Smoby Cars 3 pracovní dílna

Smoby Cars 3 pracovní dílna

Partnerský predaj - cenu dopravy určuje partner
Smoby Cars 3 Pracovná dielňa – Smoby Cars 3 pracovní dílna Celý popis
62,02 €
Vrátane DPH
Doprava zadarmo
Partner: Popron.sk

Skladom u partnera 2 kusy

8.11.2021 na vašej adrese
Možnosti doručenia
 

Kód: 100057461008

Popis

  • Vek od: 3 roky
  • Určenie: chlapci

Smoby detská pracovná dielňa Autá 3 je dokonalá hračka pre malého automechanika. Celá dílnička vrátane doplnkov je vyrobená z kvalitného plastu, ktorý je odolný a zároveň veľmi príjemný na dotyk. Tento stolík je novinkou a je veľmi obľúbený najmä u chlapcov. Stôl stojí na štyroch nožičkách, ktoré sú medzi sebou spevnené, takže stôl je pevný a stabilný. Stôl je vykonaný v červenej, šedej a čiernej farebnej kombinácii. Pod pracovnou plochou sa nachádza polička, kde si môže malý kutil odložiť iné hračky alebo náradie. Pracovná doska stola je navyše otáčacie, vďaka čomu sa bude malý mechanik cítiť ako v skutočnej dielni.

Na ploche sa nachádza aj parkovacie miesto pre legendárny autíčko McQueen zo známej a obľúbenej Disney rozprávky Autá 3, ktorá je u detí veľmi populárne. Rovnako tak sa na ploche nachádza aj červený panel, kde si môže malý kutil ľubovoľne pripnúť rôzne pracovné doplnky. Po oboch stranách panela si dieťa môže ukladať náradie, ale aj náhradné diely, ktoré potrebuje mať stále po ruke. Súčasťou pracovnej dielne sú aj stopky, ktoré sú pre každého pretekára nesmierne dôležité. Malý mechanik si tak môže zmerať čas výmeny pneumatík, ale aj rýchlosť jazdy autíčka McQueen. Na pracovnej doske sa nachádza aj malý zverák, ktorým si môže pridržať autíčko pri jeho rozkladaní a následnom skladanie, ktoré je možné vďaka skrutkovačom. Výbava obsahuje aj kladivko, skrutkovače a skrutky a náhradné diely, z ktorých si malý mechanik poskladá svoje vlastné autíčko McQueen.

Pracovné dielňa Autá 3 pre deti je nová, moderná a krásna hračka od francúzskeho výrobcu Smoby, ktorá spĺňa najprísnejšie európske štandardy. Vhodná je najmä pre chlapcov vo veku od 3 rokov. Stolík je kompaktný a v prípade potreby sa veľmi ľahko schová. Na výšku meria 83 cm, široký je 50 cm a dlhý 26 cm. S touto dielňou a autíčkom McQueen si dieťa užije veľa zábavy. Navyše hra podporuje vývin motorických schopností a čo-to naučia dieťa aj zo sveta áut a mechaniky.