Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Les
16,80 € 15,10 €

Novinka

Puzzle, určené pre deti od 2 rokov a inšpirované výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, umožňuje deťom zoznámiť sa s časťou lesa a zvieratiek, ktoré v ňom žijú. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Farma
16,80 € 15,90 €

Novinka

Puzzle, určené pre deti od 2 rokov a inšpirované výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, umožňuje deťom zoznámiť sa s farmou a zvieratkami, ktoré tam žijú. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

Headu Montessori: Moje prvé puzzle - Džungľa
17,80 €

Novinka

Táto rôznofarebná skladačka, inšpirovaná výučbovou metódou celosvetovo známej pedagogičky Marie Montessori, uvádza deti do sveta džungle. Puzzle stimuluje hmat, jemnú motoriku, vnímanie tvarov a priestoru. Vďaka týmto stimulom si deti prehlbujú zručnosti, ktoré podporujú ich kognitívny vývoj v predškolskom veku.

Bino Puzzle veselé zvieratká
7,83 € 6,80 €

Detská vkladačka z dreva, v tvare ovocného stromu s veselými obrázkami zvieratiek. Dieťa sa podľa obrysov a tvaru snaží nájsť správny obrázok (rozvoj predstavivosti a logického myslenia), a umiestniť ho do správneho otvoru (rozvoj jemnej motoriky).

Bino Puzzle farma

Bino Puzzle farma

Hodnotenie: 4,5
7,83 € 7,60 €

Posledný kus za túto cenu!

Detská vkladačka z dreva, v tvare farmy s veselými obrázkami zvieratiek. Dieťa sa podľa obrysov a tvaru snaží nájsť správny obrázok (rozvoj predstavivosti a logického myslenia), a umiestniť ho do správneho otvoru (rozvoj jemnej motoriky).

Bino Puzzle PIZZA

Bino Puzzle PIZZA

Hodnotenie: 5
9,01 € 7,60 €

Detská vkladačka z dreva, v tvare pizze. Prísady na zdobenie pizze sa dajú jednoducho položiť na povrch alebo vložiť do špeciálnych otvorov na pizzi. Sada obsahuje aj drevený krájač na pizzu. Kombinovaním správnych časti a skladaním kúskov v celok deti trénujú sústredenosť, uväzovacie a pozorovacie schopnosti a tiež logické uvažovanie a rozhodovanie pri nachádzaní tých správnych kúskov.

Bino Puzzle ovocný koláč

Bino Puzzle ovocný koláč

Hodnotenie: 4,1
9,01 € 7,60 €

Detská vkladačka z dreva, v tvare narodeninovej torty. Prísady na zdobenie torty sa dajú jednoducho položiť na povrch alebo vložiť do špeciálnych otvorov koláča. Sada obsahuje aj drevený nôž na krájanie a ceduľku ""Happy Birthday"".

Woody Puzzle - ľudské telo AJ
7,82 € 7,60 €

Interaktívna a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších je v anglickom jazyku. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

Hape Puzzle - Úžasná zvieracia abeceda
42,79 € 18,90 €

Úžasné zvieracie puzzle s abecedou. S touto drevenou farebnou skladačkou, ktorá obsahuje jedinečné a krásne ilustrácie zvierat, bude zábava hľadať príslušné písmenko do abecedy. To je vždy umiestnené pod kartou zvieratka.

Hape Puzzle - Skryté pod hladinou
32,10 € 21,90 €

Milujú vaše deti zvieratá a prírodu? Vďaka tomuto puzzle deti objavia život nad vodou aj pod vodou. Spočítajte všetkých svojich zvieracích kamarátov a zábava môže začať.

Melissa & Doug Drevené puzzle so zvukmi domáce zvieratá
15,10 €

Novinka

Umiestnením správneho kusu puzzla do otvoru sa ozve zvuk domáceho zvieratka. Položením správneho dielika na svoje miesto sa ozve zvuk. Puzzle sa vkladajú za pomocou úchytky, ktorá je na každom dieliku.

Woody Puzzle Ľudské telo - Dievča SK
8,70 €

Interaktívna a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

Woody Puzzle na doske Domáce veselé zvieratká
7,60 €

Miluje vaše dieťa zvieratká? Vďaka tejto skladačke sa zoznámi so zvieratkami, ktoré žijú v prostredí farmy. Toto drevené puzzle je skvelá pomôcka pre zlepšenie motoriky a kreativity.

Melissa & Doug Drevené puzzle so zvukmi ZOO
15,10 €

Novinka

Umiestnením správneho kusu puzzla do otvoru sa ozve zvuk zvieratká. Položením správneho dielika na svoje miesto sa ozve zvuk. Puzzle sa vkladajú za pomocou úchytky, ktorá je na každom dieliku.

Woody Puzzle Ľudské telo - Chlapec SK
7,60 €

Interaktívne a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

Goki Drevené puzzle na doske - Ruky
14 €

Drevené puzzle ruky so základnou doskou sa skladajú zo 14 dielikov. Sú vyrobené z dreva z kvalitnej a odolnej preglejky s potlačou na papieri. Ktorý prstík je malíček, a ktorý je palček? Koľko prstov má jedna ručička? Deti sa učia farbičky i počítanie do desať.

Goki Môj deň - vrstvené puzzle z dreva
13,30 € 12,90 €

Drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako môže vyzerať bežný deň. Jedna vrstva predstavuje vždy jednu činnosť – kúpanie, varenie, hranie sa a večer v rodinnom kruhu. Obrázky sú roztomilo detské.

Goki Viacvrstvové puzzle - Ročné obdobia
13,30 € 12,90 €

Drevené puzzle v štyroch vrstvách s motívom štyroch ročných období s detsky roztomilými obrázkami približuje deťom každé ročné obdobie s typickými znakmi – ako vyzerá záhradka na jar, v lete, na jeseň a ako sa premení v zime? Na obrázkoch nájdete veľa námetov pre rozprávanie príbehov deťom. Vrstvené puzzle precvičuje jemnú motoriku, Logické i priestorové myslenie a pekné obrázky rozvíjajú slovnú zásobu detí.

Bigjigs Toys Vkladacie puzzle - 9 zvieratiek
10,94 € 9,40 €

Drevená hračka vkladacie puzzle zvieratka je veľmi zaujímavo riešená a teda ju budú vaše deti milovať. Musí sa snažiť nájsť, aké zvieratko patrí na aké políčko. Každý kus je žiarivo farebný s iným zvieraťom a je stvorené akurát tak pre malé detské ručičky.

Woody Puzzle Ľudské telo - Chlapec CZ
7,60 € 6,90 €

Interaktívne a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

Goki Puzzle na doske - Európa
16,80 € 16,30 €

Všetky deti sú zvedavé a čoskoro sa pýtajú, kde leží krajina, v ktorej žijú. Za pomoci puzzle Európa sa hravo naučia nielen poskladať Európu ako obrázok, ale tiež čoskoro tak vymenujú všetky štáty a spoznajú ich podľa tvaru. Puzzle je vyrobené z preglejky a susediace štáty majú vždy odlišné farby. Naviac je každý štát očíslovaný a z priloženej legendy spoznáte nielen jeho meno, ale aj štátnu vlajku.

Melissa & Doug Drevené puzzle so zvukmi - náradie
15,10 €

Novinka

Umiestnením správneho kusu puzzle do otvoru sa ozve zvuk obľúbeného náradia. Osem zvukov a farebnosť jednotlivých kusov rozvíja sluchové a zrakové vnímanie detí. Puzzle sa vkladajú za pomocou úchytky, ktorá je na každom dieliku.

Melissa & Doug Drevené puzzle na cestu Farma
12,90 €

Novinka

Spojte dvojdielne drevené puzzle s tými na drevenej vkladacej ploche a naučte deti názvami 6tich zvieratiek slovensky aj anglicky. Puzzle sú uložené v praktickom kufríku s rukoväťou. Všetko z recyklovateľného materiálu a farby na báze sóje.

Woody Puzzle Ľudské telo - Dievča CZ
7,60 € 6,90 €

Interaktívne a náučná drevená vkladačka. Anatómia ľudského tela pre najmenších. Po otočení lícovej časti puzzle (koža), vidí dieťa na rube orgány a pod nimi kosti, ktoré sa na tomto mieste skrývajú. Všetko je opatrené popiskami a základnými názvami.

Goki Strom - vývojové vrstvené puzzle
12,90 € 12,50 €

Posledný kus za túto cenu!

Krásne drevené puzzle v štyroch vrstvách ukáže deťom, ako z malého žaluďa vyrastie obrovský a statný dub. Keď žaluď vyklíči, je ešte tak malý, že si pod ním oddýchnu len malí chrobáčikovia. Dokonca aj ďatelina ho svojím kvetom presahuje. Onedlho prerastie ostatné rastliny a zvieratká a až bude mať statnú korunu, bude plodiť veľa žaluďov. Rozprávajte deťom o prírode a o jej zákonitostiach, o plodoch stromov a ktoré zvieratká sa nimi živia. Obrázky sú roztomilo detské.

EDUCA Puzzle 2x25 dílků - Frozen II
8,70 €

Novinka

Dílky Puzzle Educa® Frozen II jsou vyrobeny z nového ekologického dřeva, které je pevnější a bezpečnější pro děti. Díky laminované povrchové úpravě jsou obrázky jasnější a atraktivnější. Sada obsahuje 2 puzzle s pohádkovými motivy Frozen II.

Plan Toys Puzzle - Obliekanie podľa počasia
22,90 €

Táto farebná sada podporuje deti, aby sa naučili obliekať podľa rôzneho počasia. Obráťte časti hore nohami a získajte šablónu pre ďalšie zábavu!

Viga Drevené puzzle vkladačka - doprava
18,08 € 9,80 €

Drevené puzzle pre najmenších, ktoré zlepšujú motorické zručnosti a rozvíjajú všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetky zvieratká z obrázkov a správne ich zlož i pomenuj.

Viga Drevené puzzle pre najmenších
18,08 € 11,70 €

Drevené puzzle pre najmenších, ktoré zlepšujú motorické zručnosti a rozvíjajú všetky zmysly od hmatu až po vnímanie farieb. Nauč sa rozoznávať všetky zvieratká z obrázkov a správne ich zlož i pomenuj.