Bino Pracovný stôl s telefónom
24,99 € 23,60 €

Pracovný stôl pre malých remeselníkov a kutilov. Je dodávaný s bohatou výbavou vrátane náradia a s pracovným telefónom i hodinami. Praktická veľkosť do chlapčenskej izbičky.

DETOA Stôl s náradím

DETOA Stôl s náradím

Hodnotenie: 5
16,40 € 14,90 €

Sada dreveného náradia, ktorá formou hry rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie. Stôl s náradím obsahuje skrutkovač, kladivko, kľúč a skrutky. V stole sú špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť.

Bigjigs Toys drevené hračky Kufrík s náradím
25,44 € 23,71 €

Výpredaj

Tento kufrík poteší každého malého domáceho majstra, je totiž napchatý drevenými nástrojmi. Deti si hraním s nástrojmi zlepšujú zručnosť a rozvíjajú kreativitu. Každý druh náradia má v kufríku svoje miesto pre ľahšie skladovanie.

  • Odporúčaný vek od 3 rokov.
Woody Pracovný stôl jednoduchý - nový dizajn
14,30 € 12,60 €

Drevený stôl s náradím je skvelý darček pre vášho pomocníka. Malý ponk obsahuje skrutky, kladivko, kľúč, doštičky a ostatné pomôcky, ktoré váš malý domáci majster bude určite potrebovať.

Hape Konštrukčný set mini
24,99 €

Sada 42 dielikov a prepojení bude každého nádejného tesára či staviteľa motivovať, aby neúnavne staval…a staval. K sade je pribalený aj konštrukčný návod. Stavanie s otvorenými možnosťami umožní deťom učiť sa metódou pokusu a omylu. Pridajte k hotovým stavbám niekoľko doplnkových rekvizít a dajte

Woody Kutilský ponk a box s cirkulárkou
30,70 € 27,90 €

Kutilský ponk je hračka, ktorá rozvíja manuálnu zručnosť dieťaťa. Dieťa si môže vyskúšať prácu so skrutkami a matkami, zatĺkanie, prácu s cirkulárkou, apd. Súčasťou kutilského ponku je toto náradie: pílka, kľúč, kladivo, zverák, skrutkovač, matičky a skrutky, plocháče, cirkulárka.

Marionette Pracovný ponk 20 dielov, drevený
27,32 € 26 €

Posledný kus za túto cenu!

Pracovný ponk poteší všetkých malých kutilov! Dielenský stôl obsahuje bohaté príslušenstvo, takže si malé ručičky, čo by neustále niečo montovali, rozhodne prídu na svoje. Deti môžu zatĺkať kladivkom, skrutkovať skrutkovačom, uťahovať skrutky pomocou kľúča. Pracovný ponk má špeciálne otvory, do ktorých je možné náradie odložiť. Hranie rozvíja jemnú motoriku a technické chápanie detí. Všetky dieliky sú vyrobené z kvalitného tvrdého dreva.

Melissa & Doug Dřevěná konstrukční stavebnice auto
37 €

Novinka

Tento dřevěný dvojdílný náklaďák je připraven stavět. A samotný přívěs je pohyblivé staveniště. Je naložen 22 dřevěnými součástmi. Děti mohou počítat kusy, pojmenovat je, třídit podle barev, spojovat šroub a matici, spojit jednotlivé díly s náklaďákem.

Woody Pracovná brašna

Woody Pracovná brašna

Hodnotenie: 4,5
16,78 € 13,80 €

Žiadny malý opravár nemôže byť bez pracovného náčinia. Skrutky, matičky, kladivo a veľa ďalšieho. Všetko je uložené v praktickej pracovnej taške.

Vilac Detský drevený ponk
84,41 € 61,80 €
+ doprava zadarmo

Detský pracovný ponk značky Vilac v drevenom prevedení. Súčasťou balenia je 87 dielov, ktoré bude váš malý kutil potrebovať na opravy alebo zostavovanie stavebnice podľa predlohy.

Bigjigs Toys Pracovný ponk
60,20 €
+ doprava zadarmo

Drevený ponk alebo pracovný stôl je krásny hrací kútik pre malého majstra. V sade nájde kľúč a skrutkovač, kladivko, vŕtačku, pílu a nechýba ani zverák. Všetko je len v drevenom farebnom prevedení.

Woody Montážny autobus s náradím
25,52 € 22 €

Drevený montážny autobus s náradím pre malých kutilov. Malých opravárov čaká napríklad pripevňovanie skrutiek pomocou skrutkovača a matiek alebo zatĺkanie kolíkov kladivkom. Box je vždy pripravený na nekončiacu zábavu.

Woody Náradie v drevenom boxe
25,52 € 21,60 €

Náradie v drevenom boxe v prírodnej farbe ponúka malým majstrom 25 kusov náradia! Všetko je prakticky uložené v uzatvárateľnom boxe a vďaka madlu na hornej časti si môže malý majster náradie nosiť so sebou kamkoľvek.

Woody Kovové náradie v drevenom boxe - veľké
34,50 € 24,40 €

Poriadne kovové náradie je reálnou kópiou skutočného náradia pre dospelých. Praktický drevený kufrík s pántmi, v ktorom je náradie umiestnené, je opatrený kovovými prackami a uchom pre možnosť prenášania. Vnútri kufríka sú inštalované západky a špeciálne otvory, ktoré zaistia jednotlivé kusy náradia tak, aby pri manipulácii nevypadli.

Bino Dětský ponk s nářadím
38,99 € 22,80 €

Parádní dřevěná sada nářadí je ideální pro malé domácí kutily! Hraj si na opraváře nebo trénuj svoji kutilskou zručnost díky široké škále nářadí!

Woody Kovové náradie v drevenom kufríku
29,59 € 25,60 €

Poriadne náradie v drevenom boxe v prírodnej farbe ponúka malým kutilom 14 kusov náradia! Všetko je prakticky uložené v uzatvárateľnom kufríku a vďaka rúčke na hornej časti si môže malý kutil náradie nosiť so sebou kamkoľvek.

Teddies Stôl/Ponk s náradím drevo 38ks
57,46 € 42,50 €
+ doprava zadarmo

Drevený pracovný ponk pre malých remeselníkov a kutilov. Je dodávaný s bohatou výbavou vrátane náradia a s pracovným telefónom i hodinami. Praktická veľkosť do chlapčenskej izbičky. Balík obsahuje 38 dielov.

Hape Velký dřevěný ponk s nářadím
81,90 €
+ doprava zadarmo

Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků.

Marionette Kladivko s klinčekami, drevené
11,96 € 11,80 €

Každý správny kutil musí začínať už od detstva. Aby štvorček alebo koliesko na doštičke správne držali, uprostred je malá dierka pre klinček. Stačí pár úderov dreveným kladivkom a objekt drží ako „prikovaný“!