodiskami, bude naozaj veľmi napínavý! Keď guličky prechádzajú dráhou, zacinkajú tri zavesené zvony. Guličková dráha zabaví celú rodinu a prinesie mnoho spoločných zážitkov.

Potrebujete poradiť s výberom vianočných darčekov? Inšpirujte sa našim vianočným radcom: