Woody Veža z 5-tich kociek Zvieratká

Značka: Woody Náš kód: 1279142

Woody Veža z 5-tich kociek Zvieratká

Kocky sa dajú skladať na seba i do seba a majú niekoľko funkcií. Každá kocka obsahuje otvor, do ktorého sa vkladá kocka príslušného tvaru a farby. Na ďalších stenách sú obrázky s počtom zvieratiek a to odpovedá číslici a na vedľajšej strane kocky. Celý popis

8.8

8,80 € vrátane DPHBežná cena: 10,92 €, Ušetríte 2,12 € (19 %)

Náš kód: 1279142

Popis

Popis produktu

  • Hračka je vhodná na učenie základných čísel, motorických zručností a farieb.
  • Skvelá zábava pre najmenších s farebnými kockami.
  • Rozmer: 10,6 × 41 cm.
  • Vhodné pre deti od 3 rokov.

WOODY produkt kladie veľký dôraz popri vysokej kvalite a bezpečnosti, tiež na rozvoj dieťaťa v rôznom období rastu, ako po stránke motorickej, tak aj pedagogickej a psychickej.

Z našej ponuky Vás tiež môžu zaujímať:


Parametre

Parametre produktu %1% %2%

Odporúčaný vek od 3 rokov
Určenie unisex
Rozlišovanie tvarov áno

Alternatívne produkty

Woody Kocky farebné s potlačou 26 ks
9,74 €

8,20 €

Klasická stavebnica z farebných drevených kociek. Kocky s potlačou umožňujú deťom ďalej rozvíjať hru s kockami, vytvárať z nich zvieratká, hrať s nimi rôzne úlohy. Dieťa sa naučí rozlišovať farby a tvary.


Lamps Jenga farebná
11,48 €

8,30 €

Stolná hra Jenga vo farebnom prevedení, ktorá ponúka veľa zábavy. Hra spočíva v postavení veže a hráči sa striedajú vo vyťahovaní kociek, bez toho aby spadla postavená veža. Obsahuje 30 kociek a výška veže je 30 cm. Hra je vhodná pre deti od 3 rokov.


BINO Nájdi správnu cestu - Krtko
12,53 €

8,30 €

Motorický labyrint s motívmi Krtka je skvelá zábava, ktorá rozvíja motorické schopnosti aj logického uvažovanie dieťaťa. Úlohou je priradiť priložené jazdné vozidlá k obrázkom Krtka a jeho priateľom.


DETOA Pexeso dopravné značky
9,99 €

8,10 €

Drevené pexeso s motívom dopravných značiek. 36 kociek pomôže deťom s rozpoznávaním tvarov a keď sú staršie, môžete si s nimi precvičovať význam značiek, čo im pomôže s orientáciou v mestskej doprave.