Woody Farebný domček s výťahom
116 € 79 €

Drevený trojposchodový domček pre bábiky typu Barbie do 30 cm je dodávaný vrátane zobrazeného príslušenstva. Nábytok je vyrobený z kombinácie materiálov drevo / plast / textil.

Bigjigs Toys Prenosný drevený domček pre bábiky
79,19 € 72,90 €

Krásny drevený poschodový domček očarí každé malé dievčatko. Súčasťou výbavy je štvorčlenná rodinka a 18 ks nábytku. Vďaka sklopnej streche a prednej stene získate pohodlný prístup do celého domčeka. Domček je možné veľmi ľahko prenášať vďaka madlu na streche domčeka.

Bino Domček pre bábiky

Bino Domček pre bábiky

Hodnotenie: 5
55,19 € 35,90 €

Bábiky a panáčikovia môžu konečne bývať pohodlne. Veľký drevený domček pre bábiky je vkusnou hračkou, ktorá vaše dieťa neomrzí. Domček pre bábiky má terasu a obsahuje 14 dielov príslušenstva.

Bigjigs Toys Drevený ružový domček pre bábiky
148,90 € 126,90 €

Krásny domček pre bábiky v ružovo-krémovom prevedení. Otváranie domčeka vrátane odklopenia strechy odhalí štyri plne vybavené izby a pôjd! Domček má kompletne funkčné otváracie dvere, okná a naviac tiež zadné posuvné dvere na terasu!

Bino Domček pre bábiky Natalie-66%
86,40 € 29,30 €

Akcia

Bábiky a panáčikovia môžu konečne bývať pohodlne. Veľký drevený domček pre bábiky je vkusnou hračkou, ktorá vaše dieťa neomrzí. Domček pre bábiky má terasu a obsahuje mnoho potrebných doplnkov.

Hape Nábytok do domčeka Spálňa
16,99 €

Drevený nábytok a doplnky do spálne v domčeku pre bábiky obsahuje manželskú posteľ, skriňu, toaeltný stolík s taburetkou, lampu a koberec. Rozmery: 7,9 × 3,9 × 10,2 cm

Hape Nábytok do domčeka Kuchyňa
16,99 €

Drevený nábytok a doplnky do kuchynky v domčeku pre bábiky obsahuje chladničku s mrazničkou, sporák s digestorom, skrinku s drezom, kávovar, hrnce.Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 × 3,9 × 10,2 cm

Hape Nábytok do domčeka Kúpeľňa
16,99 €

Drevený nábytok a doplnky do kúpeľne v domčeku pre bábiky obsahuje sprchový kút, vaňu, umývadlo, toaletu a doplnky. Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 × 3,9 × 10,2 cm

Hape Nábytok do domčeka Obývačka
16,99 €

Drevený nábytok a doplnky do obývačky v domčeku pre bábiky obsahuje pohovku, kreslo, stolík, televízor, lampu, krb, koberec a kvet. Podporuje fantáziu a rolové hry.Rozmery: 7,9 × 3,9 × 10,2 cm

Hape Mestský domček set
59,99 €
+ doprava zadarmo

Tento drevený domček s drevenými figúrkami, nábytkom a zvieratkami je ideálny pre deti od 18 mesiacov. Pomáha rozvíjať jemnú detskú motoriku, koordináciu očí a rúk, fantáziu a predstavivosť. Vďaka nej sa môžu deti oboznámiť s bežným životom v domácnosti. Materiál: Lepenka Odporúčaný vek: 18 mesi

Hape Nábytok do domčeka Detská izba
16,99 €

Drevený nábytok a doplnky do domčeka pre bábiky obsahuje poschodovú posteľ, malý stolík a taburetky, hojdacieho koníka a miniatúry hračiek. Podporuje fantáziu a rolové hry. Rozmery: 7,9 × 3,9 × 10,2 cm

Hape Nábytok do domčeka Jedáleň
16,99 €

Prestrite na stôl a zavolajte celú rodinu, podáva sa večera! Drevený nábytok a doplnky do domčeka pre bábiky značky Hape obsahuje stôl, stoličky, sekretár, šálky, tanieriky, príbory a kanvicu. Podporuje fantáziu a rolové hry.

Le Toy Van Palác Fairybelle
149,90 €
+ doprava zadarmo

Kde bolo, tam bolo, bol raz jeden krásny drevený palác, v ktorom bývali kvetinové víly. Vysokú vežu zdobila vlajka, z balkóna bolo vidno celé kráľovstvo, padací most chránil pred všetkými nepriateľmi. Nechýbali ani dvere, okenice, posteľ s perinkami, 2 kvetinkové stoličky a stôl, na ktorom bol už p

Le Toy Van Rozprávkový zámok
79,90 €
+ doprava zadarmo

Prekrásny zámok pre princezné či víly. Drevený domček s otváracou strechou bude ideálnym dejiskom všetkých kúzelných príbehov z vašich rozprávkových knižiek aj fantázie. Drevené domčeky pre bábiky Le Toy Van vynikajú detailným spracovaním a jedinečným dizajnom. Sú vhodné pre bábiky a figúrky vysoké

3-poschodový domček pre bábiky, drevený, 60x30x90 cm
112 €
+ doprava zadarmo

Tento trojposchodový domček pre bábiky sa stane vysnívaným domčekom pre bábiky vašich detí! Je skvelým priestorom, kde sa budú môcť dávať do rôznych rolí. Tento domček má niekoľko plôch na hranie, a to 3 poschodia so zabudovaným schodiskom, obývaciu izbu a kúpeľňu, kuchyňu a jedáleň a povalu so spál

Little Dutch Drevený domček pre bábiky
87,80 € 79,40 €

Tento klasický domček pre bábiky zaručuje veľa zábavy. Robustný drevený rám má roztomilé modré žalúzie a modrú strechu, ktorú možno odstrániť a zobraziť tak podkrovie. Strešný panel je v skutočnosti záhrada! Dom má 19 kusov nábytku a doplnkov, takže si s ním môžete hneď hrať. Domeček je pro panenky do 15cm.

Little Dutch Drevený hrací set bábätko 11ks
12,30 €

Posledný kus za túto cenu!

V tejto sade nájdete roztomilé kúsky nábytku a krásne doplnky, vďaka ktorým si budete chcieť hrať s domčekom pre bábiky ešte dlhšie. Samolepky sú súčasťou setu, aby dali vášmu domu jedinečný vzhľad a dojem.

Little Dutch Drevený hrací set kuchyňa 19ks
12,30 €

V tejto sade nájdete roztomilé kúsky nábytku a krásne doplnky, vďaka ktorým si budete chcieť hrať s domčekom pre bábiky ešte dlhšie. Samolepky sú súčasťou setu, aby dali vášmu domu jedinečný vzhľad a dojem.

Bino Veľký drevený domček s výťahom, Florence
110 € 101,50 €

Novinka

Veliký dřevěný domeček pro panenky Florence se třemi patry má krásné bílé schodiště a terasu. Součástí domečku je i výtah pro panenky. Zařízení domečku je vyrobeno ze dřeva, lakované v pastelových barvách.

CUBIKA 12640 Izba - drevený nábytok pre bábiky
23 € 18,90 €

Novinka

Drevený nábytkový set pre bábiky Izba s magnetickými doplnkami je 16dielnou zostavou, ktorá obsahuje 6 drevených prvkov: otváracia šatníková skriňa, posteľ s látkovou perinkou a vankúšikom, stôl s 2 stoličkami a figúrku s magnetmi s 8 magnetickými oblečkami. Hračka pomáha deťom rozvíjať ich základné zručnosti. Je vyrobená z ekologicky pestovaného dreva.

CUBIKA 13975 Kuchynka - drevený nábytok pre bábiky
19 € 15,90 €

Novinka

Drevený nábytkový set pre bábiky „Kuchynka“ s magnetickými doplnkami je 10dielna zostava, ktorá obsahuje 7 drevených prvkov: otváraciu chladničku, rýchlovarnú dosku s rúrou na pečenie s výklopnými dvierkami, stôl s 2 stoličkami, lampu a figúrku s magnetmi s 3 magnetickými oblečkami. Hračka pomáha deťom rozvíjať ich základné zručnosti. Je vyrobená z ekologicky pestovaného dreva.

Little Dutch Drevený hrací set detské ihrisko 12ks
14,10 € 13,90 €

V tejto sade nájdete roztomilé kúsky nábytku a krásne doplnky, vďaka ktorým si budete chcieť hrať s domčekom pre bábiky ešte dlhšie. Samolepky sú súčasťou setu, aby dali vášmu domu jedinečný vzhľad a dojem.

Little Dutch Drevený hrací set Zvieratká 8ks
10,90 €

V tejto sade nájdete roztomilé domáce zvieratká a krásne doplnky, vďaka ktorým si budete chcieť hrať s domčekom pre bábiky ešte dlhšie. Deti pri hraní trénujú svoju predstavivosť a jemnú motoriku.

Viga Drevený nábytok - kuchyňa a jedáleň
12,80 € 11,90 €

Novinka

Tento drevený nábytok pre bábiky bude krásnym doplnkom do každého domčeka pre bábiky. Balenie obsahuje kuchynskú linku, stôl, stoličky, chladničku a ďalšie doplnky. Zariaď si domček podľa svojho vkusu.

Viga Drevený nábytok - detská izba
13,90 € 12,90 €

Novinka

Tento drevený nábytok pre bábiky bude krásnym doplnkom do každého domčeka pre bábiky. Balenie obsahuje poschodovú posteľ, postieľku, písací stôl a ďalšie doplnky. Zariaď si domček podľa svojho vkusu.

Viga Drevený nábytok - kúpeľňa
12,40 € 11,90 €

Novinka

Tento drevený nábytok pre bábiky bude krásnym doplnkom do každého domčeka pre bábiky. Balenie obsahuje vaňu, sprchovací kút, umývadlo, záchod a ďalšie doplnky. Zariaď si domček podľa svojho vkusu.

Viga Drevený nábytok - obývačka
12,80 € 11,90 €

Novinka

Tento drevený nábytok pre bábiky bude krásnym doplnkom do každého domčeka pre bábiky. Balenie obsahuje sedaciu súpravu, kreslá, stôl, televíziu, skriňu a ďalšie doplnky. Zariaď si domček podľa svojho vkusu.

Viga Drevený nábytok - spálne
13,90 € 12,90 €

Novinka

Tento drevený nábytok pre bábiky bude krásnym doplnkom do každého domčeka pre bábiky. Balenie obsahuje posteľ, skriňu, nočné stolíky, lampičky a ďalšie doplnky. Zariaď si domček podľa svojho vkusu.